• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV Mp3 16.10.2008 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

emeği geçenlere üstadlara tşk ler

Yorum yap

ustalar türk satta tp. sorunları var bu sefer turksat taratma 40-45 dakikaya çıktı eski tp ler çok içinde ..keşke yazılımda tp. güncellemesi de olsaydı iyi olurdu elinize sağalık kolay gelsin
      62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

Yazılım için üstadlara sonsuz teşekkürler. Bir de jpeg ve kayıt özelliği eklenirse cihaz süper olur.

Yorum yap

mach1 hocam emegıneze saglık dıkkatımı ceken su oldu mp3 muzıkde asrkıyı calıyorum ama sarkıcının sesı orjınal ses olaraka cıkmıyor sankı kucuk cocuk soyluyormus gıbı cıkıyor bıraz hızlı gıbı calıyor suanlık dıkkatımı ceken bu oldu saygılar...
          YÜRÜYOR
          yürüyor yalnız gidiyor
          hayatı vermedi can, ona
          kalbini dinledi gel dedi, ona
          dağ, deniz ve nehir
          düşündü gideyim
          mutlu etmedi bu dünya beni
          bulacakmıyım acaba bir yer
          ağrısız içine yatacağım
          bir toprak gitsem mi acaba
          olsam mı acaba toprağa yem...

Yorum yap

üstadım ellerinize sağlık..
            Next..bir adım daha..
            • Next, Next..her zaman Next..
            • Samsung LE-40F86BD *Samsung HT-TXQ120 *Next 2000HD Super(eSata) *WD 500 GB MyBooks(eSata/USB)
            • ASUS VENTO7700 *INTEL8400CPU (3.0GHz) *2xOCZ REAPER 2GB DDR2 800MHZ (DualKit) *Gigabyte GA-EX38-DS4 *MSI NVIDIA Ultra-Quiet 8800GT-ZILENT 512MB *DDR3 PCI-E Dx10 *2xSeagate 250GB 16MB ST3250410AS 3AAC *HP W2207H 22" HDMI LCD * 2xAsus DRW-1814BLT Sata *Logitech S510 Kablosuz Set

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              DİREK Next 2000 Super HDTV/ HDTV E-Sata 12.9.2008 Yazılımın üstüne direk attım 10.10 tarihliyi yüklemedimydim zaten
              teşekkür ederim sampiyon usta.
              İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
              VU+ SOLO 2
              Popcorn Hour A-210
              TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
              UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
              DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
              NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
              DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
              NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

ademozkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Yazılım için üstadlara sonsuz teşekkürler. Bir de jpeg ve kayıt özelliği eklenirse cihaz süper olur.
                kayıt yapma özelliği e-satalarda var ilk çıkan next 2000 hd'lerde yok ancak koreden parça getirtilecek ve kayıtta yapılabilecek...

Yorum yap

mgkmgk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Arkadaşlar, yazılımı yükledim, usb bellek üzerinden mp3 dinledim, ancak içinde notebook diski bulunan 120 gb lık harici usb diski taktığımda diskin içi gözükmüyor, yani cihaz okuyamıyor, sadece usb bellek okunuyor, acaba usb diskleri kullanamazmıyız
                  HDD nin formatı acaba FAT32 mi? NTFS ise görmez bi hatırlatma Ben ve benim gibi birçok arkadaş usb den beslemeli 2.5'' HDD leri rahat rahat Süper plus serisinde kulanıyoruz Mach1 hocam sayesinde Hocam yazılım içinde ayriyetten teşekkürler kulanıcılarına hayırlı olsun iyi dinlemeler arkadaşlar
                  Selamlar saygılar...

Yorum yap

Ufak tefek buglar mp3 te olabilir arkadaşlar ilk yazılım bu çünkü göze çarpanlar düzeltilir siz deneyin bildirin mp3 ile ilgili testlerinizi
                    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

yastreb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      ustalar türk satta tp. sorunları var bu sefer turksat taratma 40-45 dakikaya çıktı eski tp ler çok içinde ..keşke yazılımda tp. güncellemesi de olsaydı iyi olurdu elinize sağalık kolay gelsin
                      Bu ayın sonunda hepsi değişecek zaten.

Yorum yap

Can be used for e-sata version 2000 super hd ??

Yorum yap

Yazılımlar için teşekkürler; ellerinize, emeğinize sağlık...

Yorum yap

arkadaşlar mp3 usb den çalıyor bilgi verirseniz sevinirim

Yorum yap

Usb den evet
                              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

mosul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Can be used for e-sata version 2000 super hd ??
                                Yes you can use this sw with both series ,non e-sata and e-sata.

Depo

Next Yazılımları için
                                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X