• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

iOS 10 Ne Zaman Çıkıyor?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• iOS 10 Ne Zaman Çıkıyor?

iOS 10 Ne Zaman Çıkıyor?

Apple tarafından Kullanıma sunulacak olan iOS işletim sistemi ile ilgili detaylı bilgiler gelmeye devam ediyor. Son yapılan paylaşımlarda iOS 10'un çıkış tarihinin belli olduğu belirtildi.

Apple tarafından yeni işletim sisteminin kullanıma sunulacak olması özellikle kullanıcılarında büyük bir heyecan yaşanmasına neden olurken konuyla ilgili bugün basında yer alan haberlerde iOS 10'un özellikleri ve çıkış tarihinin belirlendiği açıklandı. iOS 10'un çıkış tarihi ile ilgili yapılan açıklamalarda yeni işletim sisteminin Temmuz ayı itibariyle Beta kullanıcılarına sunulacağı ve testlerin ardından resmi olarak güncelleme ile kullanıcılara sunulacağı belirtilirken oldukça az bir süre kalan iOS 10 için beklentiler de giderek artmış durumda.

Yeni işletim sisteminin çok daha iyi bir kullanım sunacağı, güvenlik ve performans açısından pek çok iyileştirmeyi kullanıcılara getireceği belirtilirken cihazlar ile ilgili uyumluluk konusunda resmi bir açıklama yapılmış durumda. Buna göre sıralamada yer alan cihazlar yeni işletim sistemini alabilecek. Listede yer almayan cihaz sahipleri ise işletim sisteminin yeni versiyonunu güncelleme ile alamayacak. Bu nedenle yeni işletim sistemini denemek isteyen kullanıcıların mutlaka bu konuda uyumlu cihazlardan birisine sahip olması gerekiyor.

Uyumlu cihazlar ise şöyle; iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 1, iPad 2, iPad 3 , iPad 4, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro, iPod touch 5 ve iPod touch 6
Hazırlanıyor...
X