• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Plus Inf Tps Auto 12.2.2008 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ArakadaŞlar Ye-2000 Ci Plus İnf Cİhazimda 12/02/2008 Yazilimi YÜklÜ Gm Dİseqc Motoru Usals Modunda Kullaniyorum Uydulari Tarartiyorum Akabİnde BoŞ Transponderlarİ Her Uyduda Bİ GÜzel Sİlİyorum Yetmİyor Lİstede Kayitli KullanmadiĞim Uydulardakİ Tarnsponsderlarin Tamamini Sİlİyorum Buna RaĞmen Kanla Sayim 1950 Yİ GeÇmİyor Mesela Nİle Sati Aratiyorum 440 Cİvari Kanali Tariyor Buluyor Tarma SonlandiĞi Anda "kanal Lİstesİ Dolu 147 Hatali Kanal" Uyarisi Aliyorum. Ve BaŞak HİÇ Bİr Kanal Ekleyemİyorum.cİhazi Defalarca Restledİm , BoŞ Tarnsponderlarin Tamamini Sİldİm Tarattim 2000 Kanalin Üzerİne Çikamadim. BİldİĞİm Kadari İle Bu Modeller 5000 Kanal Hafizali... Neden Kaynaklaniyor Sİzce Son Yazilimlar Fazlaca Yer Tutuyor Ondanmi Acaba Mach1 Hocam İlgİlenİrsen sevinirim.......
    ***BİLMEMEK AYIP DEĞİL ÖĞRENMEMEK AYIP***

Yorum yap

• teşekkürler mach1 usta, eline koluna, beynine sağlık.

Yorum yap

• teşekkür ederim sagolun emeginiz için

Yorum yap

• az once next2000 ye plus inf cihaza pc link 2,2 versiyonla yazılım attım ama cihaz şimdi330 hatası veriyor ve açılmıyor yardım ederseniz sevinirim yoksa cihaz çöpemi?

Edit sorunu halettim tekrar yüklemeyi başardım.

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Yer olmadığı defalarca söylendi çıkartılan şey geri konmaz hiçbirzamanda konmayacak
            hocam bundan oncekı tps auto yazılımında teletex mevcuttu.(yanlıs hatırlamıyorsam 614 k yazılımıydı, tps yesıl tustan auto yapıyordu ve teletex vardı)

Yorum yap

• Premiere yazilimi

selam

arkadaslar nerden 2000 ci plus serisi premiere yazilmi bulabilirim?

yardima icin tsk ederim

Yorum yap

• Muhsin57 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                selam

yardima icin tsk ederim
                Bu konunun 1. mesajındaki yazılımlarla açık zaten bu kanallar.

Yorum yap

• teşekkürler
                  [S]:cuara:dunkes:[/S]

Yorum yap

• golcü17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    teşekkürler

Yorum yap

• arkdaşlar tps pakedine otamatik yazlım bulabilirmiyim next ye 2000 cl plus

Yorum yap

• golcü17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        arkdaşlar tps pakedine otamatik yazlım bulabilirmiyim next ye 2000 cl plus
                        Lütfen soru sormadan önce 1 dakikanızı ayırın ve araştırın. Yeni yazılım 1. mesajda mevcut.

Yorum yap

• Yardım...
                          Yeni yazılımı attım.Sorunsuz çalışıyor.Yanlız softcam atamıyorum.Softcam atmaya çalıştığımda cihazı (her iki com bağlantısınıda denedim) bulamıyor.Bunun nedeni ne olabilir. Yardım lütfen.( PCLink2.0i User ile yazılımı attım.Softcam atarken da com bağlantısı görmüyor.)

Yorum yap

• cemgil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Yardım...
                            Yeni yazılımı attım.Sorunsuz çalışıyor.Yanlız softcam atamıyorum.Softcam atmaya çalıştığımda cihazı (her iki com bağlantısınıda denedim) bulamıyor.Bunun nedeni ne olabilir. Yardım lütfen.( PCLink2.0i User ile yazılımı attım.Softcam atarken da com bağlantısı görmüyor.)
                            PCLink2.0i işi bitti artık bundan sonra PCLink2.2 ile atabilirsin yazılım softcam *** v.s

Yorum yap

• Muhsin57 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              selam

yardima icin tsk ederim
                              Memoryde sorun olmazsa haftasonu vereceğim p yazılımları
                              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Mach1 hoca son yazılımda polsat AU mu acaba?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X