• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

7500CIX multivision problemi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 7500CIX multivision problemi

mrb arkadaslar

bende next 7500 CIX var ve ye7500ci_474s_xpa_x_xl_080214 yazılımını yukledım sonradanda Next_5000-7500_270308 emu dosyasınıu yukledım ushia tvde sorun yok acılıyor fakat multiler yarım saatte bır 1 dakikalıgına gelıp gidiyor ayrıca xxl de ole.aynı sifreleme sıstemınden bazı knallar acılırken bazıları acılmıyor. emuyu da aktif yaptım sizce sorun nedır yardım edersınız sevınırım

kabre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaslar

bende next 7500 CIX var ve ye7500ci_474s_xpa_x_xl_080214 yazılımını yukledım sonradanda Next_5000-7500_270308 emu dosyasınıu yukledım ushia tvde sorun yok acılıyor fakat multiler yarım saatte bır 1 dakikalıgına gelıp gidiyor ayrıca xxl de ole.aynı sifreleme sıstemınden bazı knallar acılırken bazıları acılmıyor. emuyu da aktif yaptım sizce sorun nedır yardım edersınız sevınırım
    cihaza reset attın mı

Yorum yap

reset derken fabrıka ayarlarına gerı donmkten mı bahsedıyorsun ???????? o zaman yazılım sılınmez mı ??? bu arada yardımın ıcın sagol ustad

Yorum yap

hayır silinmez fabrika ayarlarına geri dön emu yu aç kanalları açar

Yorum yap

müdürüm yardımın ıcın tesekkur ederım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X