• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Pandora HD VOD Uygulaması ( Online Film İzleme )

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Pandora HD VOD Uygulaması ( Online Film İzleme )

Next Pandora HD VOD Uygulaması ( Online Film İzleme )

Bugün itibariyle cihazınızın Yazılım Bahçesi bölümüne Machina 3D kullanıcılarının da kullandığı VOD uygulaması eklenmiştir, bu bölüm sürekli güncellenecek ve Online olarak Bir çok içerikte yayını kaliteli ve donma olmadan izleyebileceksiniz.

Uygulamadan yararlanmak için internet bağlantısı yapılmış olan Pandora HD cihazınızın Yazılım Bahçesi bölümüne giriniz..

Daha sonra eklenmiş olan VOD uygulamasını tıklayıınız ve Yükleyiniz..

Daha sonra uygulamalar sekmesinden VOD uygulamasını çalıştırarak Filmleri ve Dizileri vb.. İzlemeye başlayabilirsiniz..

İYİ SEYİRLER.

Not : Cihazın Uygulamalarını sağlıklı kullanabilmeniz için,cihazlarınıza sadece Next&NextStar Firmasının sunduğu orjinal yazılımların yüklenmesi tavsiye olunur.
    Eklenen Dosyalar
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Aynı şekilde machine 3 de deki gibi uyududan kanal güncelleme,ip tv güncelleme katagorilere göre ve çalışabilecek güzel oyunlar bekliyoruz.

Yorum yap

teşekkür ediyorum.devamını bekliyoruz

Yorum yap

yükledim siyah bir ekran çıkıyor sadece.alternatif yazılımdan olabilir mi acaba?

Yorum yap

manos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          yükledim siyah bir ekran çıkıyor sadece.alternatif yazılımdan olabilir mi acaba?
          Bende de aynı yardım lutfen

Yorum yap

bir0l Nickli Üyeden Alıntı
            Bende de aynı yardım lutfen
            arkadaşım ben alternatif yazılım üzerine next pandoranın 3012 versiyonunu yükledim.bütün ayarlarlarım kanal listem aynı kaldı.sanki yazılım yüklenmemiş gibi .ama vod uygulaması açılıyor artık

Yorum yap

elinize sağlık

Yorum yap

arkadaşlar turkvod gibi portallar apk olarak pandoradada olamazmı

Yorum yap

turkvod gibi portallar apk olarak pandoradada olamazmı

Yorum yap

vod uygulamasına arama sayfası eklenmiş.açtığımda sadece arama sayfası çıkıyor. film isimleri görünmüyor. dolayısıyla program kullanılmıyor

bugün açtığımda uygulamayı düzelmiş gördüm.belki de sorun yalnız bende vardı bilemiyorum. şu an hiçbir sorun yok

Yorum yap

Uygulama kendini otomatik güncellemediği için yapmıştır yada güncellemeden sonra aç-kapa istemiştir. Bende sık yazılım yüklediğim için bazen bende de yapıyor...

Yorum yap

bende vod calisiyor ama film izlemek istedigimde vod uygulamasi durduruldu diyr ve kapaniyor.

Yorum yap

VOD uygulamasını Pandora Marketten güncellemeyi unutmayın v1.8 çıkmış bilginize .

Yorum yap

VOD Uygulaması V2.0 versiyon güncellemesi yapıldı.
                            - Arayüz yenilendi.

www.next.com.tr

Yorum yap

V2.1 Sürümü Yayınlandı.
                              - Altyapı değişti, bazı yeni film siteleri için test edilmek üzere.
                              - Oynatıcıda sağ sol tuşları ile kaydırma işlemi yapılabilir. OK tuşu ile durdurup yeniden oynatmaya devam edebilirsiniz.
                              www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X