• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-2000 SUPER PLUS 26.01.2010 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

unal_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    21.01.2010 yazılımına göre görüntü daha güzel şahsi fikrim
    görüntü aynı renkler çok sulgun gölgeler çok karanlık insan bir film seyredemiyor ben uyduya verilen yazılıma döndüm çok güzel görüntü harika
    :helal::helal:

Yorum yap

slm arkadaşlar yazılımlar çok güzel bu konuuda tercübeli arkadaşlar sizden bi ricam olacak 1 kör tarama turksatı 15 dk tarıyo daha çabuk taraması için bi çalışmanız olabilirmi 2 sorum tps güncellmee tuşu var şuan hiç bi şe yaramıyor onu kaldırıp yerine başka bişey koyma sanşiniz varmı şimdiden çok tsk ederim

Yorum yap

slm tekrar b,işey için tsk ederim ab paketinde turkçe dil desteği koymuşunuz çok iyi olmuş bazı kanaları türkçe izleye biliyoruz çok çok tsk ederim emeklerinize

Yorum yap

Merhaba emeği geçen sayı değer ustalarımıa teşekkür ederiz bir önceki yazılımda sarı tuşa bastığımda DPCIS modelde uydu hareket ettirme ince ayar menüsü çıkmıyordu bu yazılımda da aynımı kullanıcı olarak bu yazımlımda sarıtuşa basıldığında ince ayar yapılmasını rica ediyorum.
          satılık eski kasetler alıyorum ilgilisi varsa benle temesa geçsin.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Merak etme onlar bizde de açmıyor. Yalnız değilsin.
            cx super nete attım yazılımı ve JCS lerin 1-2-3-4-5-6-7-8 hepsi açılıyor. yazılıma teşekkürler. Bir arkadaşın bahsettiği Türkçe dil desteği hangi kanallarda var acaba?

Yorum yap

gelecek yazılımla kanal gizlemeyi de aktif ederseniz iyi olur saygılarımla

Yorum yap

SayınÜstat
                Yine Next 2000 dpcı süper plusta Motorlu da motorla ilgili kumandanın SARI tuş u çalışmıyor

Yorum yap

mach_sy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  slm tekrar b,işey için tsk ederim ab paketinde turkçe dil desteği koymuşunuz çok iyi olmuş bazı kanaları türkçe izleye biliyoruz çok çok tsk ederim emeklerinize
                  dil secenegine nasil yapiyoruz ben yapadim nasil oldugunu yazar san iyi olur tesekurler bütün hocallara atla:

Yorum yap

alp_21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    SayınÜstat
                    Yine Next 2000 dpcı süper plusta Motorlu da motorla ilgili kumandanın SARI tuş u çalışmıyor
                    Evet sarı tuşla ilgilide bir çalışma yapılırsa çok müteşekkir oluruz.

Yorum yap

collo1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      dil secenegine nasil yapiyoruz ben yapadim nasil oldugunu yazar san iyi olur tesekurler bütün hocallara atla:
                      AV+: [Multifeed-Ses-EBU Teletext-DVB Altyazı]
                      1-Multifeed: Premiere [12032 H 27500] Frekansında bulunan diğer portal yayınlara erişebilme tuşu
                      2-Ses: Birden fazla dil seçimi ve Stereo, Mono, Sağ, Sol ayar tuşu

Yorum yap

Yazılımda emeği geçen Üstadlara teşekkürler.ard ve ab kanallarında donma yok denecek kadar azalmış.
                        BÜTÜN HESAPLARIN BİTTİĞİ NOKTADA ÇANAKKALE BAŞLADI VE ÇANAKKALEYİ HESAP ETMEYE MATEMATİK YETMEDİ.

Yorum yap

slm arkadaşlar dil seçeneği ab pakedinde var ordaki belgesel ve bazı kanlarda türkçe dil şeceneği var bazıları turkçe dilde yayını bile var o paket hangisi derseniz xxl olan anımux ecsalex ve nt1 paketinin bulunduğu şuan hepsinde dil seçeniği var ama sadece belgesel ve spor türkçe yayın var

Yorum yap

slm ustalar öncelikle yapmış oldugunuz çalışmalar için sizlere teşekkür etmek istiyorum benim sorunum şu cihazım next 2000 cxsüper plus usb li yeni 4 gb toşhiba usb aldım fakat indirdiğim keydosyalarını diske atıyorum cihaza takınca usb boşveya hatalı mesajı veriyor sorun nerde olabilir yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Yorum yap

thank you dear
                              -105.5°-100.5°-95°-90°-85°-83°-78°-75°-72°--70°-68°-66°-65°-64°-62°-60°-58°-57°-56.°-55.°-54°-53°-52°-50°-48°-47.5° -46°-45° 42°-39°-36°-33°-31°-30°-28.2°-26°-25.5°-21.6°-23.5° -19.2°-16°-13°-10°-9°-7°-4.8°- 3.1°

UYDULAR BATI- 1°-4°-7°-11°-12.5°-15.5°-18-20.°-22.°-24°-30°-

Yorum yap

metinorhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                slm ustalar öncelikle yapmış oldugunuz çalışmalar için sizlere teşekkür etmek istiyorum benim sorunum şu cihazım next 2000 cxsüper plus usb li yeni 4 gb toşhiba usb aldım fakat indirdiğim keydosyalarını diske atıyorum cihaza takınca usb boşveya hatalı mesajı veriyor sorun nerde olabilir yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler
                                usb belleğinizi FAT32 olarak biçimlendirip öyle deneyiniz.
                                [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                                www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X