• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Usbli Seri 5.2.2008 Tps Auto Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• doru01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam ben yazılımı buldum ındrıdım yalnız dosya boyunda 1,712 kb dıo sonundada .bın dıo yalnız yazılım vlc medıa player olarak gorunuo dgrumu acaba vlc player bılgısayarımda olan vıdeo oynatıcı onun resmı altında cıktı
    bende de vlc yuklu ama vlc dosyasi olarak gormuyor. sen daha once herhangi bir bin dosyasini vlc ile acmaya calistiysan ondan kaynaklaniyor olabilir.

Next YE-2000 CX Super Plus (USB)

Yorum yap

• ellerinize sağlık

Yorum yap

• emeğinize sağlık hocam

Yorum yap

• sagolun hocam ya allah razı olsun

Yorum yap

• Yazılım için teşekkürler

Yorum yap

• emeği geçen herkese sonsuz teşekürler

Yorum yap

• hocam teşekkürler elleriniz dert görmesin............
                saygılar

Yorum yap

• teşekkür ederim.
                  :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

• mac hocam doktor tasarım ve isimlerini yazamadıgm tüm hocalara sevgi ve saygılar.elleriniz dert görmesin

Yorum yap

• sayın hocam belki ben yapamadım.usb ye yapılan kayıtları silemedim.sil (AV) tuşu yazıyor.ama ben yapamadım.şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

• Elinize sağlık hocam çok teşekkürler....

Yorum yap

• Sayın Üstad Mach1; yazılımı rs232 ile Next 2000 cıs sp plusa yükledim. tsp çok hızlı auto oluyor.Ellerin dert görmesin selam ve saygılar.
                          BÜTÜN HESAPLARIN BİTTİĞİ NOKTADA ÇANAKKALE BAŞLADI VE ÇANAKKALEYİ HESAP ETMEYE MATEMATİK YETMEDİ.

Yorum yap

• merhaba. öncelikle ellerinize kollarınıza sağlık. bu yazılımı yükledikten sonra güncel softcam ve kanal listelerini forumun neresinden alacaz. dolaştım baya ama bulamadım.

Yorum yap

• hayalat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              sayın hocam belki ben yapamadım.usb ye yapılan kayıtları silemedim.sil (AV) tuşu yazıyor.ama ben yapamadım.şimdiden teşekkürler.
                              bendeki cx super plus ve silme işini dil secme tusuyla yapiyorum. sendekinde de ayni sekilde olacagini tahmin ediyorum

Yorum yap

• tankutbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                merhaba. öncelikle ellerinize kollarınıza sağlık. bu yazılımı yükledikten sonra güncel softcam ve kanal listelerini forumun neresinden alacaz. dolaştım baya ama bulamadım.
                                http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=33673

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X