• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kodi Repo [XorioN] - Wetek

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Turkvod da vk arama vardı.gitti bir ara,berkenkey düzeltti.senin vk arama da dün gitti mi?
    Dediğin saatlerde baktığımda bir sorun yoktu, onlar apiyi ne şekilde kullanıyorlar bilmiyorum ama benimkinde protected video sorunu hiç yok..

Yorum yap

• Gülmeyin amme (ama ben kendim bile gülüyorum) TurkVOD'ta VK Aramayı bulamadım.

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Gülmeyin amme (ama ben kendim bile gülüyorum) TurkVOD'ta VK Aramayı bulamadım.

Sevgiler...
        O zaman bana da gülün Ben de ilk okuduğumda TürkVod da "VK Arama mı varmış" dedim

Türkvod un kendi Kodi(şu android diye lanse ettikleri) eklentilerine baktım ve yeni gördüm ama vk arama çalışmadı. Akşama E2 eklentilerine de bakacağım..

Valla benim de yeni haberim oldu..

Yorum yap

• asıl iş ok.ru ve openload arama yapmak

Yorum yap

• Şimdi harbi komik oldu, ben bu aramayı bizim yani Xorion TurkVOD'ta arıyordum.

Meğer öbüründeymiş, baktım evet, çalışmıyor.

Xorion üstat; bu arama özelliğini XorVOD'a da getirebilir misin?

Sevgiler...

Yorum yap

asıl iş ok.ru ve openload arama yapmak
              Sırf gıcıklık olsun diye diyorsun biliyorum

Hem benim vk aramamı henüz kimse görmedi

Yorum yap

Şimdi harbi komik oldu, ben bu aramayı bizim yani Xorion TurkVOD'ta arıyordum.

Meğer öbüründeymiş, baktım evet, çalışmıyor.

Xorion üstat; bu arama özelliğini XorVOD'a da getirebilir misin?

Sevgiler...
                Ben onların aramasını değil kendi yaptığım vk, youtube, dailymotion ve nostalji aramayı zaten ekleyeceğim yakında.. Hem benim vk aramam eğer aksilik olmazsa super olacak. Sitesinde bile korumalı vs. vs yazan videolar açılacak.

Yorum yap

• Farkımı ortaya koyacağım, ben XorioN'um diyorsun yani.

Sevgiler...

Yorum yap

Farkımı ortaya koyacağım, ben XorioN'um diyorsun yani.

Sevgiler...
                    Yok, bişey demiyorum.. Güzel, kullanışlı, özgün birşey ortaya çıksın yeter..

Yorum yap

• yav şu benim portaldaki google docs linklerine de sunucu tarafından bir ayar çeksende android üzerinden seyretsem çok Duamı alırsın valla 2 sene sonra modülden film/dizi izlemek zorunda kaldım google yaptığı bu değişiklikler yüzünden senin kodide urlresolver üzeri çalışıyor fakat hem sd olarak açılıyor hemde benim internet sanırım kodi için yeterli gelmiyor sürekli takılıyor izlemek istediğim linkler.iyi geceler...

Yorum yap

• onboboon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        yav şu benim portaldaki google docs linklerine de sunucu tarafından bir ayar çeksende android üzerinden seyretsem çok Duamı alırsın valla 2 sene sonra modülden film/dizi izlemek zorunda kaldım google yaptığı bu değişiklikler yüzünden senin kodide urlresolver üzeri çalışıyor fakat hem sd olarak açılıyor hemde benim internet sanırım kodi için yeterli gelmiyor sürekli takılıyor izlemek istediğim linkler.iyi geceler...
                        Çekilecek bir durum varsa çekerim, kodi de açıldı dedin diye sadece ona(url resolver) baktım o da cookie olaylarına girmiş. Yani cookie ile ip bazlı url oluşmuyorsa sunucu tarafında ayarlanabilir. Bu sebeple araştırmak, incelemek gerek.

Yorum yap

• mkvod usta onur dostumuz ne dese yapıyor.

sen de biraz gayret et alla alla

Yorum yap

• İsmail'den gaza getirme çalışmaları.

Sevgiler...

Yorum yap

• xorion ustam beni kırmaz

aslında uzun zamandır bir program falan yaptırtmadım.

aklınızda olmasını istediğiniz birşeyler varsa xorion ustaya yaptırtabilirim

Yorum yap

xorion ustam beni kırmaz

aslında uzun zamandır bir program falan yaptırtmadım.

aklınızda olmasını istediğiniz birşeyler varsa xorion ustaya yaptırtabilirim
                                Sadece 5-6 tane sırf sen istedin diye program yaptım bak program diyorum parser marser, özellik falan demiyorum Logomatiğim 2 sene rötar yaptı biliyorsun

Tabii sen istersen yine yaparım o ayrı ama şu sıralar gerçekten meşgulum ve elimdeki proje de öylece bekliyor..

docs.google mkvod da açılıyor mu?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X