• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kodi Repo [XorioN] - Wetek

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ykolko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle oldu ozkaradag hocam ama dil ve alt yazıları hallettikten sonra kodi gayet iyi (exodus) çalışıyor şuana kadar kesinti yok birde repository.XorioN-1.0.4.zip kurdum şifre gelince deneyeceğim.
    Benim göndereceğim user ve pass repo için değil o indirdiğiniz repo içindeki Xorion eklentisi içindir ve şifresiz de çalışır ama daha az seçenek çıkar. Ayrıca repo içinde en çok kullanılan repolar da mevcuttur

Yorum yap

• anladım hocam emekli olunca bol bol kurcalamaya vakit oluyor

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        İyileştirme yapmış olabilirler hatta belki tarama verilerinde azaltmaya gitmiş de olabilirler. Hem ben Exodusu daha çok seviyorum sanki
        exodus ve diwxplanet altyazı eklentisini dün denedim k2 proda (yeni oyuncağım ) şahaneymiş gerçekten.bunu söyleyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama sanırım kodiye yavaş yavaş kanım ısınmaya başladı.bu arada xorion-wetek üzerinden her ne kadar arasıra arıza çıkarsada portalımın phplerini kullanabilmek güzel bir duygu.teşekkürler xorion usta.

Yorum yap

• Opensubtitles eklentisi çok daha iyi.

Ama önce sitesine .org olana gidip üye olman gerek, o üyeliği de eklentiye girmelisin.

Sevgiler...

Yorum yap

• Ben de divxplanet in eklentisini kullanıyordum, Opensubtitles i deneyeyim.

Bu arada @onboboon benim eklentide de göreceğiniz Nostalji isimli harika portalın da sahibidir. Bilmeyenlere duyurulur.

Yorum yap

• aramiza hosgeldin onboboon arkadas.
              sevgi ve saygilar
              ps: xorion a binlerce tesekkur.

Yorum yap

• hoş bulduk arkadaşlar ayrıca güzel sözlerin için teşekkürler xorion usta. portalda en az benim kadar hakkı olan lg ve androidler için hazırlamış olduğu harika programında sahibi olan mkvod ustaya buradan da teşşekkürü bir borç blilirim.

bu arada birkaç eksiklik var onları söylemeden geçemem portalımdaki google plus (çok büyük bir yere sahiptir),movshare ve videoraj linkleri malesef çalışmıyor onlarla ilgilenebilirsen çok sevinirim.he he he günün birinde sanada parser ile ilgili mesajlar yazmayı hep hayal etmişimdir

Yorum yap

• XorioN hocam turkvod çalışmaz oldu
                  Bir zahmet el atsanız. Turkvod v1.0.2 çalışmıyor.

Yorum yap

• evet bende de çalışmadı sürekli günlük dosyaları kontrol ediniz diye uyarı veriyor
                    MSN DURUMU::

Yorum yap

• evet çalışmıyor..güzel proğramdı.
                      P9PLUS

Yorum yap

• bunun çözümü nedir?güzel pro.dı.
                        P9PLUS

Yorum yap

• XorioN hocam güncelleme yapınca düzelir.

Yorum yap

• librrelec de çalıştıran varmı bu eklentiyi..
                            P9PLUS

Yorum yap

• Çalışmayan bazı eklentileri bugün düzelteceğim.

Adela; LibreElec te tabii ki çalışıyor..

Yorum yap

• Düzelttim....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X