• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 Ultra Free Server Yeni Adres

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• arkadaşlar bis ******* elle nasıl girerim... yardımcı olursanız sevinirim....
    ayrıca bu sct ve theme x lerle ilgili net bir cevap yok sorun sinyalmi yoksa yazılımmı..hangisi dogru olan ise onu yapalım...saygılarımla...

Yorum yap

• biss keyi hallettim ikinci sorumu cevaplarsanız sevinirim..tşk.

Yorum yap

• dorcel tv ve aynı frekanstaki kanallar 15 20 saniye yayın yapıyor..sonra bende donuyor ..arkadaşlar sizlerde nasıl sorun bendemi serverdemi...saygılar

Yorum yap

• hamzanation Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          dorcel tv ve aynı frekanstaki kanallar 15 20 saniye yayın yapıyor..sonra bende donuyor ..arkadaşlar sizlerde nasıl sorun bendemi serverdemi...saygılar
          dostum netten koptunmu donma yapar serverde sorun yok
          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            dostum netten koptunmu donma yapar serverde sorun yok
            üstadım sct ler ve teme xler neden açmıyor.....yeni yazılımı atınca açıyormu....tşk

Yorum yap

• S1,2,3... ler düzgün çalışıyor bende özellikle Themeler bende de sorunlu,
              NEXT YE-9000 X CAM Ultra
              Galatasaray

Yorum yap

• bende de dorcel ve aynı frekanstakiler düzenli olarak 10 sn civarı yayın yapıyor sonra donuyor. 5-10 sn sonra tekrar geliyor
                Diğer kanallar ise günlerdir çalışmıyor. Net'te problem yok, sinyal kalitesi vb'de problem yok. kanalı açmaya çalıştığımda "Sorry server checking" uyarısı veriyor ve bekliyor. kanalları tekrar tarattım, ancak sonuç aynı. Sorun yazılım mı? bendeki 15.11.2006 yazılımı. değilse ne olabilir?
                teşekkürler

Yorum yap

• Değerli ustalarımız aynı sorun bende de var. Lütfen yardım ediniz, bir yol gösteriniz. Saygılar

Yorum yap

• arkadaşlar sorun eski yazılımdan kaynaklanıyor aynı sorunları bende yaşadım. yapılması gerekenlerin hepsini yapmıştım uzun uzun anlatmaya gerek yok olmuyor. 15/01/2010 yazılımını atın. süper çalışıyor. başka çaresi yok. (ayrıca fabrika ayarlarına dönmedim malum uyduları taratıp kanaları ayarlamak çok sıkıcı geliyor.)gayet güzel çalışıyor saygılar..
                    next9000ultra,next2000cıplus,yumatu mx,orion modül,pc, türksat42,hotbırd13,sirius5,hispasat30,astra19,tho r08w

Yorum yap

• Ben bugün yaptım yazılım yenileme işini, son yazılımı yükledim ama hala themex ler yok. diğerleri çalışmaya başladı ama.

Yorum yap

• 10 günden beri izleyemiyorum motor daizek ayar yaptırmam gerek ahşap çatı olduğu için çıkamıyoruz bugün olursa yazarım
                        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• keykadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          bende de dorcel ve aynı frekanstakiler düzenli olarak 10 sn civarı yayın yapıyor sonra donuyor. 5-10 sn sonra tekrar geliyor
                          Diğer kanallar ise günlerdir çalışmıyor. Net'te problem yok, sinyal kalitesi vb'de problem yok. kanalı açmaya çalıştığımda "Sorry server checking" uyarısı veriyor ve bekliyor. kanalları tekrar tarattım, ancak sonuç aynı. Sorun yazılım mı? bendeki 15.11.2006 yazılımı. değilse ne olabilir?
                          teşekkürler
                          dostum 23 05 2009 yazılımını at hepsi süper çalışıyor ...diger 2010 yazılımlarında hala donma yapıyoriii1 haftadır bütün yazılımları denedim en iyi çalışan bu...bütün kanallar fulll...ve bir biri arasında geçişler mükemmmel...bizzat denedim ..kolay gelsin

Yorum yap

• benim yazılımda (2006)....buydu.... dedigimi yapın işlem tamam

Yorum yap

• son yayın durumunu yazabilirmisiniz

Yorum yap

• bi sürü sorun...

sayın ustalar, cihazım next 9000 ultra. size bir kaç sorum olacak. teknik açıdan çözüm bulamadığım sorunlar bunlar. tüm forumu taramama rağmen tamin edici bi cevap bulamadım. eğer çözümü olmayan sorunlarsa bunlar, sanırım cihazımı kırıp atacam, çünkü hiç bi işe yaramıyor artık. işte sorunlarım:
                                1-yasal digitürk kartımı 2007 yazılımı dışında hiç bi yazılımda neden kullanamıyorum( üç saniyede bir bilgi ekranı çıkıyor, hatta son yazılımda bi süre sonra yayın tamamen gidiyor). bu yazılım işinden pek anlamam ama eski yazılımlarda kullanılan sistem yeni yazılımlarda neden kullanılamıyor.
                                2-şu anda mecburen kullanmak zorunda olduğum 23.05.2007 yazılımında free serverda açık olan freexler, x dream, dorcel ve frenchlover gibi kanallar neden 1 dakika yayından sonra donup bi kaç dakika sonra yeniden açılıyor( modem veya internet bağlantısı ile ilgili hiç bir sorun yok)
                                3-bu yazılımla free serverdaki diğer kanalları neden izleyemiyorum (themexlerin sinyal seviyesi çok düşük)
                                4-yeni yazılımı yüklediğimde freex lerde cihaz neden donuyor, bunu önlemenin bir yolu yok mu.
                                5-themex ler tp değiştirecek mi ( sizin kulağınız deliktir)
                                umarım bu konularda bilgisi olan bu sorunlarıma bi çözüm üretir. forumda okuduğum kadarıyla bir çok kullanıcı benzer sorunlar yaşıyor. onlara da yardımı olur sanırım cevaplanırınız. şimdiden teşekkürler..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X