• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Ye 2000 CX SUPER Usbden softcam atma Resimli anlatım.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ersell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın tasarım verdıgınız key ı usb den yukledım ve oldu.sormak ıstedıgım benım 232 den yukledıgım ama usb den yukleyemedıgım aynı dosyayı sızınkı ıle karsılastırdım bır fark goremedım sızınkınde 2000 softcam yazıyor otekınde 2000 super plus softcam yazıyor acaba bu ısın sırrı nedır.gercı bundan sonra sızın keylerı yuklıcem ama ogrenmek ısterım sebebını
    Dosya aynı değil demekki. Mutlaka bir yerinde fark vardır. Fark olmasa yüklemede bir sorun çıkmazdı.

Yorum yap

• merhaba
      2000 cx usb yükleme yapılmış antatılmış teş,yalnız bu tür yükleme yapmadan önce cihaza reset atmaya gerek varmı,diğer versiyon yüklemelerden farklımı bu,bu ayrı bir yazılımmıdır normal versiyon yüklediğimiz zamanki kanallardan farklı bir kanalmı cekiyo,yoksa aynı işlemi usb disktenmi yapıyoruz.
      saygılar

Yorum yap

• sonunda bugün 2000 cx super plus usb aldım 115 $.bendeki leptoptan denemsini yapacağım usb olması güzel ,önce son bin dosyasını yükleyim keyleri atacağım bakalım farklı bişey cıkacakmı.Gelişmelerden haberdar ederim sizleri....
        saygılar...

Yorum yap

• bende 2 cigabayt kington usb flash bellek aldım denedim,sonuç başarılı,hem yeni yazılımı yükledim hemde key dosyasını usb den.2000 cx super usb güzel cihaz hızlı şifreli kanallar da hızlı zaping yapıyo,tek gördüğüm eksiklik görün tü dondurma meselesi,zom yaptıktan sonra zomlu görüntüyü donduruyo.
          saygılar........

Yorum yap

• emeği geçenlerin eline sağlık

Yorum yap

• Selam..
              Arkadaşlar next ailesine yeni katıldım.Forumlarda ne yazdıysanız uguladım.Ama yinede kanallar açılmadı.Cihazım;
              next ye-2000 cx super plus
              QNEC 110.40 03/05/07
              SB3-D S4R32
              TK0CIMOffeB11/22/06
              B00IC- B00Ic 01.06
              Benim attığım yazılım NEXT YE-2000 CX SUPER PLUS_QNEC113.38_070307_TK0C1N0_pz emuda attım ama bir gelişme yok.Yardımlarınızı bekliyorum

Saygılar
              AcEMi:mzk:

Yorum yap

• virtue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Selam..
                Arkadaşlar next ailesine yeni katıldım.Forumlarda ne yazdıysanız uguladım.Ama yinede kanallar açılmadı.Cihazım;
                next ye-2000 cx super plus
                QNEC 110.40 03/05/07
                SB3-D S4R32
                TK0CIMOffeB11/22/06
                B00IC- B00Ic 01.06
                Benim attığım yazılım NEXT YE-2000 CX SUPER PLUS_QNEC113.38_070307_TK0C1N0_pz emuda attım ama bir gelişme yok.Yardımlarınızı bekliyorum

Saygılar
                emuyu aktif et

cihaz bilgisine gel okeyle kırmızı tuş şifre 1234 gir okeyle sonra multvizyonl kanalının üstünde yeşil tuş okey tps auto okey

Yorum yap

• teşekkürler arkadaşım sanırım benim acemi olduğumu anlamısınızdır.size sordugum soruların cevebını sitenizi dolaşarak buldum böyle yarayışlı bir site yaptığınız icin cok teşekkürler.cok yarayışlı bilğiler edimdim sayenizde.

Yorum yap

• yakp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    teşekkürler arkadaşım sanırım benim acemi olduğumu anlamısınızdır.size sordugum soruların cevebını sitenizi dolaşarak buldum böyle yarayışlı bir site yaptığınız icin cok teşekkürler.cok yarayışlı bilğiler edimdim sayenizde.
                    uydu aleminin en meşhur insanın sitesi burası tabiki onunla beraber değerli arkadaşlar var ama ana kanyak o....

Yorum yap

• Selam Arkadaşlar. 2000 CX Super Plus Usb lı cıhazlara usb bağlantılı harici hard disc takıldığında kayıt yapılabiliyor mu?

Yorum yap

• andrador Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Selam Arkadaşlar. 2000 CX Super Plus Usb lı cıhazlara usb bağlantılı harici hard disc takıldığında kayıt yapılabiliyor mu?
                        formun bir yerinde arkadaşın biri yazmış: hard disk 50 GB olcak yada daha fazla ise fazlalık kısmı doldurulup 50 GB lık boş yer kalıcak FAT formatında Biçimlencek O zaman kayıt mümkünmüş..

Yorum yap

• arkadaslar ben cihazımı yeni aldım.ama cihazıma atacagım son keyleri bulamadım
                          qnec 110.45 03/13/07 yazılımı.
                          sb3-ds41232
                          yeni yazılım ve brzda nası atılacagı hakkında bilgi verrseniz sevnrim.
                          next ye 2000cx super plus

Yorum yap

• senin cihazın ne nerden bilelim söylermisin kardeşim.imzanda sadece next yazıyor.
                            İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                            VU+ SOLO 2
                            Popcorn Hour A-210
                            TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                            UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                            DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                            NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                            DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                            NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• arkadaşlar merhaba...

cihazıma usbden key atabiliyorum ama kanal listesi atılmıyor...stb uyumsuz diyor...bilgisi olan var mı?

13.8.7 yazılımını yükledim en son...

Yorum yap

• timuciny Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                arkadaşlar merhaba...

cihazıma usbden key atabiliyorum ama kanal listesi atılmıyor...stb uyumsuz diyor...bilgisi olan var mı?

13.8.7 yazılımını yükledim en son...
                                arkadaşm yazılıma eklenen yeni özellikler nedeniyle yazılımlarda stb uyumsuzluğu var hep bu uyumsuzluk olsun yeterki özellik gelsin Tabi STB uyumsuzluğu olmassa daha iyi olurdu
                                NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
                                NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
                                D-SMART NEXT 9500 X CIS
                                NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X