• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play 2 - [WeOS 1.3 BASED] Android TV 1.1 [ROM]

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

asbest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BabaSultan denedim, çalışıyor. zaten bana göre Weos'da da en stabil yazılım 1.3.
    +Android tv nin en hoşuma giden tarafı ana ekran görseli.
    Android de Tvheadend nasıl çalıştırdın? Tandberg kanalları açıyor mu? Yardımcı olursan sevinirim. 1.1 yükledim.

Yorum yap

msevis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      HDMI kablo ile bağlanıyorum.
      WetekPlay2 cihaz ayarlarından
      ses ayarlarına girip digital ses ayarlarından HDMI olanı seçip okeyliyeceksin
      cihazı tekrar başlat düzelmesi lazım birde cihazın HDMI kablosu çok kötü
      başka bir HDMI kabloyla deneyebilirsin

saygılar
      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
      Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        WetekPlay2 cihaz ayarlarından
        ses ayarlarına girip digital ses ayarlarından HDMI olanı seçip okeyliyeceksin
        cihazı tekrar başlat düzelmesi lazım birde cihazın HDMI kablosu çok kötü
        başka bir HDMI kabloyla deneyebilirsin

saygılar
        HDMI kablosunu değiştirdim. Ses ayarlarından HDMI dahil hepsini denedim. Kapattım açtım her seferinde olmadı. Makinayı sıfırladım. Yine olmadı. Diğer televizyonda Next amigo var. Onda sorun yok takır takır çalışıyor. Kanal dillerini her seferinde ayarlamamızı da istemiyor. Elec kullanalım dedim çok yavaş geldi. Android hızlı onu kullanalım dedik. O da sorunlu çıktı. Aldığıma alacağıma pişman oldum. Televizyon izlemek için aldık. Zamanımız makina ayarlamaktan daha doğrusu ayarlayamamaktan geçiyor. Tek seçenek kaldı tekrar makinayı sıfırlayıp kanalları kendisinin yüklemesini bekleyeceğim. Belki sorun kanal düzenleyip atmadan kaynaklandı. Olursa saçma sapan kanal düzeni ile uğraşırım artık.

Yorum yap

bencede cihazın kendi kanal aramasını yaptırırsan daha iyi sonra onları düzenleyip tekrar atabiliyorsun cihaza ben öceki cihazdan alışık olduğum için hiç bir sorunla karşılaşmadım
          çok fazla nand yazılım kullanmıyorum hani şu iğneli yöntemle atılan ben android kısmını daha çok kullanıyorum tv kısmınada msd kart libreelec ile bakıyorum iki tarafıda kullanıyorum yani sıkıntılı bir cihaz değil

saygılar
          Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

bencede cihazın kendi kanal aramasını yaptırırsan daha iyi sonra onları düzenleyip tekrar atabiliyorsun cihaza ben öceki cihazdan alışık olduğum için hiç bir sorunla karşılaşmadım
            çok fazla nand yazılım kullanmıyorum hani şu iğneli yöntemle atılan ben android kısmını daha çok kullanıyorum tv kısmınada msd kart libreelec ile bakıyorum iki tarafıda kullanıyorum yani sıkıntılı bir cihaz değil

saygılar
            Sıfırlama işlemini yaptım. Kanalları tarattım. Kanal dillerini ingilizce veya Türkçe yapıyorum. Kanal sesi çalışıyor ama kanal değiştirip geldiğimde ses çalışmıyor. Original dile dönüp tıklıyorum çalışıyor. Dili tekrar değiştirip kanal değiştirip geldiğimde ses yine çalışmıyor. HDMI yaptım. Otomatik yaptım ses ayarları düzelmiyor. Her seferinde original dili tıklayıp diğer dile geçtiğimde ses çalışıyor. Başka birinde bu sorunun olmaması da ilginç.

Yorum yap

Sıfırlama işlemini yaptım. Kanalları tarattım. Kanal dillerini ingilizce veya Türkçe yapıyorum. Kanal sesi çalışıyor ama kanal değiştirip geldiğimde ses çalışmıyor. Original dile dönüp tıklıyorum çalışıyor. Dili tekrar değiştirip kanal değiştirip geldiğimde ses yine çalışmıyor. HDMI yaptım. Otomatik yaptım ses ayarları düzelmiyor. Her seferinde original dili tıklayıp diğer dile geçtiğimde ses çalışıyor. Başka birinde bu sorunun olmaması da ilginç.
              @msevis kardeş kanal görüntüsündeyken Kumandadan üç çizgiye basıyoruz
              system settings geliyoruz oradan preferred audio language hangi dili denemek istiyorsan birde oradan bak bakalım belki sorun orada olabilir

saygılar

Yorum yap

bülent56 Nickli Üyeden Alıntı
                @msevis kardeş kanal görüntüsündeyken Kumandadan üç çizgiye basıyoruz
                system settings geliyoruz oradan preferred audio language hangi dili denemek istiyorsan birde oradan bak bakalım belki sorun orada olabilir

saygılar
                Teşekkür ederim bunu da denedim ama yine aynı sorun anadil dışında bir dil seçince ses gidiyor. Sinir bozucu bir sorun.

Yorum yap

Teşekkür ederim bunu da denedim ama yine aynı sorun anadil dışında bir dil seçince ses gidiyor. Sinir bozucu bir sorun.
                  alternatif olarak cihazı sıfırlayıp tekrar yazılım at diyeceğim ama her şeyi yeniden ayarlaman gerekecek yani bir umut çözülebilir bizlerde hiç bir sorun yok elektronik cihaz hani derlerya şans işi öyle bişeye denk geldin heralde ama inşallah değildir dediğimi kaile alırsan zaman harcıyacaksın teşekkür ediyorum

saygılar

Yorum yap

alternatif olarak cihazı sıfırlayıp tekrar yazılım at diyeceğim ama her şeyi yeniden ayarlaman gerekecek yani bir umut çözülebilir bizlerde hiç bir sorun yok elektronik cihaz hani derlerya şans işi öyle bişeye denk geldin heralde ama inşallah değildir dediğimi kaile alırsan zaman harcıyacaksın teşekkür ediyorum

saygılar
                    Sıfırladım farklı yazılımlar yükledim hala aynı sorun. Kanal orijinal dilde çalışıyor. Diğer dile çevirince çalışıyor. Kanalı değiştirip dilini değiştirdiğim kanala geri gelince ses çıkmıyor.

Yorum yap

Sıfırladım farklı yazılımlar yükledim hala aynı sorun. Kanal orijinal dilde çalışıyor. Diğer dile çevirince çalışıyor. Kanalı değiştirip dilini değiştirdiğim kanala geri gelince ses çıkmıyor.
                      ozaman çare olarak aldığın yerle bir görüşsen yani servislik bir durum varmı yokmu insana zevkte vermiyor böyle şeyler olduğu zaman takılıp kalıyorsun

saygılar

Yorum yap

Droid kısmında en az 4 dil menüsü gördüm onların hepsini Türkçe yapın sorununuz çözülecektir.Droid kullanmadığım için yerlerini hatırlamıyorum.Ben dün kurmuştum dikkatimi çeken noktalardan biride buydu.Dilini değiştirdiğinde ses gelmez ama kanal değiştirince düzelecektir.Dil ayarlarını yaptıktan sonra sorun olmuyor.Cuma günü mesai arkadaşıma aldık oda kodi kullanmıyor droid daha iyi diyor ve droid kullanıyor.Onda dil ayarlarını yaptık hiç böyle sorun çıkmıyor.
                        BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Cıhazı kapattıgımızda .daha sonra açtıgımızda ağ bağlantısı statık oldugu halde .
                          Ağ bağlı degıl ıbaresı çıkıyor .
                          Her cıhaz kapat açmada bu durum söz konusu.
                          Sabıtlesemde aynı hata tekrar edıyor.çözumu varmı acaba.
                          Oscam alışverış ıçın şart çunku
                          WETEK Play 2 4K
                          Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

Oscamın server haricinde nete ihtiyacı yok.Softcam.key'den alıyor.Softcam.key'de de şu an au ile çalışan yok.
                            BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı
                              Droid kısmında en az 4 dil menüsü gördüm onların hepsini Türkçe yapın sorununuz çözülecektir.Droid kullanmadığım için yerlerini hatırlamıyorum.Ben dün kurmuştum dikkatimi çeken noktalardan biride buydu.Dilini değiştirdiğinde ses gelmez ama kanal değiştirince düzelecektir.Dil ayarlarını yaptıktan sonra sorun olmuyor.Cuma günü mesai arkadaşıma aldık oda kodi kullanmıyor droid daha iyi diyor ve droid kullanıyor.Onda dil ayarlarını yaptık hiç böyle sorun çıkmıyor.
                              Onu da ELEC'çi yapak baba, Droid bebe işi. :P

Sevgiler...

Yorum yap

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı
                                Denedim olmuyor. Elec te sıkıntı yok. Droid yüzünden ya makinayı satacağım ya da elimde kalacak. Keşke Elec daha stabil olsa. O Droid den daha beter. Ses sorunu yok ama her seferinde makina donar mı? Her seferinde donuyor. Fişi çekmekten ben yoruldum makina kapanıp açılmaktan yorulmadı.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X