• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

OpenVix 4.2.029 gbx3 backyp By_Onur1995

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• OpenVix 4.2.029 gbx3 backyp By_Onur1995

OpenVix 4.2.029 gbx3 backyp By_Onur1995

Meobot Yada Multiboot da deneyebilirsiniz.
    Çok saglam bir image olmuştur.

Tüm Backuplarımda Klasik Kumanda sistemi ayarlıdır.
    Up Kanal yukarı
    Dovn Kanal aşağı
    Sol Ses azalt Sağ Sesi çoğalt.
    Mavi Tuş camd Menager atandı.
    Sarı Tuş Audio Ayarlar atandı.
    Yeşil Tuş Eklentiler atandı.
    Dileyen Ana menüde MultiQuick Menüsüne girerek en altta 1 yazar ona tekrar basın eski haline döner. (Yeşil tuşun altındaki 1 tuşuna basın OFF olur.)
    Boot logo Orjinal
    Spinner Orjinal
    OSN HD skin default.
    Robocop 2 skin ekli.
    SatdreamGR skin ekli.

Eklenmesi Gereken Tüm eklentiler vardır.
    D smart Sorunsuz çalışmıştır.
    Camd Menager eklidir.
    Fox Tanberg kanallardan bazıları açıktır .
    Güncel Full Emu camlar eklidir.
    Power vu kanal listesinde bulunan uydularda acıktır.

Kodi eklidir.
    İPTV ler eklidir.
    Youtube eklidir.

Kendi Kullandığım İPTVLİ settings kullanılmıştır.
    Eksik olan kanallar varsa kendiniz tarayıp eklersiniz.

Uydu yapılandırması

A Turksat B Hotbird C Sirius_ASTRA D Azerspace OLarak ayarlanmıştır.

Açılış kanalı TRT1 HD

Güle güle kullanın.

http://www.mediafire.com/file/cesfu7...207_191136.rar

onur kardeşim ellerine,emeğine sağlık.
    SEBZE ÜRETİMİNDE MARMARA BÖLGESİNDE 1 NUMARA
    http://www.calti.bel.tr/

Yorum yap

Onur dost merhaba!..Her zaman olduğu gibi yine ilk test eden olmak istedim.Sabah indirip kurdum.Oh ne güzel çalışıyorken derken, ses gelirken görüntülerin donduğunun farkına geç vardım.Serverimi falan da yüklemiştim.Bootlogo ve Skin harikaydı.Bense mutluluğun tepe noktasında...Sonra kaç kez yeniden başlattıysam da bir daha asla aktif olmadı.Hep bootlogoda kaldı.Belki sizin kullandığınız eklentilerden biri etki ediyordur,ama hangisi? Bunu bilmediğim için orjinal imajeyi indirip aşama aşama eklentileri yükleyip birde öyle deneyeceğim.Ama bana kullandığınız skin gerekli.Bir şeyin kopyasını yapacaksam hiç değilse benzemeli.
      Gösterdiğiniz çaba ve paylaşım için teşekkürlerimi sunarım.Sevgi ve sağlıkla kal!...:yazyaz:

Yorum yap

ben de ilk defa cihazımda powervu kanallarını izleyebildim onur kardeşin sayesinde.
        kendi backupumda,openatv de nedense açamıyorum.oscam 11729 kullanıyorum.
        ausoftcam key de yüklü.
        powervu için neyi eksik yapıyorum.
        SEBZE ÜRETİMİNDE MARMARA BÖLGESİNDE 1 NUMARA
        http://www.calti.bel.tr/

Yorum yap

Onur dost merhaba!Test çalışmalarını sonuçlandırdım:GB X 3'ün yazılımları UNO multibootuna uymuyor.Oysa GB Quad ve Quad plus,GB 800 UE ve diğerlerinin yazılımlarında hiç sorun olmadı.İki yıl önce kurduğum bacuplar bile saat gibi aktif olurken GB X3'ün orjinal yazılımı bile bootlogoda kaldı.Nedeni nedir bilmiyorum.Drever mi,başka bir etmen mi? bilemem.Ama artık emek vermeye değer bulmuyorum.GB X 3'ün bacupları gibi orjinal imajeleri de KORUK!..:byeeee::byeeee:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X