• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ye2000plus yardım lütfen

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ye2000plus yardım lütfen

elimde ye 2000 plus fta cihaz var.arkasında 5518 işlemci olduğu yazılı.galiba 5512 yazılımı yanlışlıkla attım.
    açınca 8888 işareti kaliyor.açılışta + tuşuna basınca 0300 veya 0030 çıkmıyor. com görmüyor.
    lütfen yardımcı olurmusunuz?
    en iyi dileklerimle

up tan yazılımı gönder galiba ınf veya fmb olup olmadıgını bilmiyosun şifreler acıkmıydı yani bot dosyası atılmışmı acaba önceden
    AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      elimde ye 2000 plus fta cihaz var.arkasında 5518 işlemci olduğu yazılı.galiba 5512 yazılımı yanlışlıkla attım.
      açınca 8888 işareti kaliyor.açılışta + tuşuna basınca 0300 veya 0030 çıkmıyor. com görmüyor.
      lütfen yardımcı olurmusunuz?
      en iyi dileklerimle
      Arkadaşım servis yolu gözükmüş.

Yorum yap

cihazı fişten çek iki saat sonra yeniden yükleme yapmayı dene arkadaşım düzelecektir...
        MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

ne yaptın gec vakitti o kadar yardım edebildim haber verirsen seviniriz
          AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

aynı sorun benim başıma geldi flaş silinmiş 20ytl ye yazdırırsın.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X