• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

SATILIK,EFSANE ORGİNAL DREAMBOX 500 S (bakmadan geçme)

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• SATILIK,EFSANE ORGİNAL DREAMBOX 500 S (bakmadan geçme)

yıllardır next kullandım,ama aklımın bir köşesinde dreambox hep vardı.sonunda istediğim gibi ilk sahibinden son derece temiz,tamirsiz hatta çiziksiz orjinal 500 s aldım.cihaz kaya centerdan alınma kutusu,garanti belgesi,kullanma klavuzu,orjinal siyah kumandası,belki inanmayacaksınız ama ilk alındığı günkü kaya center ın bez çantası ve cihazın sarılı olduğu süngerimsi beyaz koruyucu kılıf bile duruyor fabrikasından ilk çıktığı gibi komple kutu içeriği ile fulldür.sonuç olarak böylesine güzel bir cihazı kullanamadığım (netxte alışmışım) için satıyorum alalı daha 10 gün olmadı,eminim içinizde bu cihaza sahip olmak isteyenler vardır. cihaz philips tunerlidir şuan bağlı olan (ilk cihazım next cx sp yine onu kullanıyorum) nextin 4 çıkışlı roleli disegc ile 2 uydu türksat,hotbird ile kullandım kesinlikle aradığınız uydu bulunamadı,sinyal yok servis bulunamadı vs...gibi hatalar görmedim(aslında çokda şaşırdım sürekli olarak duyduğum hataydı ama maalesef bende olmuyo tuner farkından diye düşünüyorum) böylesi gerçekten çok az bulunur.şöyle bi düşündüğünüz zaman bir sonraki çıkan ürünün herzaman için biröncekine göre olan eksikleri tamamlanması gerekir mantıken böyle düşünürüz ama aslında ilk çıkan cihazlar (genel olarak) herzaman için enkalitelisi olmuştur,ben kullandığım birkaç çeşitli üründe buna çok şahit oldum

Gemini 4.60 yüklüdür..

fiyat 280 tl dir, herkese hayırlı alışverişler

bence çok uygun şimdiden alana satana hayırlı olsun

Yorum yap

2.ci el için biraz pahalı geldi .genede hayırlı olsun alana diyorum

Yorum yap

pahalı klon da aynı işi yapıyor
        :tr:

Yorum yap

kopya nekadar iş görüyor duyuyoruz ,yok servis bulamama,yok açılmıyo,yok ethernet kartı yandı,yok dondu vs...ömründen bahset stabil oluşundan bahset elinde kalır gider birtane daha alırsın ucuz etin yahnisi al sana hesap işte

Yorum yap

fiyat güncellendi

Yorum yap

gemini 4.60 yüklü

Yorum yap

pli yükle bakalım orj. oluşu belli olur.
                :tr:

Yorum yap

ibrahim077 Nickli Üyeden Alıntı
                  pli yükle bakalım orj. oluşu belli olur.
                  hangisini yükleyim sen söyle,benim için hiç sorun değil kayacenterda tekrar baktım kayıtlı,enkısa zamanda da dream-multimediada teyit edicem

Yorum yap

fiyat güncel satışa devam

Yorum yap

pli jade 3maxvar yüklüyorum

Yorum yap

pli jade3 max var image yüklenip test edildi hiçbir sorun yok,tıkırtıkır çalışıyor...şunu yükle bunu yükle bakalım orjinalmi değilmi diye hala şüphesi olup soran arkadaşlar için denedim,sayelerinde cihazıda yavaş yavaş öğreniyorum orjinal olduğu için hiçbir sorunum sıkıntım yok rahat rahat deniyorum,hoşumada gitmeye başladı

Yorum yap

alıcılara selam satışa devam

Yorum yap

güncel

Yorum yap

güncel

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X