• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

G-Share Sonlanmıştır

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

osman06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    19500 hd cıs süperior gshare tarihinin uzadıgını nerden anlarız tarih nerde yazıyor teşekürler
    Sunucu ayarlarına girip, 40. nolu servere gelin orda yazar tarih.
    VESTEL UD9200 4K LED TV
    ARÇELİK 32" LED TV
    2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

hava durumu özelligi tüm yazılımlarda devre dısı nedeni varmı acaba?

40 nolu server de 2 .80 yazılımda 10 dakika sonra baglanıyor

ve listede bulunan kanallarda cogu zaman acmıyor

Yorum yap

erpinik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        hava durumu özelligi tüm yazılımlarda devre dısı nedeni varmı acaba?

40 nolu server de 2 .80 yazılımda 10 dakika sonra baglanıyor

ve listede bulunan kanallarda cogu zaman acmıyor
        Hava durumunun çalışmama nedeni, bilgilerin alındığı sunucu ile alakalı sanırım, zira diğer modellerdede çalışmıyor.
        VESTEL UD9200 4K LED TV
        ARÇELİK 32" LED TV

Yorum yap

Digium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Merhaba,
          Yapılan anlaşma ile süresi biten G-Share kullanıcılarının üyelikleri 6 ay daha uzatılmıştır.

Eğer cihazınızın G-Share'si bitmiş ve yenilenme olmadı ise lütfen PM yoluyla cihazınızın kutusu üzerindeki (yada cihazın altındaki) ve menüsündeki seri numaralarını bize bildirin.
          Diğer klon cihazların seri numaralarını lütfen göndermeyin, sistemde diğer markalara kayıtlı olduğu için işlem yapılmayacaktır.

G-Share'in uzatılması için cihazınızda 2.80 yazılımı yüklü olmalı ve internet bağlantınızın aktif olması gereklidir.

G-Share'si henüz bitmemiş kullanıcıların önümüzdeki günlerde bittiği taktirde 6 ay daha uzatılması ile ilgili konunun takipçisi olacağız.

Bilginize.
          Değerli arkadaşlar 19500 süperior cıhazda neden server süreli,aynı model 19500 cıs modelinde server süresiz.bizde bu cihaza 385 tl verdik bu adaletsizlik değilmi.başka bir sorunda 2.80 yazılımı attıktan sonra server G-Share şifreli kanalları 30 saniye bekledikten sonra açıyor,bazılarınıda açmıyor mesela belgeselleri.

Yorum yap

kaptan T-38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Değerli arkadaşlar 19500 süperior cıhazda neden server süreli,aynı model 19500 cıs modelinde server süresiz.bizde bu cihaza 385 tl verdik bu adaletsizlik değilmi.başka bir sorunda 2.80 yazılımı attıktan sonra server G-Share şifreli kanalları 30 saniye bekledikten sonra açıyor,bazılarınıda açmıyor mesela belgeselleri.
            Hiçbir zaman süresiz olmadı. Cihaz ilk kullanıma açılıp, internete bağlandığı an server hizmeti başladı, 2 yıl sonra kapandı.

Yorum yap

kaptan T-38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Süresiz diye bir şey yok, her söylenene inanmayın, malesef bazı satıcılar ürün satmak için bu tarz yalanlar uyduruyor. 19500hd cıs modelde sunucu ayarlarına girip 40.nolu servere gelip bakın süresizmi yazıyor yoksa, server başlangıç ve bitiş tarihlerimi yazıyor.
              VESTEL UD9200 4K LED TV
              ARÇELİK 32" LED TV

Yorum yap

sayın digum tasarım ustanın dikkatine az evveline kadar g şahare açık idi birden kesiliverdi 2,65 yazılımı var 2,80 yükledim 2,69 yükledim 2,65 yazılımı bana daha iyi geldi kesilme sebebi sildim yükledim gereken ne varsa yapıldı teşekkürler

Yorum yap

şu bendede acmıyor ...yani servere baglanamıyor...problem yerinde herhalde..

Yorum yap

g şahare dün akşamdan buyana çalışmıyor sebebini bilen varmı yardım lütfen...

Yorum yap

Zaman zaman serverde bazı sorunlar olabiliyor. Şuan çalışıyor server.

Yorum yap

Sanırım serverde bir sorun var, şuan bende de gitti, ilginç...

Yorum yap

sadece next demi gitti yoksa tüm nxp tabanlı cihazlardamı bu önemli?

Yorum yap

sunucudan FI tuşuyla sunucuları sılıp,tekrar aynı tuşlen yukleme yapıp kartların tamamının gelmesını bekleyın, ben daha evvel takılmalarda aynı yontemı uygulamalarımda netıce alıyordum ..
                            şu anda cıhazı kaldırdığımdan durumu bılemıyorum!!
                            optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
                            .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

muammer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              sunucudan FI tuşuyla sunucuları sılıp,tekrar aynı tuşlen yukleme yapıp kartların tamamının gelmesını bekleyın, ben daha evvel takılmalarda aynı yontemı uygulamalarımda netıce alıyordum ..
                              şu anda cıhazı kaldırdığımdan durumu bılemıyorum!!
                              Diğer marka nxp işlemcili cihazlardada durum aynı, cihazlarınızı boşuna kurcalamayın.
                              VESTEL UD9200 4K LED TV
                              ARÇELİK 32" LED TV

Yorum yap

g share aktif durumda arkadaşlar..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X