• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV 21.2.2008 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• corluca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bende 2000hd aldım yanlız telestar12 de hiç bir kanal açmadı hotbirt de açtığı kanal yok benim anlamadığım bu cihazın özelliği ne 600 ytl verdim ben bu cihazdan birşey anlamadım bir tane hd kanalı açmadı sizlerden yardım bekliyorum arkadaşlar bu kadar metedilen 2000hd cihazdan nasıl verim alacağım arkadaşlar erzincanda benden başka kimsede yok bana bu konuda yardım eder seniz çok sevinirim herkese sevgiler.
    Arkadaşım güncel yazılım ve softcami yükleyip emuyu aktif hale getirirseniz hotbirdde TPS, Polsat paketini açabilirsiniz...Bunun yanında Absat paketi vs bazı kanalları seyredebilirsiniz.Astra uydusunda premier paketini de seyredebilirsiniz.Ama illaki HD yayın derseniz bir servere üye olmanızı öneririm.@mach1 üstada pm atarak server üyeliği hakkında bilgi alabilirsiniz...Saygılar...

Yorum yap

• 15 Derece de HD yayın yokki açsın.

Yorum yap

selam arkadaşlar bende 2000hd aldım yanlız telestar12 de hiç bir kanal açmadı hotbirt de açtığı kanal yok benim anlamadığım bu cihazın özelliği ne 600 ytl verdim ben bu cihazdan birşey anlamadım bir tane hd kanalı açmadı sizlerden yardım bekliyorum arkadaşlar bu kadar metedilen 2000hd cihazdan nasıl verim alacağım arkadaşlar erzincanda benden başka kimsede yok bana bu konuda yardım eder seniz çok sevinirim herkese sevgiler.
        piyasada 600ytl ye bunun gibi özellikli teknik destekli hd card share yapan mükemmel bi cihazı zor bulursun kardeşim bana göre cihaz özelliklerine ve teknik desteğine rağmen inan piyasaya herkes yararlanabilsin diye uygun fiatla sürüldü ama eminim gerçek değeri bence daha fazla... verim alma konusunda da emu da mükemmel card sharede de server bulursan tamam daha ne beklenirki slmlar..
        نهسه سثريهلهغمث ثقشلاثقهق

Yorum yap

• teşekkür ederim bilgi için bende next8000xcam var telestar12 açıyor fakat 2000hd açmadı acaba açan varmı diye sordum birde benim cihaza herhalde hiç yazılım atılmamış forumda okudum orjinal yazılım gelecekmiş ozamana kadar bekliyeyimi saygılar.

Yorum yap

teşekkür ederim bilgi için bende next8000xcam var telestar12 açıyor fakat 2000hd açmadı acaba açan varmı diye sordum birde benim cihaza herhalde hiç yazılım atılmamış forumda okudum orjinal yazılım gelecekmiş ozamana kadar bekliyeyimi saygılar.
            11150 V 19275 Frekansını dene diğer transponderde Nat Geo Wild yayını yok.

Yorum yap

• merhaba hocam bende next 2000 hd cihazını aldım kart felan yok. sadece cihaz var. bu cihaza hangi yazılımları ve *** leri yüklememi önerirsiniz bi sürü *** var.. hangisini yükleyeyim

Yorum yap

• tayloss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                merhaba hocam bende next 2000 hd cihazını aldım kart felan yok. sadece cihaz var. bu cihaza hangi yazılımları ve *** leri yüklememi önerirsiniz bi sürü *** var.. hangisini yükleyeyim
                Bu konunun 1. mesajındaki yazılımı ve alttaki linkte bulunan Softcamların içerisinden 2000HDTV yazanı kullanabilirsiniz.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996

Yorum yap

• bi sorum daha olacak ben birkaçtane birşey yükledim cihaza hd suisse kanalını seyrediyordum bu sayfanın başında verdiğiniz, dosyayı yükledim kanal gitti şimd,i

Yorum yap

• 12 telstarda Hd yada emu ile ne açmayı bekliyorsunki ilginç önce cihazı suçlayacağına aldığın cihaz hakkında bilgi sahibi olmayı kullanmayı öğrensen denesen biraz araştırsan o uyduda Hd Yada sd yayın yok emu ile açılan
                    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

• hocam doğru söylüyom. ben cihaz hakkında bişey bilmiyorum ama neyapalım. daha önce de uydu cihazım yoktu. bu sahip olduğum ilk uydu. yazdığınız çoğu terimi anlamıyorum. ama ben 2-3 gün boyunca hd suisse kanalını seyrettim .fakat yazılım ı yükleyince gitti kanal. neyapmam lazım onu sordum .. bide bu cihaza neleri yükleyeyim onu sordum.. yardım ederseniz çok memnun olurum.

Yorum yap

• sana yazmadımki tayloss çorluca ya yazdım 12 derece için
                        hd suisse artık açılmıyor sistem değiştirdi açılmaz normal
                        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 hocam cihaza yüklemem gereken dosyaları nereden bulacam. birsürü *** dosyası var hangisini yükleyeyim? yazılım yüklemem gerekir mi? hangileri?

Yorum yap

hocam doğru söylüyom. ben cihaz hakkında bişey bilmiyorum ama neyapalım. daha önce de uydu cihazım yoktu. bu sahip olduğum ilk uydu. yazdığınız çoğu terimi anlamıyorum. ama ben 2-3 gün boyunca hd suisse kanalını seyrettim .fakat yazılım ı yükleyince gitti kanal. neyapmam lazım onu sordum .. bide bu cihaza neleri yükleyeyim onu sordum.. yardım ederseniz çok memnun olurum.
                            O paket bugün sabah 10:00 civari sistem değişikliğine gitti. Artık açılmaz.

Yorum yap

mach1 hocam cihaza yüklemem gereken dosyaları nereden bulacam. birsürü *** dosyası var hangisini yükleyeyim? yazılım yüklemem gerekir mi? hangileri?
                              http://www.mach1digital.com/mach1for...4&d=1204476440
                              K-e-y dosyası olarak bunu at.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                O paket bugün sabah 10:00 civari sistem değişikliğine gitti. Artık açılmaz.
                                Artık HD Suise'yi syredemeyecekmiyiz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X