• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Baff 6000 Fta Twin Güncel Yazılımlar.

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

qerib-74 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    memorist ustam yene çok teşkurler endrdim 12.63 yazlımı şimdi şu kanaları açmır HOTBİRD 13E .11681 H 27500
    2 Gündür bendede açmıyor dostum geçici bir sorundur

Yorum yap

burdamısan memorist ustam her iki yazlımı yazdım yende şu kanaları açmadı HOTBİRD 13E .11681 H 27500... EUTELSAT_36. 12456v27500 ne yapam lazım teşkurler sagolun saglar usta

Yorum yap

bunu EUTELSAT_36. 12456v27500 neden belke yeni yazlım lazım memorist usta

Yorum yap

qerip kardeşim şu an bendede açmıyor yani 53 dereceden paylaşım yok yılbaşından sonra paylaşım yapılacağı hakkında duyumlar aldım belki yeni yazılım gelebilir bekleyelim görelim kolay gelsin..

Yorum yap

bilki için çok teşkurler memorist ustam sagolun

Yorum yap

dream cinema 53derçye hansı yazlımı yazmam lazım yardımçı olurmusunuz yardmızı beklyorum

Yorum yap

dream cinema 53derçye hansı yazlımı yazmam lazım yardımçı olurmusunuz yardmızı beklyorum
                2 inci sayfadaki 01-06-2010*yazılımını (HDMİ TWİN hariç) bütün twinlere yükleyebilirsiniz

Yorum yap

bulamadım ustam yardımçı olurumusun burdyam yardmnı beklyorum

Yorum yap

bulamadım ustam yardımçı olurumusun burdyam yardmnı beklyorum
                    http://www.mach1digital.com/mach1for...96&postcount=2

Yorum yap

memorist ustam sene çok çok teşkurler bu yazlım hepsi ayndımı bir bir yazmak olarmı

Yorum yap

slm ustalar bu yazılım şu an güncelmi tşkler ustalar

Yorum yap

ayhan_1968 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          slm ustalar bu yazılım şu an güncelmi tşkler ustalar
                          Şuan bu yazılımla 53 derece çalışmıyor beklemedeyiz.
                          Yani yazılım eskimi yenimi ilerleyen zamanda belli olur.

Yorum yap

salam usta bu NTV Plus Eutelsat W4 36 dunden bir bilkin varmı ve ne zaman teşkurler

Yorum yap

bunu okudunmu memorist usta zaman bulamıyorum artık yazmaya, ama bu üzücü bilgiyi vereyim sizlere.
                              Express am22 53 paylaşımı bitmiştir.
                              ne zamana kadar 100.000$ data ücretini ödeyene kadar.
                              10.000$ yeni server alana kadar.
                              yani çok maaliyetli iş olduğu için, ne zaman bunlar ödenirse açılacak paylaşım.
                              53 data Türk işi olduğu için anca dayanabildi bu zamana kadar.
                              yinede çıkmadık candan ümit kesilmez.100/25 açılma ihtimali vardır.
                              Cümleten hayırlı akşamlar

Yorum yap

Bu bilgiyi nereden aldın @qerib-74 doğruluk derecesi nedir.
                                Forum Kuralları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X