• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play 2 LibreELEC 8 Ray Krypton-alt2 Backup 25-02-17 ozkaradag

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
    TVH daha iyi ancak yeni olduğun için PVR IPTV Client'ten yap. Yani cihazdan.

Sevgiler...
    nasıl yapacaz hocam yani ftp ile mi sizin verdiğiniz iptv kurmaresimlerine baktım iptv adı ve url istiyor url ne nasıl kuracaz saygılar

Yorum yap

• Pvr Iptv cilient'i kurduktan sonra url istiyor diye belitmişsiniz oraya m3u listesini aldığınız urlw ni yazacaksınız yada o kısmı localden bölümüne alıp yolu m3u dosyasını cihaz içinde attığınız yeri gösterin ve tamam deyin.m3u dosyasını SFTP ile /storage/videos veya tvshows klasörünün içine atın.

Not: PVR IPTV daha sağlıklı çalıştırman için TVH sistemini pasif hale getir.
      BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• Hem tvh eklentisi hem de pvr iptv eklentisi aktif iken tv kısmında kanallarda tvh kanal listesi gözüküyor, pvr iptv eklentisi kanalları gözükmüyor. Bu 2 eklenti arasında nasıl geçiş yapılır? Sorumu sorabildim mi bilemiyorum ama

Tvh da uydu kanallarım var, pvr iptv de iptv listem var. 2 eklenti de aktif iken kanallarda tvh buketlerim gözüküyor, iptv buketlerim gözükmüyor. Tvh ı pasif yapınca iptv listem gözüküyor.

Bu 2 eklenti de aktifken, ikisini birden nasıl kullanırım?

Yorum yap

• Tüm kanallarda hepsi görünür, buketlerde değil Tüm Kanallarda hepsi gelir.

Sevgiler...

Yorum yap

• crazyturk Nickli Üyeden Alıntı
            Pvr Iptv cilient'i kurduktan sonra url istiyor diye belitmişsiniz oraya m3u listesini aldığınız urlw ni yazacaksınız yada o kısmı localden bölümüne alıp yolu m3u dosyasını cihaz içinde attığınız yeri gösterin ve tamam deyin.m3u dosyasını SFTP ile /storage/videos veya tvshows klasörünün içine atın.

Not: PVR IPTV daha sağlıklı çalıştırman için TVH sistemini pasif hale getir.
            sayın hocam bu bölümü (oraya m3u listesini aldığınız urlw ni yazacaksınız yada o kısmı localden bölümüne alıp) anlamadım bu iptv yi ben satın aldım ilk baştaki kanalın SERVICE diye başlayan ip adresinimi yazacağız kusurumuza bakmayın bu iptv kanal listelerini anlamıyoruz sizleri rahatsız edersek özür dileriz saygılar

Yorum yap

• sayın hocam bir örnek yazabilirmisiniz saygılar

Yorum yap

• Anlaşılan sizin m3u listeniz hazır gelmiş.O zaman m3u url si ile uğraşmanıza gerek yok.M3u listenizi doğrudan /storage/movies içine at ve pvr ıptv clienti localden kısmına al ve m3u dosyasının yolunu göster (/storage/movies) olacak şekilde.
                BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Anlaşılan sizin m3u listeniz hazır gelmiş.O zaman m3u url si ile uğraşmanıza gerek yok.M3u listenizi doğrudan /storage/movies içine at ve pvr ıptv clienti localden kısmına al ve m3u dosyasının yolunu göster (/storage/movies) olacak şekilde.
                  sayın hocam teşekkürler saygılar

Yorum yap

• crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Anlaşılan sizin m3u listeniz hazır gelmiş.O zaman m3u url si ile uğraşmanıza gerek yok.M3u listenizi doğrudan /storage/movies içine at ve pvr ıptv clienti localden kısmına al ve m3u dosyasının yolunu göster (/storage/movies) olacak şekilde.
                    sayın hocam storage girdim movies dosyası yok saygılar

Yorum yap

• Oradaki herhangi bir klasörde olur.

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        oradaki herhangi bir klasörde olur.

Sevgiler...
                        sayın hocam video klasörüne olurmu saygılar

Yorum yap

• Olur.

Sevgiler...

Yorum yap

• @ozkaradag,
                            Üstad bu versiyonu alt3 sürüme güncellesek sorun olurmu yoksa uyumsuz olması sebebi ile sorun çıkartır mı?

Yorum yap

• Güncellemede sorun olmaz, daha iyi olur hatta.

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag ve mach1 hocalarım wetek le ilgili yazılımlarla ilgili beraber calışma kararı almıştınız hatırladığım kadarıyle affınaza sığınarak soruyorum bu konuda calışmanız hanki aşamada saygılar sunarım...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X