• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D V5.630 25.6.2019 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

iseker Nickli Üyeden Alıntı
    Power wu hangi uyduda seyrediyorsunuz
    Asra 4a da powerVU da ki kanallar sinyal yok...
    epeydir takip ediyorum biraz bocalar gibi yapmaya çalışıyorsunuz kullandığınız cihazı anladık
    kullandığınız cihaz hangi uyduya bağlı onu bir yazın powervu yayın hangi uyduda onu sorun cihazınız Hotbırd uydusuna bakıyor Poverwu yayın sirius uydusunda yani tek çanak kullanıyorsan sabit olarak hangi uyduya bakıyorsa onu seyredersin ama yok motorlu uyduyla bakıyorsan çanağın baktığı bütün yönlerdeki East ve West doğu ve batı Türkiye den sonra yazılım diyorsunuz yazılımı attıktan sonra cihazınızın yedeğini alın sonra fabrika ayarlarına sıfırlayın sıfırlama bittikten sonra aldığınız yedeği geri yükleyiniz cihazınız ilk ayarlarına geri gelecektir sonra k.e.y güncellemesi yapınız internetiniz bağlıysa istediğin uyduyu seyredersiniz anlatmaya çalıştım yanlışım varsa arkadaşlar düzeltecektir.

Saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

11662 de adultlar ordan deneyin
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

Bende vodlar calismiyor.free server hic yok.

Yorum yap

Doğrudur hiçbiri çalışmıyor
          Ama cccam canavar gibi
          Iptv de çalışıyor
          Zaten cihazın görevi bu
          Bunlardan da olmuyalım bari

Yorum yap

Bende cccam yok.kapali.oda gitti.

Yorum yap

Merhaba arkadaşlar
              Böyle bir sorunu forum da araştırdım bulamadım buraya yazmaya karar verdim.
              bu yazılımdan mıdır nedir bilmiyorum benim cihaz tüm kanallarda kendi kendine kapanıyor ekrana sinyal yok yazısı çıkıyor fazla gecikmeden tekrar açılıyor.

Yazılımı yeni yüklemedim çıktığında yüklemiştim siz sormadan ben söyleyeyim.

kabloları, konnektörleri kontrol ettim sıktım geri taktım, yazılımdan olsa ilk günden itibaren bu hatayı vermesi lazım.

bu aralar sık olmaya başladı.

Ne yapabiliriz.

Yorum yap

son yazılımı yükle birde aynı sorun devam ederse cihazdan'da olabilir
                ALLAH Nasip Ettirmeyeceği bir Şeyi Hayal Ettirmez .!!.!! Hz. Osman (r.a)
                Next 2000 super HDTV_Orginal ®
                Next 2000 cx super plus_Orginal ®
                MACHINA 3D_V.I.P.___(2'ci seri)_gri panel (26.02.2015)
                Next 1.2 Diseqc Motor/ 70.5 E_68.5 E_53 E_46 E_45 E_42 E_39 E_36 E_31,5 E_28,2 E_26 E_23,5 E_21,5 E_19,2 E_13 E_9 E_7 E_4,8 E
                Windows 7 home basic- intel core i7-3770k - 3.50 Ghz - 3.50 Ghz
                Redmi Note 8 - 65 gb /48MP , FHD+, 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci (26.01.2020) "Akta Gamat

Yorum yap

sinbas Nickli Üyeden Alıntı
                  Merhaba arkadaşlar
                  bu yazılımdan mıdır nedir bilmiyorum benim cihaz tüm kanallarda kendi kendine kapanıyor ekrana sinyal yok yazısı çıkıyor fazla gecikmeden tekrar açılıyor.

kabloları, konnektörleri kontrol ettim sıktım geri taktım, yazılımdan olsa ilk günden itibaren bu hatayı vermesi lazım.

Ne yapabiliriz.
                  - Cihaza boot modunda yazılım atıp, fabrika ayarlarına dönmeyi dene.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=62265

Yorum yap

Devamli destek verilmesin ama calismiyan yanlarida yazilimla duzetilsin next yeklilerine duyurulur doktur olsaydi bu durum olmazdi

Yorum yap

slm arkadaşlar next machini 3d çift tuner siyah kasa ekran osd rakamlar sönük yanıyor
                      varmı çözümü

Yorum yap

sinbas Nickli Üyeden Alıntı
                        Merhaba arkadaşlar

Ne yapabiliriz.
                        Cihzı nasıl kullanıyorsunuz tek tuner veya çift tuner mi
                        Acaba tunerı değiştirmeyi denedinizmi
                        Tek tuner kullanıyorsanız kablonuzu diğer girişe takın
                        Veya hangi tunerde yapıyor bu sorun
                        Lnb niz kaçlı
                        Çoklumu

Yorum yap

hoca555 Nickli Üyeden Alıntı
                          slm arkadaşlar next machini 3d çift tuner siyah kasa ekran osd rakamlar sönük yanıyor
                          varmı çözümü
                          Cihaz ilk çıktığında aldığımızdan beri bu durumda
                          Benim bir kere değiştirmişlerdi lambalarını sağolsun servisten
                          Sanırım şimdi ücret karşılığı değişim yapılıyormuş
                          Ben doğrusu bu durumu pek önemsemiyorum 4 tane rakam çıkmış çıkmamış
                          Zaten uydu cihazının nerde olduğunu bile unuttuk
                          Camekanlı dolabın içinde gözükmüyor
                          Bir tek kumandayı tutuyoruz o yöne
                          Yönlendirme tv ekranından çünkü

Yorum yap

yokmu bu machına'nın kumandasından acaba niye tek yapmışlar onu
                            super plus gibi tıpa tıp aynısı yokmu acaba uyducularda , nexstar yr-18000 hdmı fta'da çift kumanda vardı onun gibi nie yapmamışlar
                            2000 internet machına'nın kumandasıda Machına 3D nin kumandası gibi , oda tırtlaycak onun gibi
                            ALLAH Nasip Ettirmeyeceği bir Şeyi Hayal Ettirmez .!!.!! Hz. Osman (r.a)
                            Next 2000 super HDTV_Orginal ®
                            Next 2000 cx super plus_Orginal ®
                            MACHINA 3D_V.I.P.___(2'ci seri)_gri panel (26.02.2015)
                            Next 1.2 Diseqc Motor/ 70.5 E_68.5 E_53 E_46 E_45 E_42 E_39 E_36 E_31,5 E_28,2 E_26 E_23,5 E_21,5 E_19,2 E_13 E_9 E_7 E_4,8 E
                            Windows 7 home basic- intel core i7-3770k - 3.50 Ghz - 3.50 Ghz
                            Redmi Note 8 - 65 gb /48MP , FHD+, 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci (26.01.2020) "Akta Gamat

Yorum yap

aydın ipek Nickli Üyeden Alıntı
                              Cihzı nasıl kullanıyorsunuz tek tuner veya çift tuner mi
                              Acaba tunerı değiştirmeyi denedinizmi
                              Tek tuner kullanıyorsanız kablonuzu diğer girişe takın
                              Veya hangi tunerde yapıyor bu sorun
                              Lnb niz kaçlı
                              Çoklumu
                              Tek tüner kullanıyorum diğer tüneri denemedim.
                              yalnız kabloyu kestim konektörü tekrar taktım düzeldi gibi.
                              Yine aynı sorunu yaşarsam dediğiniz gibi yaparım.
                              Teşekkürler.

Yorum yap

arkadaşlar macina 3D cihazım taramama rağmen bis keyleri bulmuyor newt 18500 cihazı taratıyorum bulduğum keyleride machina 3 D cihazıma girdiğimde açmıyor ses geliyor görüntü ise renkli bir ekran oluyor

Bu dünya dört kulplu bir kazan bir ucundan tut sende kazan

:tr:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X