• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Botech BC-7200FTA-7200CI 15.5.2008 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

lepistes16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tasarım ustam..

15.5 08 yazılımını yükleyemiyorum.bol yyyyyyyyyyyyyyyy harfli bir ekran çıkıyor.
    acaba neden? botech 7200 fta...
    103 model olabilir acınca cihazı 104 yazınca yazılımı direk at 103 yazarsa bot dosyası atılacak önce sonra yazılım
    AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

tşk biss keylerini nasıl giricez.avrupa şampiyonasını seyredemicez mi bu 7200 fta cihazında

Yorum yap

resetledim önce bot dosyasını attım sonra yazılımı sonra resetledim hala önde b 103 yazıyorşaştım yardımcı olursanız sevinirim saygılar

Yorum yap

slm arkadaşlar elimde botech 7200 fta cihaz var yazılım atıyorum yazılım gidiyor ama heralde flaşa yazmıyor acil yardımcı olursanız sevinirim tşk resetledim önce bot dosyasını attım sonra yazılımı sonra resetledim hala önde b 103 yazıyorşaştım yardımcı olursanız sevinirim saygılar daha neyapayım cihaz yazılım alıyor ama yazılım bittikten sonra good yazmıyor end yazıyor

Yorum yap

Ramis ustam...
            ekranda b104 yazıyor.fakat yazılım atamıyorum.indirdiğim dosyayı açtığımda KYINFO COMMON BOTECH ve aşağıya doğru yüzlerce binlerce yyyyyyyyyyyyyyyy harfi çıkıyor.
            yani anlıyacağın yazılım atmaya bile başlayamıyorum . sorun nerde anlayamadım... 7200 fta

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X