• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

biraz avrupada kiler yardim

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• biraz avrupada kiler yardim

almayada yassiyorum ye 2000cis süper plus var astira hotbir uydular ama hic bir kanal lari izleye miyorum ilk aldigimda piremiyeri izliyordum simdi cihaz hic bir ise yara miyor mach1 hoca bize de yardim edinse

collo1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    almayada yassiyorum ye 2000cis süper plus var astira hotbir uydular ama hic bir kanal lari izleye miyorum ilk aldigimda piremiyeri izliyordum simdi cihaz hic bir ise yara miyor mach1 hoca bize de yardim edinse
    Artık emu ile izlenemiyor kanallar...Belki Paylaşım sistemi ile izlemeniz mümkün yada yasal abonelik ile....

Yorum yap

hotbir deki kanallarida izlemem demi mümkün degil

Yorum yap

hotbir deki kanallarida izlemem demi mümkün degil
        Değil kardeşim değil....

Yorum yap

[QUOTE=collo1;429598]almayada yassiyorum ye 2000cis süper plus var astira hotbir uydular ama hic bir kanal lari izleye miyorum ilk aldigimda piremiyeri izliyordum simdi cihaz hic bir ise yara miyor mach1 hoca bize de yardim edinse canak antenini thor uydusuna çevir selamlar.

Yorum yap

cevirdim simdi ne yapmam lazim

Yorum yap

cevirdim simdi ne yapmam lazim
              Cihazınıza güncel softcami atınız yada son yazılımı yükleyiniz. 12607 h 27500 frekansı üzerinde biraz bekleyiniz kanallar açılacaktır.kolay gelsin.
              [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
              www.next.com.tr

Yorum yap

sagol arkadas bir sorum daha olacakti ben de thor uydu var hangisini kullamam gerek bir thor35in102[c] diyeri de thor35in102[ku] yaziyor hangisini kullanmam gerekir

Yorum yap

sagol arkadas bir sorum daha olacakti ben de thor uydu var hangisini kullamam gerek bir thor35in102[c] diyeri de thor35in102[ku] yaziyor hangisini kullanmam gerekir
                  (ku) yazanı kullanacaksınız, diğeri zaten (c) band yayınları içerir, C band LNB kullanmadığınız için yayınları alamazsınız.

Kolay gelsin.

Yorum yap

thor uydusu astiranin ne tarafin düsüyor almayadan ayarladimi saniyordum yanlis olmus baska uydu ayarlamisim sagana mi soluna cevirmem gerek kaclik canak gerekir yardim tsk

Yorum yap

thor uydusu Çanak arkasından bakıldığında sağa doğru ve hafif aşağı olarak 11785 frekans
                      28000 symbol polarite H olarak bulunur.Astra 19 Doğu thor ise 1 Batı dır. ona göre çanağı
                      yaklaşık olarak 8 yada 10 cm civarında çevireceksin.Bu Tp bulunduğunda National Wild olarak 2 kanal olmak üzere 10 küsur civarı kanal bulunur.Sonra 12723Frekans 27500 Symbol Polarite H den Lnb ince ayar yapılmalıdır....Lnb Konumu Arkadan baklıdığında saat 7 konumu gibi F konnektör aşağıda olmalıdır....
                      MACHİNA - 3-D
                      8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                      PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                      TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

thor uydusu astiranin ne tarafin düsüyor almayadan ayarladimi saniyordum yanlis olmus baska uydu ayarlamisim sagana mi soluna cevirmem gerek kaclik canak gerekir yardim tsk
                        Astra uydusunda iseniz Thor uydusu 19 derece sağında kalıyor. yani sağa çevirmelisiniz.

Aşağıdaki linkte verdiğim uydu konumları size yol gösterebilir.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=51394

Kolay gelsin.
                        [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                        www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X