• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

[Dikey WeTek LE] - Transmission (Torrent)'u Nasıl Kullanırız

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• [Dikey WeTek LE] - Transmission (Torrent)'u Nasıl Kullanırız

Selamlar,

Bundan 6 yıl önce başka bir forumda Enigma2 için bunun rehberini yapmıştım, hayat bu ya JeOS için yine bana kısmet olacakmış.
    Konu halâ duruyor mu bilmiyorum ama bakarsam burnum sızlar eminim, onca emek, onca vakit, onca paylaşım ve (inşallah) karşılığında bir dua etmişlerdir.

Öncelikle bu dosyayı FTP/Samba/USB/SDKart ile JeOS'a yükleyeceğiz.

Sistem > Eklentiler...

... > Zipten dosya yükleye gelip dosyamız neredeyse bulup...

...Tamam deyip kuruyoruz.

Eklentilerim > Hizmetler'e gidip Transmission'u bulup açıyoruz.

Eğer net yoğun oluyorsa yani sömürüyorsa Devre Dışı Bırak'ı tıklayıp gece Etkinleştir'irsiniz.
    Yapılandır'a gidip bakalım.

Burada Web-Arayüzün portunu, hangi IP'lerden bağlanılacağını, şifre koyabileceğinizi belirtebiliyorsunuz.

Alt kısmında ise konumu belirliyoruz.
    Ben USB-Disk'i gösterdim.
    Her şeyi ayarlayıp Tamam diyoruz.

Web-Arayüzüne bağlanmak için http://cihazınipno:9091 yazıyoruz.
    Görüyorsunuz bir dosya yükünü almış geliyor.

Çarkı tıkladığımızda indirme, yollama limitlerini belirleyebilirsiniz.

Alttaki simgeyi seçince ayarlar ekranı geliyor.
    Burada değişik ve kullanışlı ayarlar mevcut.
    Misal: Speed'te belli saatler arasında İndirme, Yükleme hızlarını sınırlandırabiliyoruz.

Ve artık üstteki klasörden Torrent dosyasını ya da Torrent linkini ekleyip indirmeye başlıyoruz.

Soru(n)larınız için yardımcı olacağım.

Sevgiler...

çok teşekkurler ustad.çok makbule geçtı.

sizden ıstegım olacak wetek play2 de harıcı usb dekı fılm muzık vıdeoları elecde nasıl menude gösterebılırız.
    kıtaplığa nasıl ekleyebılırız.
    çogu arkadaş ıçın faydalanabılecegı bır ıstek olacaktır.bu konuda görsel bılgılerınızı sunmanız beklerım.
    WETEK Play 2 4K
    Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

Onu da listeye yazıyorum.

Sevgiler...

Yorum yap

Ellerine sağlık tşk. ederiz. Bende tranmission başka bir şekide router üzerinden çalıştırıyorum yaklaşık 5 senedir. İlgililere tavsiye ederim tomato firmware.

Yorum yap

Pek bir şey anlamasam da emeğe teşekkürler. Belki bir gün lazım olur.
          Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
          DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Eline sağlık hatırlıyorum. Ben de pyload konusunu açmıştım aynı dönem aynı kategoriye. Hey gidi günler

Yorum yap

Özkaradağ usta. Bende transmission 8.1.8 çalışmıyor. Le 8.0 official kullanıyorum wp2 cihazımda. Quasar kurulu şuan ama çoklu torrent dosyalarında sorun yaşayorum bir el atarmısın bu işe.

Yorum yap

Aarch64 olansa bunu dene http://wetektr.com/WeTek/index.php?d....8_aarch64.zip .

Sevgiler...

Yorum yap

İlk açılışta Transmission USB HDD'den önce açıldığı için indirilen veriler bulunamıyor ve doğal olarak sırada bekleyen torrentlerin hepsi;

"Error: No data found! Ensure your drives are connected or use "Set Location". To re-download, remove the torrent and re-add it"

Hatası veriyor. Her defansında tüm torrentleri baştan başlat butonuna basmak zorunda kalıyordum ki dedim "Sleep komutu ne güne duruyor?"

/storage/.kodi/addons/service.transmission/bin/transmission.start dosyasını açtım #!/bin/sh satırının hemen altına sleep 5 yazdım kaydettim ve açılışı 5 saniye öteledim bu sırada harici hdd mount oldu ve torrentler kaldığı yerden devam ediyor artık.

Belki ihtiyacınız olur diye belirteyim dedim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X