• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Bu filmi izleyen soluğu hastanede aldı !..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bu filmi izleyen soluğu hastanede aldı !..

Türkiye'de de halen gösterimde olan "Paranormal Activity" isimli korku filminin İtalya'da çok sayıda izleyicide panik atağa neden olduğu bildirildi. İtalyan Ansa haber ajansının haberine göre, geçen hafta sonunda filmi izleyen onlarca kişi, acil servisi arayarak panik atak geçirdiklerini söyledi.

14 yaşındaki bir kızın da felç halinde hastaneye kaldırıldığı belirtildi. ABD'de yetişkin filmi olarak gösterime giren, İngiltere'de de 15 yaşın altındakilere uygun olmadığı belirlenen filme, İtalya'da herhangi bir yaş sınırlaması getirilmedi. İtalyan anne-babalar derneği ve bazı politikacılar, filme 18 yaş üstü ibaresinin konulmasını istedi.

İtalya Savunma Bakanı Ignazio La Russa, filmin reklamlarını televizyonda gören 7 yaşındaki oğlunun korkuya kapıldığını söyleyerek, filmin televizyonda tanıtılmasını eleştirdi. Kültür Bakanı Sandro Bondi de, filmlere yaş kısıtlaması getiren komitenin filme onay verdiğini ancak şikayetler üzerine, çocukları korumak için kendisinin müdahalade bulunacağını söyledi.

Kaynak: Kenthaber
    Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
    Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Bu filmi izledim,biraz abartmış italyanlar. insanların kendi korkuları ile yüzleşmesini sağlıyor, filmde somut bir nesne görülmediği için her insan kendi bilinç altındaki korkuları buraya montajlıyor.
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

az önce netten bende seyrettim 3 ihlas felak ve nas surelerini okusalardı o ucube onları rahattsız etmezdi ama helal olsun yine iyi çevirmişler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X