• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 ultra

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9000 ultra

arkadaşlar buna internetten paylaşım varmı varsa nasıl yapıcam ben ilkdefa bu cihazı kullanıyorum yardım

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=29681

buraya bak nasıl yapacağın anlatılıyor sadece url kısmına next.mt2.cx yazacaksın öbür bilgiler linkte mevcut
    2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

ne kadar uğraştıysam açamadım

Yorum yap

aslında çok basit menu+ağ ayarları+DHCP ok+1973000+Nevcamd1+yapılandırma ayarları ok+next.mt2.cx+sunucu yenile ok.+exıt işlem biter açarsın eğer açmasa cihazı arka anahtardan kapat ve tekrar aç internetinde varsa açar
        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

uydudan günceleme programı next 9000 ultralarr içın çıkacakmı? ilginize şimiden teşekkür..

Yorum yap

anlaşilan 9000 ultralar da gözden çıkarılmış teşekkür..

Yorum yap

hakikaten ultranın hiç özelliği kalmadı 2000 mi alsak acaba
              :tr:

Yorum yap

ibrahim077 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                hakikaten ultranın hiç özelliği kalmadı 2000 mi alsak acaba
                2000 lerde güzel cihazlar fakat 9000lerin özelliği kendine has
                next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

kendine hasta ama hiç bir foksiyon olmadıktan sonra..

Yorum yap

emino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    kendine hasta ama hiç bir foksiyon olmadıktan sonra..
                    bütün cihazlarda ne varsa ondada var+ daha fazlası var izlediğimiz adult kanalların yıllık ücreti 250 dolar hangi cihazda var söyleyin.

Yorum yap

uydudan günceleme varmı 250dolar bu zamanda az paramı hocam hele batman gibi bir yerde teşekkür

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X