• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

@Tasarım Doğum Günün Kutlu Olsun

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun...yeni yaşında zeki mürenin bizi görmesi dileğiyle ellerine güller.........

Yorum yap

Alllah uzun ömürler versin tasarım dostum

Yorum yap

Değerli ustam .. Doğum günün kutlu olsun nice uzun mutlu sağlıklı yıllara ..

Yorum yap

tasarım hocam doğum günün kutlu olsun nice sağlıklı ve mutlu yıllara ailenle mutlu sağlıklı günler dilerim
          Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

sevgili hocam doğum gününüz kutlu olsun nice nice yillara

Yorum yap

Teşekkürler arkadaşlar.

Yorum yap

degerli ustam dogum günün kutlu olsun allah uzun ömür versin hersey gönlünce olsun saglikli basarili yillar dilegiyle..

Yorum yap

doğum günün kutlu olsun tasarım dost
                  chance favors the preparent mind crea32 lcdtv-next8000xcam-next9000ultra-2000hdtv-sony6110hifi-LGdvdhome thetre system-320ofsetçanak-150parabol-120parabol2adet90lıkçanakve ilk göz ağrım 70 ekran sharp black matrix tv 40inc samsung full hd tv 19 inc seg lcd tv toshiba hddvd player

Yorum yap

Ne diyeyim yaş ilerledikçe yavaş yavaş yolun sonuna geliyoruz kutlamakmı üzülmekmi bilemiyorum hatta bir an keşke o misket oynadığımız çamurlu günlerde kalsaydık diye kendimi avutuyorum @Tasarım doğum günün kutlu olsun.......
                    VU+DUO GİGABLUE 800 UE PLUS GİBERTİNİ 135 CM MOTORLU
                    125 OFFSET MOTORİZE LG SMART TV FULL PROGRAMLI İPTV Lİ TV

AZBOX PREMUM HD 42,19,23,5,07,01,UYDULAR
                    GigaBlue quad Xtreand et 9000

Yorum yap

ereNcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Ne diyeyim yaş ilerledikçe yavaş yavaş yolun sonuna geliyoruz kutlamakmı üzülmekmi bilemiyorum hatta bir an keşke o misket oynadığımız çamurlu günlerde kalsaydık diye kendimi avutuyorum @Tasarım doğum günün kutlu olsun.......
                      Ahh nerede o günler dostum. Keşke kalabilseydik o günlerde :ters:

Yorum yap

@Tasarim
                        dogum gununuz kutlu olsun , en kotu gununuz dogum gununuz gibi olsun ....

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

@tasarım konuyu yeni farkettim birkaçgündüryoktum doğumgününü kutlar sağlık ve sıhhıtle nice yıllaradileğimle.

Yorum yap

hocam nice mutlu yıllara iyiki varsın
                            NEXT2000SÜPERPULAS(USB)DİGİTÜRK,D-SMART,EMP8İN1DİSEGC.) TÜRKSAT,HORBORT,ASTRA19,EUTELSAT3,SİRUS,TOHOR,NİLS AT

Yorum yap

ustam dogum günün kutlu olsun nice nice yillara

Yorum yap

Tasarım dostum biraz geç oldu ama olsun doğum günün kutlu olsun

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X