• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus 8.3.2007 Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Tps Açılmıyor!Sanırım çöktü!..

Yorum yap

• tpsler au olarak emulu cihazlarda çalışmıyor günlük verilen softcam ile çalışıyor
      emu ve softcam sayfasına bakınız cihazınıza gore uygun olan softcam,i indirip
      yükleyiniz iyi seyirler herkeze saygılar ve sevgiler
      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
      Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• arkadaşlar benim ye 2000 cis superplus tps au çalışmıyor başarısız diyor.08.03.2007 yazılım yüklü olmuyor dün oldu bugün olmuyor.sorun nedir ??

Yorum yap

• bilent hoca anlamadım .... biraz daha açarmısın ..softcamı hergün mü yükleyecez .. 8 mart yazılımıyla birlikte softcamı'da yükledik ..
          her gün softcam yükleyeceksek . yazılımın outo olması neye yarar ki ...

Yorum yap

• eymen222 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            bilent hoca anlamadım .... biraz daha açarmısın ..softcamı hergün mü yükleyecez .. 8 mart yazılımıyla birlikte softcamı'da yükledik ..
            Şimdilik yapacak bir şey yok malesef keyler tekrar auto yapılırsa yeni yazılım verilir ve softcam atmaktan kurtulursunuz.

seloman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşlar benim ye 2000 cis superplus tps au çalışmıyor başarısız diyor.08.03.2007 yazılım yüklü olmuyor dün oldu bugün olmuyor.sorun nedir ??
            Tps Au bu sabah itibariyle çöktü artık cihazlar auto yapmıyor.

Yorum yap

bilent hoca anlamadım .... biraz daha açarmısın ..softcamı hergün mü yükleyecez .. 8 mart yazılımıyla birlikte softcamı'da yükledik ..
              tps dün atak yaptı bir önceki yazılım çöktü bugün yine atak yaptı dün verilen yazılım çöktü

TPS için yeni fix yazılım gelene kadar şimdilik güncel softcam key yüklemek zorundasınız.

Yorum yap

• mach1 şimden teşekkürler.

Yorum yap

• [QUOTE=~~fyt~~;182427]tps dün atak yaptı bir önceki yazılım çöktü bugün yine atak yaptı dün verilen yazılım çöktü

Hocam tps atak yaptı ne demek. Biraz açarmısınız lütfen. Kim ne yapıyor? Bu ataklara bir çözüm yoksa AU'nun ne anlamı kalır? Tps'yi bıktırana kadar yeni yazılım mı geliştirilecek? Bununla başa çıkılırmı?
                  atla: YENİYİM BEN YENİYİM HERKESİ HASTA EDERİMatla:

Yorum yap

• tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Şimdilik yapacak bir şey yok malesef keyler tekrar auto yapılırsa yeni yazılım verilir ve softcam atmaktan kurtulursunuz.

Tps Au bu sabah itibariyle çöktü artık cihazlar auto yapmıyor.
                    hoca... peki bu günlük softcamları nerden bulacaz lin vermen mümkünmü..saygılar

Yorum yap

• atak - sistemdeki açığını kapatma anlamında.

TPS bunu her zaman yapıyor, yapacakta; bu kural yıllardır böyle yeni bir şey değilki

Yorum yap

hoca... peki bu günlük softcamları nerden bulacaz lin vermen mümkünmü..saygılar
                        http://www.mach1digital.com/mach1for...ysprune=&f=113

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996

Yorum yap

• çok teşekkürler sağolun

Yorum yap

• ~~fyt~~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            atak - sistemdeki açığını kapatma anlamında.

TPS bunu her zaman yapıyor, yapacakta; bu kural yıllardır böyle yeni bir şey değilki
                            Çözümsüz olması çok kötü. Sanırım bu sıralar çok daha fazla yapıyorlar. Super plus'da AU çıkalı beri sanırım bu 3. veya 4. kez oluyor. Au fix için ortalama 1 haftaya gelir bu. Mach1 hocaya kolay gelsin valla.

Çözüm: Biz de onlara atak yapalım:ehehe: :ehehe: :ehehe: :manga: :tr:
                            atla: YENİYİM BEN YENİYİM HERKESİ HASTA EDERİMatla:

Yorum yap

• ellerine sağlık hocam..

Yorum yap

• 2000CIS SuperPlus için 05 ŞUBAT 2007 tps yazılımını usb üzerinden yükledim sorunsuz bütün kanalları açtı. 08 mart 2007 TPS Tekrardan AUTO yazılımını da aynı şekilde yükledim. yeşil tuşa bastığınmada arma sonuda güncelleme başarısız yazıyor. yardım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X