• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

satfinder 2 plus 3 ultra usb uydu bulucusu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• satfinder 2 plus 3 ultra usb uydu bulucusu

satfinder 2 plus 3 ultra usb uydu bulucusu
    bu uydu bulucuyu kullanan arkadaşlar yeni yazlımları çıkmıştır

1-SATFINDER 2 PLUS:SADECE Pc yazılımı değiştiMDU 5 EKLENDİ VE FREKANS GÜCELLEMESİ YAPILDI. (Diseqc özelliği olmasını isteyenler ÖNDEN AÇ/KAPA lı SATFINDER 2 PLUSmodellerini firmamıza göndermeleri gerekiyor.)

2-SATFINDER 3 ULTRA USB MDU 5 EKLENDİFREKANS GÜNCELLENDİ.UFAK HATALAR DÜZELTİLDİ

3-www.alpsat.com dosyalar bölümünde hayırlı olsun İlker beye teşekkürler
    saygılar

İlginize teşekkürler ama ilgili dosyayı indiriyorum YÜKLEME DRİVERİ tıklıyorum 2 Pc dede hata veriyor SATFİNDER - 3 ULTRA...Bir yerde acaba hatalı dosyamı koydular farkında olmadan,anlamadım gitti...
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      İlginize teşekkürler ama ilgili dosyayı indiriyorum YÜKLEME DRİVERİ tıklıyorum 2 Pc dede hata veriyor SATFİNDER - 3 ULTRA...Bir yerde acaba hatalı dosyamı koydular farkında olmadan,anlamadım gitti...
      -Nasıl bir hata alıyorsun abi? Hata mesajını buraya yazarsan veya resim koyarsan çözmede yardımcı oluruz.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        -Nasıl bir hata alıyorsun abi? Hata mesajını buraya yazarsan veya resim koyarsan çözmede yardımcı oluruz.
        Sevgili kardeşim benim cihaz HD olmayan cinsinden DÜN AKŞAM yazılımı indirdim denedim ama UYGULAMA yazan yeri TIKLADIĞIMDA biri XP diğeri LAPTOP Vista olan iki işletim sistemine sahip 2 Pc dede bir UYARI yazısı aldım ve bayada uğraştım...Ben şimdi tekrar yazılımı indirip o veren hatayı RESİM ÇEKİP koyarım en kısa sürede....

İşte HATA MESAJI budur..!!! Hala bile aynı hatayı veriyor benmi yanlış bir şey yapıyorum yoksa DOSYA mı hatalı şaşırdım bende vallahi..

MACHİNA - 3-D
        8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
        TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Sevgili kardeşim benim cihaz HD olmayan cinsinden DÜN AKŞAM yazılımı indirdim denedim ama UYGULAMA yazan yeri TIKLADIĞIMDA biri XP diğeri LAPTOP Vista olan iki işletim sistemine sahip 2 Pc dede bir UYARI yazısı aldım ve bayada uğraştım...Ben şimdi tekrar yazılımı indirip o veren hatayı RESİM ÇEKİP koyarım en kısa sürede....

İşte HATA MESAJI budur..!!! Hala bile aynı hatayı veriyor benmi yanlış bir şey yapıyorum yoksa DOSYA mı hatalı şaşırdım bende vallahi..

arkadaşım ftd2xx.dll dosyasını internetten bul indir dosya vizipli iner dosyayı vinzipden çıkar dosyanın içindeki ftd2xx.dll dosyasını kopyala yukarıda gösterdiğin sf3 dosyasının içine at açar
          saygılar

Yorum yap

bey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşım ftd2xx.dll dosyasını internetten bul indir dosya vizipli iner dosyayı vinzipden çıkar dosyanın içindeki ftd2xx.dll dosyasını kopyala yukarıda gösterdiğin sf3 dosyasının içine at açar
            saygılar
            Allah aşkına bir iş yapılırken NEDEN böyle yarım yamalak yapılır anlamak mümkün değil....O dosyayı burdan bak bu dosyayı şurdan indir şu dosyanın içine koy bunlar ne garip işlerdir böyle...Böyle kalsın 3.3 versiyonu ile işim gücüm yokta bunlarla uğraşacam.!!!Yani bir DOSYA tam anlamı ile NEDEN tamamlanmadan verilir akıl alacak gibi değil.
            MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Allah aşkına bir iş yapılırken NEDEN böyle yarım yamalak yapılır anlamak mümkün değil....O dosyayı burdan bak bu dosyayı şurdan indir şu dosyanın içine koy bunlar ne garip işlerdir böyle...Böyle kalsın 3.3 versiyonu ile işim gücüm yokta bunlarla uğraşacam.!!!Yani bir DOSYA tam anlamı ile NEDEN tamamlanmadan verilir akıl alacak gibi değil.
              buyur arkadaşım dosya
              http://dosya.co/download.php?id=51E670721

Yorum yap

-Bu sorunu bende yaşadım abi, ama çözümü oldukça basit. Yukarıda istediği dosyayı internetten bulup, "C:\Windows\System32" dosyasının içerisine atacaksın bu kadar.
                -Daha sonra Satfinder programı çalışmaya başlıyor.

Yorum yap

-Bu sorunu bende yaşadım abi, ama çözümü oldukça basit. Yukarıda istediği dosyayı internetten bulup, "C:\Windows\System32" dosyasının içerisine atacaksın bu kadar.
                  -Daha sonra Satfinder programı çalışmaya başlıyor.
                  Tamam sevgili kardeşim HEMEN işleme geçiyorum .....
                  MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Tamam sevgili kardeşim HEMEN işleme geçiyorum .....
                    -Ama unutma yazılımı yüklerken şarj cihazı da takılı olacak

Yorum yap

-Ama unutma yazılımı yüklerken şarj cihazı da takılı olacak
                      Evet en sonunda işlem tamamdır...Şimdide yükleme editöründen GÜNCEL FREKANS listesini yapmaya başladım...TEŞEKKÜRLER.

Ayrıca yardımlarından ötürü BEY Arkadaşımızada Teşekkürler.
                      MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Evet en sonunda olayı BİTİRDİM.....

NOT: Alpsata YAZILIM için TEŞEKKÜRLER....Ayrıca bir UYDUCU olarak kendilerine AZERSAT-1 Uydusu hakkında bilgi verip bundan sonraki GÜNCELLEME lerine alabilecekleri hakkında FİKİRLERİMİ beyan ettim... Bu yazılımda normalinde bu uydu YOK ama AZERSATI -1 i kendim EDİTÖRLE bir uydunun ismini değiştirerek TÜRKSAT ın hemen ARKASINA ekledim.
                        MACHİNA - 3-D

Yorum yap

SATFINDER 3 ULTRA USB DOWNLOADER ..
                          not conneced atasi baglanttı yok

driverSF3

Evet en sonunda işlem tamamdır Şimdide yükleme editöründen yükledım

bilgilendırme eksik ..driverSF3 anlatılmamış

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X