• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 800xcam hafıza problemi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 800xcam hafıza problemi

benim next 8000xcam da
    kanallar kayboldu tekrar arattırdıgımda kanalları buluyor fakat kapayıp açtıgımda yine eski şekline dönüyor
    yeni versiyonuda attım yardım lütfen.........

slm

kardeş bendede 8000 xcamplus var bendede ayni sorun var ben 4 gün önce foruma mesaj yazdım ama ilgilenen yok ne yaptısam olmadı tekrar eski yazılımlarada dönsem genede olmadı resetlesemde yine kaydetmiyor evet kanal buluyor fakat kaydetmiyor bende motorlu çanak var daha önce 4950 kanal vardı ama şimdi ne yaptısam 3000 kanalı geçmiyor zamanındada bi dünnya para verdek sonsuz destek yazılım olacak dediler ama sonuç sadece makina satmak NEXT-NEXTSTARA yakışmadı hiç sağgılar.konunun takipçisi olacamdunkes:dunkes:dunkes:

Yorum yap

Yardim edecek kİmse yokmu yaa(((
      en azindan yorum yapin barİ........

Yorum yap

cihazı resetle yazılım at.sonra tekrar resetle kanal tarat

Yorum yap

DEDİKLERİNİN BİR KAC KERE DENEDİM
          KURTARMA YAZILIMI ATIP TEKRAR RESETLEDİM TEKRAR YENİ YAZILIMI ATTIM AMA YİNE AYNI TARRATTIRDIGIMDA kanalları buluyor cihazı hiç kapamassan kanallar oldugu gibi duruyor kazayla kapatırsan aynen tekrar taratman gerekiyor

Yorum yap

bendede ayni sorun vardı önce menüye gir sonra sistem ayarları cihaz versiyonu orada havıza dolu gösterirse yeni kanalları bulsa bile hafızaya almıyor orada kaç udu kaç tv kanalı yada kaçtane radyo kanalı hafızaya alabileceyini gösterir dolusa sorun yaşarsın ben 20 09 2008 yazılımını attım ve sorun giderildi makinayı 2 sefer fabrika ayarlarına dön hazır kanal listesi atma makinayı baştan tarat.. bilmem yardım edebildimmi ??? iyi bağramlar herkese bu arada

Yorum yap

ben cihazı kapmadıgımda sorun yok bütün kanallar duruyor..
              ama kapatıp actıgımda hiç bi kanal yok sanki reset atmışınız gibi..
              kapamadan cihazı 1aydır kullanıyorum..
              ama elektrik kesintisinde yine aynı oluyor kanallar gidiyor

Yorum yap

bu forumda okuyan yokmu yazılanları en azından servise git denebilir ya

Yorum yap

bu sorunu yaşayan kimse yokmu ya yada çözebilecek bir usta yokmu bu sitede???????

Yorum yap

tüm frekansları sil 11962 v 3333 tarat olucak olmadımı koy bir kenara çok yakında antika diye değerlenir 2000 usb al bak rahatına arkadaşım şifrelerini uydudan güncelle seyret
                    AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

ergunnugre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      bu sorunu yaşayan kimse yokmu ya yada çözebilecek bir usta yokmu bu sitede???????
                      dostum cihazda hafıza problemi var ancak servis yapar
                      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

hazır setting at düzelir benimde başıma gelmişti

Yorum yap

Bence sorun cihazın tp hafızasını dolmasından kaynaklanıyor, reset atmak veya yazılım yüklemek tpleri silmiyor. Bende de aynı sorun vardı tpleri silince kendine geldi, sizde bi deneyin derim.

Yorum yap

arkadaşlar bu sorun bendede var yanlız ben kendim şöyle çaresini buldum bende çanak sayısı dört adet tüm çanakları kulandımı yani tüm udular dedimi açılırken çanak dönüyor diyor ve mormal şekilde çalışıyor ve tüm kanaları hatırlıyor yanlız tekuydu diye ayarlayıp kapatımı bendede kanalyok diyor yani çareyi böyle şimdilik buldum ama nekadar sürer bilmem yanlız bence filanşları gitmişgibi gözüküyor nasıl olsa makineleri yenilemek lazım çünki yazılım falan desteyide biti gitiyi yerekadar gitsin derim fazla masraf yapmıyada gerekyok bence

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X