• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Genel kısa bilgiler

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ertan3000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    No 9000 FTA nın master şifresi nedir? ve Master Şifresi dediğimiz resetleme fabrika ayarlarına dönme şifresi mi?
    bir nevi öyle fakat amacı uydunun şifresi unutulduğunda istenilen şifre yerine yazarsın cihaz açılır master kodu: 4132 kolay gelsin.

Yorum yap

• Bilgi için tşk

Yorum yap

• Arkadaslar kolay gelsin
        Benim 2000 next cı plus ım var bi arkadasımın da 9000 ben sagolsun ustalar sayesinde bir sorun yasamıyorum.o arkadasıma bi yardımım dokunsun diye yazılımını yükledim malum bizim 2000 lerde yeşil tuşla güncelleme yapabiliyoruz 9000 larda güncelleme nasıl yapılıyor bir bilen bir bilgi veren olursa memnun olurum şimdiden sagolun arkadaşlar

Yorum yap

• 9000 de tps kanallarının üstünde açılır emuyu açmayı unutma.

Yorum yap

• 22.8.2007 yazılımını attım fakat, kanal araması yaptığımda cnntürk felmiyor , ayrıca ntv yazılım atmadan önce maçlarda gösteriyordu şimdi şifreli yayın diyor ne yapmalıyyım. saygılar.

Yorum yap

• var yenisini koymak yada reset
              arka plana konulan resimi silmek için bir formül var mı?

Yorum yap

• arkadaşlar merhaba, next 9000 cı model reciever ım var. 3A üzerinden tarama yaptıktan sonra NTV üzerinden maçları artık izleyemiyorum. Daha önceden izliyordum.

Yeni yazılım yüklemesi yaptıktan sonra cihaza reset atılmalı mı?atılırsa mevcut kanallarımı kaybeder miyim?

teşekkürler.

Yorum yap

• evrenelektro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  arkadaşlar merhaba, next 9000 cı model reciever ım var. 3A üzerinden tarama yaptıktan sonra NTV üzerinden maçları artık izleyemiyorum. Daha önceden izliyordum.

Yeni yazılım yüklemesi yaptıktan sonra cihaza reset atılmalı mı?atılırsa mevcut kanallarımı kaybeder miyim?

teşekkürler.
                  bu softcam dosyasını at reset atma http://www.mach1digital.com/mach1for...0&d=1227554476

Yorum yap

• paylaşım için teşekkürler.

Yorum yap

• hocam hepsi güzel de renkli tuşlar tamam ama kırmızı da ekolayzır falan çıkmıyor. Acama benim cihazda mı bi sorun var

Yorum yap

• little Nickli Üyeden Alıntı
                        hocam hepsi güzel de renkli tuşlar tamam ama kırmızı da ekolayzır falan çıkmıyor. Acama benim cihazda mı bi sorun var
                        cıhazın fta ysa çıkmaz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X