• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

BULSATCOM Irdeto 2 & Griffin Yasal Kart ile PC'den izleme

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• BULSATCOM Irdeto 2 & Griffin Yasal Kart ile PC'den izleme

Arkadaşlar merhaba, okumadığım forum, girmediğim site (araplar dahil) kalmadı. Yasal Bulsatcom 1 yıllık odenmiş kartım var. Bu kartla SS2 veya SS2 HD CI modullu TV kartlarını kullanarak PC ortamında izlemek istiyorum. NewCS, WinCs Sharemax.... tüm bunları denedim ama beceremedim. Başka bir arkadaş SS2 HD tv kartına modul takıp izliyorum herşey ok demiş. Anlatacak üstat özellikle Irdeto 2 & Griffin sistemini kullanan Bulsatcom için bildiklerini paylaşırsa memnun olurum. Elimde bir adet programmer mevcut, phoneix,gold cart, smart mouse 3,5 ve 6 yı destekliyor. uzerindeki düğmeler ile istenen modda çalışması sağlanabiliyor.

sayın DİVXX007 KARDAŞ mach hocamla bi temasa gecsende grifin denilen sistemi bir heck lesek nasıl olur acaba maksat bilgiyi paylaşmak

Yorum yap

Mach1 ustam ne tavsiye edersin, SkyStar2 HD+CI modul alırsam benim irdeto2+Griffin kartı sorunsuz okur mu? (Piyasada 2 çeşit kart var, 1:receiverla beraber verilen kart (çilekli), 2: sadece kart aboneliği olan çileksiz kart) Benimkisi çilekli olandan.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X