• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

profilo servisinin yaptığı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• profilo servisinin yaptığı

şletmekte olduğum işyerine 26.07.2004 tarihinde 109 ekran projeksiyon tv aldım garanti süresi üç yıl olduğu için bu ürünü tercih etmiştim ertesi günü yetkili servis gelip cihazı monte edip ayarladı ve bana bu işlemleri yaptığyna dair bir belge verdi(bu tvyi kahvehaneme bizzat yetkili servis bağladı) belirli bir süreden sonra 109 ekran tvde renkler solmaya ve dumanlı göstermeye başladı servis gelip içindeki lambaya benzeyen tüpleri kuru bir bezle sildi gitti görüntüde herhangi bir düzelme olmadı servis tekrar geldi ve lambalarının değişeceğini ve bunun için 1000ytl+kdv ödemem gerektiğini söyledim kendisinin birşey yapamayacağını bölge servisini aramamı istedi izmir bölge müd.erhan ismli bir beyfendiyle görüştüm oda aynı şeyi söyledi ve butür televizyonların sigaralı bir ortamda kullanılmaması gerektiğini belirtti bende bu televizyonu servisin kurduğunu ve bana böyle bir uyarı yapmadığını kullanma kılavuzunda böyle bir uyarınında olmadığını belirtmememe rağmen televizyonun lambaları kirlenmiş temizlenmesi yada değiştirilmesi gerekiyor sonuçte temizlensede ücret ödeyeceksiniz yapabiliyorsanız kendiniz yapın dedi bende tüketici haklarımı bildirdim ve garantisi 26.07.2007 tarihinde bitecek olan cihazımı yaptırmak için yasal yollara başvuracağımı söylememe rağmen oralı olmadı profilodan böyle ilgisizlik göreceğimi ummuyordum okadar para verdiğim tvyi ben şimdi ne yapayım

Hımm Arkadasım aynı aletten bendede vardı tv 3 .ayda arıza yaptı bende servise aradım benden 350 ytl istedi arızanın sebebi lambanın yag akıtması tabiki boyle olunca sistem entegresi yanmıs defalarca ege bolge servisini
    aradım aradım aradım ve aradım aradan 13 ay gecti tv ye dukkana getirdim izmirdeki isim vermeyecegim gazete ve tv aracılıgı ile tehdit ettim.Bölge müdürlügü tv ye 1 hafta icinde yenisine verecegiz dediler sonra ardan yine 4 hafta gecti tabiki bende tüketici haklarına telofon ettim.İnan tam 1.5 saat sonra istanbul profilodan telofon geldi sana yenitv olarak 106 ekran tv gonderecegiz dediler ve 2 gun sonra tv elıme geldi. eskisinede Alıp götürmediler ertesi günü telofon ettim izmir bölgeye aracımız yok siz getiriverin dediler neyse göturdum imzalı birde belge aldım kurtuldum gelen tv yede 1 gun sonra sattım amanha birdahamı ALLAH Göstermesin.Neyse uzatmıyalım. (Demekki sikayet etmek gerekiyormus)

Ayrıca telefon ettigim servis benden para isteyen, elindeki servislik su anda alınmıstır siz siz olun aynı hatayı düsmeyin sayın servis arkadaslar.

Gecmis olsun Arkadasım

Yorum yap

zaten bende denizlide oturduğum için izmir bölge müdürlüğüne bağlıyım ama gerçekten izmir bölge müdürlüğü demekki böyle şeyleri devamlı yapıyor olmalı müşteriden ne kopartırız felsefesi olduğu sürece profilo çok müşteri kaybeder tüketici haklarının telefon nosunu alabilirmiyim tabii mümkünse

Yorum yap

su an verme sansım yok is tel defterınde yazılı sabah yazarım yada 118 den isteye bilirsiniz

Yorum yap

sabah senin yazdığın numaradan arayyaım teşekkürler ve sana iii geceler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X