• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kodi Repo [XorioN] - Wetek

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kişiye özel portal eklemeyi yaptım. Henüz beta aşamasındadır.

http://service.xorvod.com

adresine girerek ilgili kutulara sizlere vermiş olduğum user ve pass ı girerek portal ekleme özelliği aktif olacaktır.

Şimdilik sadece xml portallarınızı ekleyebilirsiniz. En kısa sürede m3u ve txt liste eklemeyi de yapacağım. Ekleyeceğiniz adresler mutlaka uzaktan erişilebilir adresler olmalı. Mesela dropbox adresinde gibi...

Kodi üzerinden benim eklentiye girdiğinizde "isminiz portal" diye en üstte başlık göreceksiniz. O başlığa girince yukarıda verdiğim site adresinden eklediğiniz portallar çıkacaktır.

Bu portallar sadece size özeldir yani eklediğiniz bir portalı başkası göremez.

Not: Site tasarımı da henüz yapım aşamasındadır yarısı Türkçe yarısı İngilizce falan. Çok sey etmeyin yani

Yorum yap

• Eline sağlık ustam.

Hiç denemedim ama acaba kanaldan çıkmadan başkasına arka arkaya zap mümkün mü?

Sevgiler.....

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Eline sağlık ustam.

Hiç denemedim ama acaba kanaldan çıkmadan başkasına arka arkaya zap mümkün mü?

Sevgiler.....
        IPTV için diyorsun sanırım, inan ben de denemedim

Tahminimce olmaz yani olması için eklentiye kumandanın ilgili tuşlarıyla ilgili atamalar yapmak lazımdır. Tabii bu benim eklenti için geçerli. Başka IPTV eklentilerinde bu durum hazır olabilir. Hazır derken de eklenti yapımcısı eklemiş olabilir demek istiyorum.

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı
          Kişiye özel portal eklemeyi yaptım. Henüz beta aşamasındadır.

http://service.xorvod.com

adresine girerek ilgili kutulara sizlere vermiş olduğum user ve pass ı girerek portal ekleme özelliği aktif olacaktır.

Şimdilik sadece xml portallarınızı ekleyebilirsiniz. En kısa sürede m3u ve txt liste eklemeyi de yapacağım. Ekleyeceğiniz adresler mutlaka uzaktan erişilebilir adresler olmalı. Mesela dropbox adresinde gibi...

Kodi üzerinden benim eklentiye girdiğinizde "isminiz portal" diye en üstte başlık göreceksiniz. O başlığa girince yukarıda verdiğim site adresinden eklediğiniz portallar çıkacaktır.

Bu portallar sadece size özeldir yani eklediğiniz bir portalı başkası göremez.

Not: Site tasarımı da henüz yapım aşamasındadır yarısı Türkçe yarısı İngilizce falan. Çok sey etmeyin yani
          Bunları yazmışım ama sanki herkes portal xml dosyası hazırlamayı biliyor gibi davranmışım Bir ara portal için xml dosya standartlarından bahsederim. Şu an sanırım sadece 3-4 kişi biliyodur yani user pass verdiklerimden..

Yorum yap

• dropbox ana menü adresimi girmeme rağmen bende çalışmadı bu lokal işi.bir şeyi yanlışmı yapıyorum servis ekranında eklediğim portalımı görüyorum fakat uygulamada açılmıyor.

Yorum yap

• onboboon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              dropbox ana menü adresimi girmeme rağmen bende çalışmadı bu lokal işi.bir şeyi yanlışmı yapıyorum servis ekranında eklediğim portalımı görüyorum fakat uygulamada açılmıyor.
              Portal eklerken "açıklama" kısmını boş bırakma. Herhangi bişey yaz. O zaman açılacaktır. Bu sorunu daha sonra düzeltirim.

Yorum yap

• Tamamdir simdi oldu emegine saglik.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

• @xorion ustam yaptığınız eklentiye arama bölümü yapılabilir mi acaba naçizane isteğimiz film ararken daha kolay olması bakımından tabi bu isteğimiz kendi açımızdan naçizane affınızala saygılar

Yorum yap

• sayın xorion sayın ozkaradag'ın Dikey WeTek Play 2 - Imaj & Setting Backup LELEC 8.2 @ozkaradag 02-08-17 bu backupunda eklentinizde sadece ismailglr'ün modülleri gözüküyor sebebi ne olabilir.saygılar (siz user-pass vermiştiniz onları girdim ve açık yaptım.)

Yorum yap

• saygi56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      sayın xorion sayın ozkaradag'ın Dikey WeTek Play 2 - Imaj & Setting Backup LELEC 8.2 @ozkaradag 02-08-17 bu backupunda eklentinizde sadece ismailglr'ün modülleri gözüküyor sebebi ne olabilir.saygılar (siz user-pass vermiştiniz onları girdim ve açık yaptım.)
                      User ve pass ı doğru girdiğinizden emin olunuz. Bazen ilk denemede sunucu sorunundan dolayı da dediğiniz gibi sadece İsmail in portalları görünüyor. Tekrar denediğinizde düzelmesi gerekir.

Yorum yap

• teşekkürler sayın xorion dediğiniz gibi silip yeniden yazdım tekrar başlattım düzeldi.saygılar

Yorum yap

• xorion ustam nasılsın.görüşmüyoruz uzun zamandır

samsung çu lar kan ağlıyor.seyirTURK hiçbir embed linki açmaz oldu.

tengildet ustadan haber alınamıyor.yakında host üyeliğide biter hepten kapanır.

hergün mesaj alıyorum.xorion usta bişeyler yapamaz mı diyorlar

hayrına samsunglar içinde XorVod yapsan

Yorum yap

• TV'ler sadece güzel görüntü versin yeter, ahtapot gibi "onu da yaparummm abüüüüüüü" edebiyatından vazgeçsinler.

Sevgiler...

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              xorion ustam nasılsın.görüşmüyoruz uzun zamandır

samsung çu lar kan ağlıyor.seyirTURK hiçbir embed linki açmaz oldu.

tengildet ustadan haber alınamıyor.yakında host üyeliğide biter hepten kapanır.

hergün mesaj alıyorum.xorion usta bişeyler yapamaz mı diyorlar

hayrına samsunglar içinde XorVod yapsan
                              Ben iyiyim, işler yoğun bu aralar sadece..

Mkvod zaten samsung için yapacağını yazmış.. SeyirTürk'çüler onu kullansın

Ben uzun zamandır lg webos için kendi uygulamamı kullanıyorum. Aslında public olması için çok az bir işi var ama aylardır elim varmıyor ve düzeltmiyorum. Tabii bu uygulama Samsung için de olur....

Ben aslında klasik kumanda yerine air mouse(sihirli kumanda, akıllı kumanda) ya da mouse ile kullanılan uygulama yapsam mı diye düşünüyorum böylece tam cross platform bir uygulama olmuş olur ama bu sefer de klasik kumanda ile kullanılmaz. İkilemde kaldım

Yorum yap

• benim lg de sihirli kumanda yok

klasik kumanda olsun.

mkovd un samsung a çıkaracağını ben okumadım.

bir de ayrıca iptv eklentisi yapsan lg ye.şu smart iptv eklentisi çok güzel.ama deneme sürümü süresi bitince 5-6 euro bir para istiyorlar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X