• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

usb'yi taşımak-yer degiştirmek

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• usb'yi taşımak-yer degiştirmek

arkadaşlar ben 1 hafta oldu next 2000 dpcıs süper plus aldım..bilindiği gibi usb girişi önde ve bunu bu şekil uzun süre takılı kullanamam(makinanın bulundugu
    kabinin camının kapanmasını engelliyor)....sadece softcam için sök-tak yapıyorum.....kayıt için kullanamıyorum...
    ---makina garantide olduğu için söküp içine bakamadım....söken veya bilen varsa --acaba usb girişini arkaya veya üste taşıyabilirmiyiz....olursa orjinalini bozmadan--yeni bir usb lehimlesek olurmu...???
    next 2000 DPCIS S. PLUS + 18"kollu motor +1,60 cm çanak
    everest dvb-s2 usb tv kart

makinayı açtığın gibi garanti dışı kalır ve herhangi bir sorunla karşılaşırsaniz servis ücretini cebinizden ödersiniz.... uğraşmaya değmez siz başka çözüm bulsanız daha iyi olur...
    saygılar

Yorum yap

ereneren44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşlar ben 1 hafta oldu next 2000 dpcıs süper plus aldım..bilindiği gibi usb girişi önde ve bunu bu şekil uzun süre takılı kullanamam(makinanın bulundugu
      kabinin camının kapanmasını engelliyor)....sadece softcam için sök-tak yapıyorum.....kayıt için kullanamıyorum...
      ---makina garantide olduğu için söküp içine bakamadım....söken veya bilen varsa --acaba usb girişini arkaya veya üste taşıyabilirmiyiz....olursa orjinalini bozmadan--yeni bir usb lehimlesek olurmu...???
      Uygun bir fiyata alacağınız usb uzatma kablosu ile sorunu çözebilirsiniz. Usb girişine takacağınız uzatma kablosunu istediğiniz yere koyar, kolaylıkla kullanabilirsiz. Cihazın donanımı ile oynamanın bir mantığı yok diye düşünüyorum.
      :tr: "Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır, toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır" :tr:

Yorum yap

Cihaz servis harici açıldığı ve içerisinde işlem yapıldığı andan itibaren garanti kapsamı dışında kalır,bundan haberiniz olsun...
        Forum Kuralları

Yorum yap

usb uzatma kablosu en iyi ve en ucuz çözüm.

Yorum yap

sampo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            usb uzatma kablosu en iyi ve en ucuz çözüm.
            evet uzatma kablosu iyi fikir(denemiştim) ama dedeğim gibi makinananın kapağı açık kalacağı için yine işime yaramayacak...
            ----gerçi bu usb uzatma işiyle uğraşıyorum...usb soketin uc kısmını daha kısa hale getirip kapağın kapanmasına çalışacaz....taktık bi kere dunkes:

----makinayı açınca garanti dışına çıkıyor...
            bildiğim kadarıyla makinaya yazılım ve e.m.u kendimiz atıncada garanti dışına çıkıyor....atla:
            ---konuya ilgi gösteren ve cevap yazan arkadaşlara teşekkürler...
            next 2000 DPCIS S. PLUS + 18"kollu motor +1,60 cm çanak
            everest dvb-s2 usb tv kart

Yorum yap

aynı dert benimde başımda var tv sehpasının cam kapağı var.wd hdd takınca camı kapattığımda cam değiyor.bende arkadan sıkartın geçebilecek ebatta matkapla daire şeklinde kestim.sikartın arkası delikten dişarı çıkartım şimdi sorun yok.benim bebe cama dayanınca bile sorun olmuyor.
              İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
              VU+ SOLO 2
              Popcorn Hour A-210
              TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
              UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
              DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
              NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
              DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
              NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X