• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (5V.344) 01.04.2015 Tarihli Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Hesen allah etini toksun baska markalarin adini cekme burda youtubede m+ bas settingse gir oradan resim buyukluyunu orta sec.
    Nextmachina3d , Super&Combo Motorlu 160sm MOTORLU CANAK 105.5east (--==--) 18west
    TOPLAM-54-UYDU

Yorum yap

Arkadaşlar görüntü nasıl bu yazılımda.Bende çok berbat oldu.Hem HD lerde hemde SD lerde.

Yorum yap

can_211 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Arkadaşlar görüntü nasıl bu yazılımda.Bende çok berbat oldu.Hem HD lerde hemde SD lerde.
        Sevgili CAN Allah aşkına sende böyle yazarsan yani....Benim görüntü CAM gibi bu cihazın görüntüsüne bu şekilde yazanları HAYRETLE karşılıyorum kimse kusura bakmasın.Bu cihazı KİŞİSEL kalıpta 15-16-16 olarak ayarlayın sonrada TV nize güzel bir ayar çekin işte hepsi bu.!!!
        MACHİNA - 3-D
        8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
        PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
        TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

hesen567 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Arkadaşlar hersey cok i olmuş ancak yotube hepsi HD-olumus vidolara esgisi gibi bakmak olmuyor-2suret internetnen baka bilmirem vidyolara virlanaraq aciliyor donuyor geliyor-ancak hemen vidyolara xciuser420-uydu alicisinda i isliyor donma olmuyor yotube esgiler i isliyordu simdiyse yok arkadaslar
          Arkadaşım YOUTUBE bölümüne gir işte orada AYARLAR menüsü var orayı OK le oradaki seçeneği ORTA yap hepsi bu...Bende hiç bir sorun yok ayrıca bu konu ile ilgili sizden başka bir bildirimde olmadı hatta bu yazılım son zamanlarda çıkan en STABİL yazılımlardan biridir. Birde lütfen bu cihazı BAŞKA CİHAZLARLA karşılaştırma yapmayın.! Bundan sonra bu cihazı başka cihazlarla karşılaştırma yapanların mesajları bilahare TARAFIMCA SİLİNECEKTİR. Artık bu cihazı kullanmayı iyice öğrenelim bu cihazın MEDYA özelliklerinin TAM anlamı ile çalışmasını isteyenler bu kısımda NET ayarları ile bu cihazın ayarlarının UYUMLU olmasına DİKKAT etmeleri gerekmektedir.YÜKSEK seçilecek hız karakteri cihazda çoğu zaman SIKINTIYA yol açmaktadır.
          MACHİNA - 3-D
          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Sevgili CAN Allah aşkına sende böyle yazarsan yani....Benim görüntü CAM gibi bu cihazın görüntüsüne bu şekilde yazanları HAYRETLE karşılıyorum kimse kusura bakmasın.Bu cihazı KİŞİSEL kalıpta 15-16-16 olarak ayarlayın sonrada TV nize güzel bir ayar çekin işte hepsi bu.!!!
            Abi vallah işlerimden dolayı dün akşam yükledim bana çok fazla berbat geldi hemde öyle az boz değil bayağı bir görüntü puslu vede kumlu idi zaten bu yüzden buraya yazdım diğer yere yazmadım.Zaten sizin gibi ayarlar kişisel 15,16,16,
            hiç bir yazılımda renk ayarları ile oymanıyorum tv den oynamıyorum.tek bir sefer ayarlamışım hep böyle kullanıyorum.Menülerde donma oluyordu bu düzelmiş.Yada ne bileyim akşam tekrardan deneyeyim bi,de fabrika ayarlarına dönüp öyle atayım.
            Yada ben yorgun dum bana öyle geldi işlerimden dolayı akşam tekrardan atayım yazılımı.
            Bide şimdiki çalıştığım işyerinden ayrılmayı düşünüyorum eve net alacagım bu yüzden.Sizler nasıl bir net kullanıyorsunuz kotalımı mesela 25,50,75,100,gb kotalı netler mi kullanıyorsunuz kaç para veriyorsunuz burası yeri değil ama yeni konu açmıyayım diye yazdım.zaten sınırsın net diye bişe kalmadı.sınırsız deyip ardın dan cılız bir sesle 50 gb kotalı diyiyorlar baştan demiyorlar.sonrada kakılıp kalıyoruz.

Yorum yap

Abi vallah işlerimden dolayı dün akşam yükledim bana çok fazla berbat geldi hemde öyle az boz değil bayağı bir görüntü puslu vede kumlu idi zaten bu yüzden buraya yazdım diğer yere yazmadım.Zaten sizin gibi ayarlar kişisel 15,16,16,
              hiç bir yazılımda renk ayarları ile oymanıyorum tv den oynamıyorum.tek bir sefer ayarlamışım hep böyle kullanıyorum.Menülerde donma oluyordu bu düzelmiş.Yada ne bileyim akşam tekrardan deneyeyim bi,de fabrika ayarlarına dönüp öyle atayım.
              Yada ben yorgun dum bana öyle geldi işlerimden dolayı akşam tekrardan atayım yazılımı.
              Bide şimdiki çalıştığım işyerinden ayrılmayı düşünüyorum eve net alacagım bu yüzden.Sizler nasıl bir net kullanıyorsunuz kotalımı mesela 25,50,75,100,gb kotalı netler mi kullanıyorsunuz kaç para veriyorsunuz burası yeri değil ama yeni konu açmıyayım diye yazdım.zaten sınırsın net diye bişe kalmadı.sınırsız deyip ardın dan cılız bir sesle 50 gb kotalı diyiyorlar baştan demiyorlar.sonrada kakılıp kalıyoruz.
              Ben 75 GB AKN ve SINIRSIZ olan TTNET internet kullanıyorum.7MB net olarak hız almaktayım işimi görüyor.Fiyat olarak aylık 70 TL veriyorum. Bu yazılım için yazılan mesajlarda gerek burda gerek diğer yerlerde GÖRÜNTÜ için sizden başkası her hangi bir memnuniyetsizlik yazmadı.Hatta telefonla görüştüğüm bazı kullanıcılar görüntü kalitesi ile ilgili memnuniyetlerini dile getirdiler.
              MACHİNA - 3-D

Yorum yap

goruntu bende net hatta eskisinden iyi

Yorum yap

Can kardeşim Dijitalci kardeşiminde dediği gibi kesinlikle görüntüde sorun yok.

Yorum yap

osetyalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Can kardeşim Dijitalci kardeşiminde dediği gibi kesinlikle görüntüde sorun yok.
                    herkesin görüşüne saygılıyım ancak son yazılımı yükledim kanımca can kardeşimiz gibi bende bu son yazılımdaki görüntü kalitesini v5291 yazılımına kıyasla okadarda kaliteli bulmadım bırakın hd yayınları sd yayınlar bile v5291 yazılımında daha canlı neredeyse hd kalitesine yakın bu sebeble geri döndüm her zaman söylenen birşey var yazılımların görüntü kalitesiyle bir ilgisi yok diye ozaman yanılıyormuyuzki önceki görüntü kalitesi ile son yazılım arasında bana göre fark var yinede herkesin fikrine saygım sonsuzdur kim hangi yazılımda aradığını bulmuşsa onu yüklesin hayırlı günler emeğe saygılarımla .

Yorum yap

zafer3801 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      herkesin görüşüne saygılıyım ancak son yazılımı yükledim kanımca can kardeşimiz gibi bende bu son yazılımdaki görüntü kalitesini v5291 yazılımına kıyasla okadarda kaliteli bulmadım bırakın hd yayınları sd yayınlar bile v5291 yazılımında daha canlı neredeyse hd kalitesine yakın bu sebeble geri döndüm her zaman söylenen birşey var yazılımların görüntü kalitesiyle bir ilgisi yok diye ozaman yanılıyormuyuzki önceki görüntü kalitesi ile son yazılım arasında bana göre fark var yinede herkesin fikrine saygım sonsuzdur kim hangi yazılımda aradığını bulmuşsa onu yüklesin hayırlı günler emeğe saygılarımla .
                      Sevgili kardeşim zafer benden yaşça büyük olduğun için abiyim senin dediğin gibi benimde herkesin görüş ve düşüncelerine sonsuz saygı duyarım ama şunu çok iyi bilinki görüntü hususunda benim gibi hssas takip eden gördüğüm kadarıyla çok az insan var ama ben başından beri tüm çıkan yazılımları yükleyip ilk testlerim görüntü olmuştur ve görüntülerde hiçbir deyişiklik fark etmemişim hepside güzel şunuda söyleyeyim ben bütün yazılımları hep boot modunda yüklerim bu güne kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım sorun yaşayan arkadaşlarada tavsiyem yazılımı sıhatlı bir şekilde yüklerlerse sanırım hiçbir sorun yaşamazlar herkese kolay gelsin...

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Ben 75 GB AKN ve SINIRSIZ olan TTNET internet kullanıyorum.7MB net olarak hız almaktayım işimi görüyor.Fiyat olarak aylık 70 TL veriyorum. Bu yazılım için yazılan mesajlarda gerek burda gerek diğer yerlerde GÖRÜNTÜ için sizden başkası her hangi bir memnuniyetsizlik yazmadı.Hatta telefonla görüştüğüm bazı kullanıcılar görüntü kalitesi ile ilgili memnuniyetlerini dile getirdiler.
                        Hayırlı günler abi yazılım tekrardan attım.Önce fabrika ayarlarına döndüm yeniden başlattım.sonra yazılımı yükledim yeniden başladı.Kanal listesini attım sonra yeniden başlattım.
                        Bu şekilde her işlemden sonra yeniden başlattım vede sonuç ilk günkü ne göre düzeldi.Bunu hallettim ben çoğu zaman yeniden başlattamadan vede fabrika ayarlarına dönmeden yazılım atıyorum bazen görüntü tutuyor bazen tutmuyor bu şekilde benim 3.kez oluyor fabrika ayarlarına dönmeden atışım vede her seferinde de yazmışımdır görüntü kötü diye ama gerçek kuralına göre attıkmı düzeliyor.
                        (Sakın bunu tükürdüğünü yalamak vede kıvırdı diye kimseden ses çıkmadı diye vede kıvırdı diye algılamayan.).Hele sanal ortamda o tiplerden değilim.Sanal ortamda takıldığım 5 yer var haberler.bu forum,nextbuforum.T forum gerisi yoktur.Fes var ama kullanmam cep tel kullanmam ilk çıktığında 10 yıl kullandım şimdide 10 yıldır kullanmıyorum.Ama şuanki işyerimden ayrılacagım galiba.10 yıldır aynı yerdeyim beni arayan orda bulurdu.Başka iş bakacagım onun içinde eve net alacağım.Sizin kullandığınız tarife çok pahalı bana uymaz ben şöyle aylık 50 tl lik bişe düşünuyorum.Şu sizin kullandığınız 75 gb lık net server,cccamlar,vodlar daha bilmem neler olanları falan kota yetiyormu.Çünkü benim patron 8 mgb sınırsız kampanyalı 90 tl veriyor.Ben eve 50 tl lik bişe düşünüyorum.

Yorum yap

Hayırlı günler abi yazılım tekrardan attım.Önce fabrika ayarlarına döndüm yeniden başlattım.sonra yazılımı yükledim yeniden başladı.Kanal listesini attım sonra yeniden başlattım.
                          Bu şekilde her işlemden sonra yeniden başlattım vede sonuç ilk günkü ne göre düzeldi.Bunu hallettim ben çoğu zaman yeniden başlattamadan vede fabrika ayarlarına dönmeden yazılım atıyorum bazen görüntü tutuyor bazen tutmuyor bu şekilde benim 3.kez oluyor fabrika ayarlarına dönmeden atışım vede her seferinde de yazmışımdır görüntü kötü diye ama gerçek kuralına göre attıkmı düzeliyor.
                          (Sakın bunu tükürdüğünü yalamak vede kıvırdı diye kimseden ses çıkmadı diye vede kıvırdı diye algılamayan.).Hele sanal ortamda o tiplerden değilim.Sanal ortamda takıldığım 5 yer var haberler.bu forum,nextbuforum.T forum gerisi yoktur.Fes var ama kullanmam cep tel kullanmam ilk çıktığında 10 yıl kullandım şimdide 10 yıldır kullanmıyorum.Ama şuanki işyerimden ayrılacagım galiba.10 yıldır aynı yerdeyim beni arayan orda bulurdu.Başka iş bakacagım onun içinde eve net alacağım.Sizin kullandığınız tarife çok pahalı bana uymaz ben şöyle aylık 50 tl lik bişe düşünuyorum.Şu sizin kullandığınız 75 gb lık net server,cccamlar,vodlar daha bilmem neler olanları falan kota yetiyormu.Çünkü benim patron 8 mgb sınırsız kampanyalı 90 tl veriyor.Ben eve 50 tl lik bişe düşünüyorum.
                          Sevgili Can kardeşim görüntü sorununun çözüldüğüne sevindim...Gelelim diğer NET soruna sen işine gelen hangi paket ve kampanya varsa ona geç derim.! Dediğim gibi bende net SINIRSIZ istediğim kadar ne varsa izlerim,75 GB Kota dolunca hız 3 e düşüyor. Ama sonuçta MACHİNA ya 3 MB hız yetiyorda artıyor bile..
                          MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Düzenleme arkadaşlar iptv'ye girip bir süre kullandım birdaha normal menüye dönemedim yani media portaldan çıkamadım bütün tuşları ve seçenekleri kullandım gene olmadı yazılımı yeniden yükledim gene olmadı çözümü v5.275 yazılımı tekrar yükledim normale döndüm zaten yazılım notlarında konuyla ilgi normal kullanıcılar kullanmasın beklesin açıklaması var v5.275 yazılıma devam

Yorum yap

osetyalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              benim gibi kullanıcı arkadaşlar iptv'yi kullanmayın ben girip kullandım iptv'yi birdaha normal menüye dönemedim yani media portaldan çıkamadım bütün tuşları ve seçenekleri kullandım gene olmadı yazılımı yeniden yükledim gene olmadı çözümü v5.275 yazılımı tekrar yükledim normale döndüm zaten yazılım notlarında konuyla ilgi normal kullanıcılar kullanmasın beklesin açıklaması var v5.275 yazılıma devam
                              - Media Portalı kapalı yapıp kaydetseydiniz sorun kalmazdı.

Yorum yap

Deyerli Tasarım kardeşim konuyla ilgili bayağı araştırdım her hangi bir yorum bulamadım malum güncel kullanım kılavuzuda olmayınca daha önce kullanmış olduğum yazılıma döndüm şimdi vermiş olduğunuz bu deyerli bilgi ışığında tekrar 344'yükleyip devam edecem vermiş olduğunuz bu bilgi için çok teşekkür ederim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X