• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play 2 - DVB & ATSC Tuner Bilgileri

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• WeTek Play 2 - DVB & ATSC Tuner Bilgileri

WeTek Play 2 have following tuners:
    • Single Satellite Tuner (DVB-S2)
    • Single Hybrid Tuner for DVB-C/T/T2
    • Single ATSC Tuner for North America (USA/Canada) for Terrestrial.

Based on above classification, below you can see photo of all three tuner types.

NOTE:

All WeTek Play 2 tuners have same RF IN and RF Out marks on itself. RF In is place where you should connect your coaxial antenna cable.
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Play1'in DVB-S tunerını sakın Play2'ye takmayınız, taktığınız takdirde cihazı yakarsınız.

Sevgiler...

Yorum yap

tuner

kablo tv için dvb c tuner alsak teledünya izlenırmı

Yorum yap

Humm güzel soru.

Teledünya Smart Kartı modülsüz Oscam ile çalışıyorsa bir de SMargo kart okuyucusu gerek Hasan.

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Humm güzel soru.

Teledünya Smart Kartı modülsüz Oscam ile çalışıyorsa bir de SMargo kart okuyucusu gerek Hasan.

Sevgiler...
          tesk ederim üstad

Yorum yap

sayın ustatlar bu tünerler cihazlamı geliyor yoksa ayrı olarakmı alacağız ayrı ise fiyatı ne kadar saygılar

Yorum yap

Tümleşik geliyor.

Sevgiler...

Yorum yap

teşekkürler sayın hocam saygılar

Yorum yap

size bir sorum olacak wetek play2 yi yeni aldım tuneri takılıydı, santralden gelen kabloyu RF in'e taktım ve uyduları seyrediyorum sorun yok fakat RF out dan 2. bir uyduya bağlamak istediğimde sinyal yok diyor.Bundan önce dm800 hd kullanıyordum ve 2. uyduyu onada bağladığımda bir sıkıntıya raslamadım RF out ile 2. bir uyduya sinyal gelmiyor. android de ve libre elec de herhangi bir ayarmı yapmam gerekiyor. bilgi verebilirseniz memnun kalırım.

Yorum yap

O an cihazda her hangi bir yayın açık mı?

Sevgiler...

Yorum yap

Eğer cihaz açıkça tuner çıkış çalışıyor.
                      Wetekplay2 kapalıyken tuner çıkış çalışmıyor.
                      Wetekplay2 beklemede dahi olsa ikinci cihaz
                      Uydu veya TV tuner den çıkış alamıyor.

Yorum yap

cıhaz açıkken trt paketınde dıger rf den bağlanan cıhaz sınyal alamıyor.gerıye kalan turksat paketı sınyal almakta.wetek2 stanby de rf sınyal almıyor.kapalıyken hıç almıyor rf çıkışı.
                        çözum benım gıbı swıch takmak.2 cıhaz açık dahı olsa sınyal okey.sadece trt kanallarındayken 2.cıhazdan bakılacaksa komple wetek kapatılacak sadece full sınyal alınıyor dıger cıhaza.
                        WETEK Play 2 4K
                        Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

bu adresdeki f konnektörden aldım fakat pek randıman alamadım görüntü kaybı fazla oldu birde net görüntü alabilmem için uydunun birisini tamamen kapatmam gerekiyor yani fişten çekmem gerekiyor o zaman kanalların hepsi geliyor ve net görüntü alıyorum. ama stanbayda beklettiğim zaman kanalların görüntü kalitesi düşüyor ve bazı kanalların sinyal seviyeleride düştüğü için kanallar açılmıyor bana hangi swich önerebilirsiniz merkezi santralden alıyorum uyduyu santralede zarar vermiyecek.

aldığım f konnektörün resmini yükleyemediği için adresini veriyorum :http://www.noktasiparis.com/image/ca...ci-500x500.gif

Yorum yap

bende 4*4 swich var goldmaster.ustte yazdıgım gıbı çalışmakta
                            WETEK Play 2 4K
                            Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X