• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 HD V 1.871 23.5.2020 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
    http://www.mach1digital.com/mach1for...0&postcount=26

yakında verilir bu şekilde yada daha da farklı
    Değerli hocam ilgi ve alâkan için çok çok teşekkür ederim...

Yorum yap

Olay kısaca şudur ve maalesef hepte böyle kalacak bu cihazda 2-4-8 li kullanımlarda bu bahsi geçen olay oluyor.Çoklu LNB sisteme bağlı DİĞER cihazlardan birinde kanal değişiminde bu cihaz etkilenip bu şekilde ÖZELLİKLE bu yazılan kanallarda tepki veriyor.Ama cihazda santral sisteminde ve bireysel kullanımda sıkıntı olmaz yada olsa bile farklı bir şeyden kaynaklıdır.Ben bu olayı bir çok deneme yaparak bu şekilde çözmüştüm.(Soru hangi marka LNB de bu sıkıntı gitti) Kimse sisteme mana bulmasın olay çoklu lnb kullanımında şimdi kafamı meşgul eden soru yeni çıkacak 2071 seridede aynı sıkıntı olursa eyvahki ne eyvah derim.Cihaz piyasaya çıkmadan 1-0 mağlup başlayacak yayın hayatına inşaallah öyle değildir.

Not:Şimdi artık bu cihazı kullanmıyorum onuda belirteyim.

Yorum yap

Mertkoc81 Nickli Üyeden Alıntı
        Kanallarda sıkıntı yok Mahc1 hocanın yazdıklarına katılıyorum.
        ne marka lnb alayım 4 çıkışlı tavsiye ederisiniz uygun fiyatlı
        IYIYE DEGIL,EN IYIYE SAHIP OLMAK ICIN

Yorum yap

Tek çıkışlı lnb alacam hangi marka tafsiye edersiniz
          sadece turksat için.
          sevgiler
          website

Yorum yap

Next in lnb güzel calışıyor image.

Yorum yap

Arkadaşlar birde bu saat olayını anlayamıyorum hangi yazılım olursa olsun saati ayarlıyorum ama gun içinde cihazı kapatıp açınca (stanbeyde ) yada birgun sonra bakıyorum saat yanlış neden saat ayarladıgın gibi kalmıyor bilemedigim birşeymi var acaba.
              sevgiler
              website

Yorum yap

Saat ayarı menusunde neler seçtin?
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hocam
                  MANUEL 24 SAAT açık
                  izlerken saati goster açık
                  Turkıye.Bagdat Kuveyt Moskova
                  Saat dilimi farkı +3
                  Yaz saati uygulaması açık.
                  bu kadar .
                  sevgiler...
                  website

Yorum yap

MANUEL 24 SAAT açık
                    izlerken saati goster açık
                    Turkıye.Bagdat Kuveyt Moskova
                    Saat dilimi farkı +3
                    Yaz saati uygulaması kapalı

veya manual değil cihaz zaten internete takılıdır INTERNET seçili kullanın
                    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

şimdi deyecegim hocam tşk.ler...
                      website

Yorum yap

image Nickli Üyeden Alıntı
                        şimdi deyecegim hocam tşk.ler...
                        - Saat çok uzun zamandan beri doğru çalışıyor.

Yorum yap

Ustalar cihaz güzelde bende wetek ile bu cihazı kullanıyorum iptv yönünden wetekte yayınlar daha az donuyor hatta donmuyor gibi next seri fakat iptv yayınlarda biraz daha hassas olabilir acaba yazılımla filan yada ethernet kartıyla alakalı bir durummudur düzeltilebilirmi yani aynı iptv aynı internet ikisinide kıyasladım nextte donmalar fazla yada işlemci farkındanmıdır.

Yorum yap

Paralı servermı versiyon kaç ve hepsini yoksa bazı kanallarmı

Depo

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

paralı server mesela vod izliyoruz dizi bölümü nextte donma yaptığı an wetekten açıyorum wetek akıcı devam ediyor. şöyle bir durum olabilirmi wetekte izlediğim yayına 4 mb veya 8 mb yetiyorken o anki hız düşüklüğünde bu yetmiyor mesela next 6mb veya 12 mb ihtiyaçmı duyuyor.

Yorum yap

versiyon son yazılımdayım her yayında olmuyor ama dediğim gibi nexte donarken wetek daha akıcı ama görüntü netliği çözünürlük nextte daha iyi.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X