• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 30.10.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hocam sizden sonbırrıca resımlı yükleme talımatını göndere bılırmısın

Yorum yap

• Arkadaşım biraz eksikleriniz olduğunu düşünüyorum...Ondan dolayı hazır yerine araştırmacı olup okumanızı rica ediyorum...Cihazınızla ilgili genel konu başlığı burada. Buradaki konuları iyice okuyunuz ve orada yükleme talimatları, boot modunda yazılım atma vs her türlü bilgiyi temin edebilirsiniz...Saygılar...

Yorum yap

• ellerine sağlık üstad başarılar dilerim

Yorum yap

• sayın mach1 hocam freex yasal kartla ****yayınların kesilmeler oluyo düngece yüklediğim cıssüper plus yazılıım larında yazılımlarda sorun var herhalde mach1 ocanın dikkatine saygılar

Yorum yap

• hocam botmodunda yazılımı attım yüklüyor 1 2 yazıyor ondansonra güncelleme hatalı dıyor lütfen yardımcı olun

Yorum yap

• zador18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              ns-ye cıs olanlar siyah makineler içinmiş deniliyor, sizde orayı kaçırmışsınız sanırım, gri makineler için (next 2000 cıs super plus gri için) hangisi atılacak? Çünkü bu yazılımı atanların makineleri kilitlenmiş,
              Arkadaşım şimdilik gri kasalar için NS-YE olanı atacaksınız isimlerde karışma olduğu için.Gözden kaçma falan yok.

Yorum yap

• G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                bi karısıklık olmus yazılımlarda bekleyin sorun düzelince eklenir oda tekrar..
                bilgilendirme için teşekkürler. ustalara kolay gelsin. bizler için en iyisini yapmaya çalıştıklarını biliyorum.
                Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

• yardımcı olacak bırısı yokmu ya

Yorum yap

• ns gri kasaya attım sorunsuz çalışıyor cıs super plus.

Yorum yap

• hocam premiyerler acik ancak xxx ler calismiyor lütfen yardim

Yorum yap

• CX'e bugün USB üzerinden yazılımı yükledim.

*bir önceki yazılımda iseniz kanal listesi silinmiyor.
                        *CAS Kéy menüsüne Videoguard eklenmiş ama Sirius de Viasat paketinde açan kanal olmadı.
                        *kdb uzantılı kéy dosyaları Cas menüde Videguard sistemini bloke ediyor sarı tuşla kéyler resetlendiğinde düzeliyor. kdb dosyalarının formatı videguarda göre yeniden düzenlenmesi gerekmekte.

her geçen gün süper serileri artan özellikleri ve desteği ile daha da güzelleşiyor.

yazılımda emeği geçenlere ve bize sunanlara teşekkür ederim.

forever next

Yorum yap

• sametbal Nickli Üyeden Alıntı
                          cis super plus serileri için yazılım yokmu arkadaşlar hangisini atacağız söylermisiniz. Ns demişsiniz. Ns ler Nexstar cihazları siyah serili cihazlar içindir. ama bende gri cis super plus serisi var hangisini atacagım söylermisiniz..
                          Ns cıs olanı atabilirsin cihazına bendede gri seri var bi problem yok bende onu attım

Yorum yap

• Viasat nds *** test 1-2 kanal açar siriusta ndsten
                            Eklenmiş Dosyalar NEXT YE-2000 DPCIS SUPER PLUS_QNEC123.45_102808_TK3C1N0_pz.zip (1.62 MB, 134 Görüntülenme)
                            NEXT YE-2000 FTA USB_QNFM123.45_102808_TK0C0N0_pz.zip (1.29 MB, 112 Görüntülenme)
                            sayın MACH1 hocam bu dosyalardan hangisi siyah hangisi gri kasa için ye2000cıs suppls
                            :toplu:

Yorum yap

• ~~fyt~~ Nickli Üyeden Alıntı
                              CX'e bugün USB üzerinden yazılımı yükledim.

*bir önceki yazılımda iseniz kanal listesi silinmiyor.
                              *CAS Kéy menüsüne Videoguard eklenmiş ama Sirius de Viasat paketinde açan kanal olmadı.
                              *kdb uzantılı kéy dosyaları Cas menüde Videguard sistemini bloke ediyor sarı tuşla kéyler resetlendiğinde düzeliyor. kdb dosyalarının formatı videguarda göre yeniden düzenlenmesi gerekmekte.

her geçen gün süper serileri artan özellikleri ve desteği ile daha da güzelleşiyor.

yazılımda emeği geçenlere ve bize sunanlara teşekkür ederim.

forever next
                              Gri kasa Next YE CX SP Usb mi kullandığın? Eğer buysa hangi yazılımı yükledin? Zira Next YE CX SP Usb için daha yazılım verilmemiş... NS için var.

Yorum yap

• dostum mach1 yazılım için tşkler............
                                IYIYE DEGIL,EN IYIYE SAHIP OLMAK ICIN

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X