• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

kaon ,sunny 29.05.06.d+ speys.medıap.multi.orf

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• kaon ,sunny 29.05.06.d+ speys.medıap.multi.orf

kaon ,sunny 29.05.06.d+ speys.medıap.multi.orf
    VU+DUO GİGABLUE 800 UE PLUS GİBERTİNİ 135 CM MOTORLU
    125 OFFSET MOTORİZE LG SMART TV FULL PROGRAMLI İPTV Lİ TV

AZBOX PREMUM HD 42,19,23,5,07,01,UYDULAR
    GigaBlue quad Xtreand et 9000

dostum bu yazılımda multıler automu acaba

Yorum yap

erhans Nickli Üyeden Alıntı
      dostum bu yazılımda multıler automu acaba
      hayır degil ..

Yorum yap

usta ne war bu yazılımlarda

Yorum yap

spymaster06 Nickli Üyeden Alıntı
          usta ne war bu yazılımlarda
          1.nci msj.a göz atınız,neler olduğu açıklanmış...
          Forum Kuralları

Yorum yap

peki size sormak istiyorum yerli platformdaki TV8, NBA, STAR ve aradabir DISCOVERY, ayrica eskiden CİNE5. Peki bunlar uzay kanallarımıydı da bunlarla ilgili yazılımlara destek veriyordu sunny...) bunlar yanılmıyorsam yerli platform.. degilimi
            şimdi neden kıvırıyor sunny ve kaon stream??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!
            saygılar
            mrb selam mach1 forumdaki arkadaşlar ):mzk:
            12.01.A5

Yorum yap

hotti.76 Nickli Üyeden Alıntı
              peki size sormak istiyorum yerli platformdaki TV8, NBA, STAR ve aradabir DISCOVERY, ayrica eskiden CİNE5. Peki bunlar uzay kanallarımıydı da bunlarla ilgili yazılımlara destek veriyordu sunny...) bunlar yanılmıyorsam yerli platform.. degilimi
              saygılar
              arkadaşım onlar geçmişte kaldı biz şu anki şartlara göre hareket etmek durumundayız,uyulması gereken bazı yasaklar kurallar var ise forumda bulunan ben dahil tüm üye arkadaşlarımızın bunlara uyma zorunluluğu ve mecburiyeti vardır,biz böyle davranalım ki yönetici arkadaşlarımız zor durumda kalmasınlar...
              Forum Kuralları

Yorum yap

hotti.76 Nickli Üyeden Alıntı
                saygılar
                Bu cümleyi hiç bir firma yada kişiye söyleme hakkınız yok. Lütfen yazdıklarınıza dikkat edin. :no:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X