• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Üstadlar lütfen bir cevap bahşedermisiniz ..!?

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Üstadlar lütfen bir cevap bahşedermisiniz ..!?

Cihazın herşeyinden çok memnunum ancak yazılımla gelen siyah kanal geçişlerinden kurtulmak mümkünmüdür lütfen yardımcı olurmusunuz ? Saygılar...!:trts:

izmir_asuman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cihazın herşeyinden çok memnunum ancak yazılımla gelen siyah kanal geçişlerinden kurtulmak mümkünmüdür lütfen yardımcı olurmusunuz ? Saygılar...!:trts:
    Kişisel tercihler bölümünden "SOLARAK" seçeneğini tercih et,belki bunu beğenirsin.İyi seyirler dileğiyle...

Yorum yap

arkadaşım bu seçenek zaten aktif değil yeni yazılımlarda bilgilerine

Yorum yap

10 saniyede bir ayarı değiştirmeye üşeniyorsanız kullanmayın o cihazı.

Yorum yap

Tasarım hocam ne demek istediğinizi anlayamadım kusura bakmayın. Cihazım Next 2000 HD ve en son yazılım yüklü. Menülerde bulunmasına karşılık solarak geçiş vs. işlem görmüyor . Bunu seçtiğimiz halde yine siyah geçişler sanırım yazılımsal bir sorun. 10 sn de değiştirmekle neyi kastediyorsunuz açıklarsanız sevinirim. Saygılar...!

Yorum yap

izmir_asuman Nickli Üyeden Alıntı
            Tasarım hocam ne demek istediğinizi anlayamadım kusura bakmayın. Cihazım Next 2000 HD ve en son yazılım yüklü. Menülerde bulunmasına karşılık solarak geçiş vs. işlem görmüyor . Bunu seçtiğimiz halde yine siyah geçişler sanırım yazılımsal bir sorun. 10 sn de değiştirmekle neyi kastediyorsunuz açıklarsanız sevinirim. Saygılar...!
            Yazılımsal bir sorun olsa sizin gibi yüzlerce kişi aynı sorundan bahseder. Böyle bir sorun diğer kullanıcılarda yoksa demekki sizinle ilgili bir sorun. Cihazın üzerine yeni yazılımı atıp, resetleme (Fabrika Ayarı) yapmadıysanız bu tür problemlerin oluşması normal.

Yorum yap

açıklamanız için teşekkür ederim inşallah öyledir sanmıyorum ama. Deneyeceğim ve size sonucu bildiririm.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Yazılımsal bir sorun olsa sizin gibi yüzlerce kişi aynı sorundan bahseder. Böyle bir sorun diğer kullanıcılarda yoksa demekki sizinle ilgili bir sorun. Cihazın üzerine yeni yazılımı atıp, resetleme (Fabrika Ayarı) yapmadıysanız bu tür problemlerin oluşması normal.
                Tasarım hocam bahsettiğiniz şekilde her zamanki gibi en son yazılımı yüklemeden önce ve yükledikten sonra fabrika ayarı yaptım yine kanal geçişleri siyah. Bir problemin olması için herkesin bundan bahsetmesi gerekmiyor ayrıca. Sanırım sizinde öğrenmeniz gereken özellikleri var cihazın. Bende ayrıca Next 2000 Süper Cic cihazda var onda böyle bir sorun yok HD cihazın bu menüleri çalışmıyor. Sanırım uzman arkadaşlar bu konuya bir çözüm bulurlar...!

Yorum yap

28.10.2008 yazılımını yükleyin,bende hiç sorun yok.

Yorum yap

ender Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    28.10.2008 yazılımını yükleyin,bende hiç sorun yok.
                    Çok teşekkür ederim hemen yükleyeceğim inşallah bendede düzelir...

Yorum yap

hayır denedim yine durum aynı siyah ekran geçişlerinden kurtulamadım

Yorum yap

izmir_asuman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        hayır denedim yine durum aynı siyah ekran geçişlerinden kurtulamadım
                        geçişi sectikten sonra EXİT ile çıkıp bilgiler hafızaya kaydedilsinmi diye sorar EVET de kaydeder...

Yorum yap

Tabiki yaptım bu kadare acemi bir kullanıcı değilim gerçekten çok merak ediyorum nedir bu sorun ?

Yorum yap

Arkadaslar izmir_asuman dogru soyluyor, malesef mesela bir dreambox ta oldugu gibi sifreli yayinlari hemen saniyede ekran kararmadan acamiyor.

InsaAllah ilerdeki software update lerde bu mumkun olur.

Ozellikle sifreli yayinlarda soyle bir 3-4 saniye surebiliyor.

Yorum yap

Teşekkür ederim inşallah Tasarım beyefendi de okur bu mesajınızı ve gereken dersi alır...! kimsede bu sorun olmadığını söylüyor ve fabrika ayarlarına dönmeyi tavsiye ediyor...!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X