• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 17.6.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• @NextTurko kardeş forumda flood yapmak yasak kurallara uyalım lütfen gereksiz mesajlar yazmayalım...

Yorum yap

• Kanal D Ana Haber Bülteni NextTurko mach1digital

Yorum yap

• G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        yeşil tuşla polonya kanalları değil fransız tps paketi auto oluyordu ama şu an auto yapmaz..

polonya kanalından kastın polsat ise üstünde birkaç saniye bekleyeceksin ama onunda autosu çöktü bugün sen cihazına bir superplus softcam at polsatı açar...
        g-force kardeş güncel olan softcami nerden indiriyorduk acemiliğimi bağışla.şimdiden teşekkürler.cihazım cx super plas

Yorum yap

• Ellerİnİze Saglik Hocam Sİz Olmasaniz Uydulari ÇÖpe Atariz.

Yorum yap

• Kanal D Ana Haber Bülteni NextTurko Mach1digital

Yorum yap

• imona Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              g-force kardeş güncel olan softcami nerden indiriyorduk acemiliğimi bağışla.şimdiden teşekkürler.cihazım cx super plas
              buradan indirebilirsin günlük takip edebilirsin dostum..

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996

Yorum yap

• tps olmayinca hictadi yok sogudum

Yorum yap

• g-force teşekkürler arkadaşım

Yorum yap

• Bu yazılımda dt kart problemsiz çalışıyormu arkadaşlar

Yorum yap

• G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      yeşil tuş şu an için işe yaramıyor dostum tps çalışmıyor...

emunu aktif etmek için cihaz bilgisi üzerinde kırmızı tusa basmayacaksın,menü tuşuna bas ''girişler'' başlığı var xcrypt-usb kontrol vs yazan yerin üstünde kırmızı tusa bas 1234 gir cas menüsü açar sonra cas a gir emu ve emu auto updatei açık yap save deyip kaydedince emu k_ey bölümünde aktif olmuş olur....
                      arkadaşım girişler başlığına ulaşamıyorum Dediğin gibi cihaz bilgisi üzerimde menü tuşuna basarsam cihaz bilgisini kapatıyor.senin anlayacağın girişler başlıgı açılmıyor.Birde ben bir önceki yazılımı atmamıştım ondan olabilirmisaygılar

Yorum yap

• maykkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Bu yazılımda dt kart problemsiz çalışıyormu arkadaşlar
                        malesef güncelleme yapmıyor

Yorum yap

• teşekkürler

Yorum yap

• kgu sağol peki problemsiz çalışan versiyonu hangisi

Yorum yap

• ellerine saglık

Yorum yap

• redrobin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                arkadaşım girişler başlığına ulaşamıyorum Dediğin gibi cihaz bilgisi üzerimde menü tuşuna basarsam cihaz bilgisini kapatıyor.senin anlayacağın girişler başlıgı açılmıyor.Birde ben bir önceki yazılımı atmamıştım ondan olabilirmisaygılar
                                menü tuşuna basma kırmızı tuşa bas girişler üzerinde

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X