• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

live messenger,a yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• live messenger,a yardım

kusura bakmayın arkadaşlar bir sorum olacaktı ben live messenger indirdim ama kurarken ücretten basediyo anlayamadım ücretlimidir acaba bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler:toplu:
    NEXT2000SÜPERPULAS(USB)DİGİTÜRK,D-SMART,EMP8İN1DİSEGC.) TÜRKSAT,HORBORT,ASTRA19,EUTELSAT3,SİRUS,TOHOR,NİLS AT

KENE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kusura bakmayın arkadaşlar bir sorum olacaktı ben live messenger indirdim ama kurarken ücretten basediyo anlayamadım ücretlimidir acaba bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler:toplu:
    indirdiğini sil sana link verem oradan indir..
    sana tavsiyem asla başka yerden indirme orj sitesinden indir neden diye sorma ..
    http://get.live.com/messenger/overview

Yorum yap

programı ekle kaldırdan bulamadım acaba ne olarak kayıtlıdır.siz linki gönderirseniz ben alırım ilginiz için teşekkürler
      NEXT2000SÜPERPULAS(USB)DİGİTÜRK,D-SMART,EMP8İN1DİSEGC.) TÜRKSAT,HORBORT,ASTRA19,EUTELSAT3,SİRUS,TOHOR,NİLS AT

Yorum yap

programı ekle kaldırdan bulamadım acaba ne olarak kayıtlıdır.siz linki gönderirseniz ben alırım ilginiz için teşekkürler
        ekle kaldırda yoksa kaspersky kur ve tarat derim prğfilesede bak ...

Yorum yap

abi ücretlimi peki yani heray ücret ödicekmiyim sağol

Yorum yap

abi ücretlimi peki yani heray ücret ödicekmiyim sağol
            live mesenger ücretsizdir para mara yok güle güle kullan...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X