• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Harici Kumandalarımızı yarıştırıyoruz...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Harici Kumandalarımızı yarıştırıyoruz...

Selamlar,

Başlık eğlenceli olsun dedim yoksa yarıştırmakla işimiz olmaz tabii ki.

WP2'nin kumandası malumunuz, biz gurular için değil ve kendimize özel kumanda beğenip daha konforlu bir kullanım sağlıyoruz.

Misal ben Minix A2 Air-Mouse kumandayı beğendim ve 10 gündür severek kullanıyorum, fiyat sıkıntınız yoksa ve de eliniz büyükse şiddetle tavsiye edebilirim.

Sizler de görüş ve yorumlarınızı paylaşırsanız çok iyi bir kaynak olacağını düşünüyorum.

Sevgilerimle...

benim kullandığım da bu everest-kb-05-akilli-tv-air-mouselu-klavye 3 sistemde de ful kullanıyorum gayet başarılı buldum

http://www.vatanbilgisayar.com/evere...ml#genel-bakis
    [https://www.youtube.com/watch?v=gvhaDWsBayw&t=267s][https://www.youtube.com/watch?v=gvhaDWsBayw&t=267s]

Yorum yap

Bence yazılan, tavsiye edilen kumandaların resimleri ve hatta linkleri olursa super olur

Çok yararlı bir konu olmuş bu

Yorum yap

Çinlilerin yılbaşı tatili olduğu için biraz erteledim.
        BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

buda benimkisi seninkini döver ozkaradag
          https://tr.aliexpress.com/item/MX3-2....12783.72505.0
          Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Verilen bilgiler test amaclıdır deneme riski şahsın kendine aittir.
          Sorumluluk alınmaz
          .
          Saygılar

Yorum yap

Pekala ben başlıyorum.

[YOUTUBE]q1zyZ1oHa1I[/YOUTUBE]

MINIX NEO A2 2.4G

Resmi forumu bile mevcut http://www.minixforum.com/forums/neo-a2.53/

http://www.banggood.com/MINIX-NEO-A2...-p-940101.html

Evet, kumanda geldi, taktım ve gayet hoş oldu.
            Bazılarınız kıl olur bazılarınız özellikle istediği özellik olan düğmeye basınca tık tık sesi var. Bu hissediş olarak gerçekten hoş. Ayrıca Air-Mouse olarak da çok rahat kullanılıyor.

Büyük eller için çok ama çok ideal, tabii ben ayağımla kullandığım için büyük ve düz olmasına ayrıca sevindim.

Gerçekten kullanımı çok rahatlatıyor, tavsiye ederim yani.

Sevgiler...

Yorum yap

E2'de denedin mi voxi dostum?

Sevgiler...

Yorum yap

Bende buna birazm takılıp kaldım ama pahalı olduğu için daha henüz argedeyim.Hemde tatil.
                https://tr.aliexpress.com/item/Rii-i...3-a29bca4f5fff
                BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Cahilliğime verin, air mouse ne demektir? Yani nasıl bir mouse?
                  Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
                  DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Estağfurullah.

Bilgisayar Mouseunu düz yerde değil de elinle yön verdiğini, hareket ettirdiğini düşün abi.

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      E2'de denedin mi voxi dostum?

Sevgiler...
                      olumsuz
                      Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Sorumluluk alınmaz
                      .
                      Saygılar

Yorum yap

kumandaların tv ve cıhazda hukmedışlerını anlatılsa alacak arkadaşlar olumlu olumsuzluguna göre bahsedılen kumandayı alır.resım lınk vererek herkes faydalanır.toplu alım bıle olabılır.1 arkadaşımız getırtır herkeste ondan alır..

kumandadan ıstedıklerımı sıralamaya kalkarsak;

1-mesela tv kumandası tuş atama fonksıyonu.

2-mıkrofon özellıgı youtube de seslı komut

3-kulaklık gırışı youtube veya fılm ızlerken kulaklık takmak suretıyle kımseyı rahatsız etmezsınız.

4-tuşlara bastıgımızda wetek1 ve wetek2 de gelen garıp seslerı kumandada hıssetmemek.

5-elec -androıd-e2 de mukemmel uyum sağlayan kumanda

6-akıllı kumanda oldugunu hıssettırmesı mesela lg akıllı kumandalar gıbı göruntusunde albenı olan ben kumandayım demesı

7-turkçe karakter tuşları bulunması klavyede kımse zorluk çekmemelı

8-mause hareketı ayarı olması veya mukemmel serılıkte olması

aklıma gelen kumandada bulunması gerekenlerı sıraladım.
                        almış olan veya alacak arkadaşlarımız da kumandasında bu özellıkler mevcut ıse parmak kaldırsın.

ben göremıyorum...
                        WETEK Play 2 4K
                        Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

1-mesela tv kumandası tuş atama fonksıyonu.
                          var
                          2-mıkrofon özellıgı youtube de seslı komut
                          yok
                          3-kulaklık gırışı youtube veya fılm ızlerken kulaklık takmak suretıyle kımseyı rahatsız etmezsınız.
                          yok
                          4-tuşlara bastıgımızda wetek1 ve wetek2 de gelen garıp seslerı kumandada hıssetmemek.
                          tık tık sesi bunda da var
                          5-elec -androıd-e2 de mukemmel uyum sağlayan kumanda
                          evet bana göre öyle
                          6-akıllı kumanda oldugunu hıssettırmesı mesela lg akıllı kumandalar gıbı göruntusunde albenı olan ben kumandayım demesı
                          evet
                          7-turkçe karakter tuşları bulunması klavyede kımse zorluk çekmemelı
                          evet
                          8-mause hareketı ayarı olması veya mukemmel serılıkte olması
                          bu ayarı bulamadım çünkü yeni aldım kumandayı

Yorum yap

https://tr.aliexpress.com/item/Rii-m...08.8.31.RfxGVv
                            tostos59 ustadın elınde bulunan everst5 serısının çın versıyonu.
                            bu kumandayı herkese şiddetle tavsıye edıyorum.

tr de bulunan everst 5 serısınde bulunmayan kulaklık ve mıkrofon gırışı mevcut olup diğer her bölumu tıpatıp aynıdır.

fıyatta tr fıyatıyla şuan aynı.
                            ıngılızce klavye oldugu ıçın sıkıntı çekmeyız kullanımında.
                            crayzturk ustadın bahsettıgı kumanda uzerınde ıng-rus harflerı bulundugundan dolayı göze hoş gelemeyecek vede fıyatı usttekı kumandaya göre bayagı tuzludur.en ıdeal alıncak kumanda rii-mini i25 ıng versıyonu..
                            WETEK Play 2 4K
                            Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

BARETTA 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              https://tr.aliexpress.com/item/Rii-m...e95b3e78&tpp=1

tostos59 ustadın elınde bulunan everst5 serısının çın versıyonu.
                              bu kumandayı herkese şiddetle tavsıye edıyorum.

tr de bulunan everst 5 serısınde bulunmayan kulaklık ve mıkrofon gırışı mevcut olup diğer her bölumu tıpatıp aynıdır.

fıyatta tr fıyatıyla şuan aynı.
                              ıngılızce klavye oldugu ıçın sıkıntı çekmeyız kullanımında.
                              crayzturk ustadın bahsettıgı kumanda uzerınde ıng-rus harflerı bulundugundan dolayı göze hoş gelemeyecek vede fıyatı usttekı kumandaya göre bayagı tuzludur.en ıdeal alıncak kumanda rii-mini i25 ıng versıyonu..
                              bir üst modeli budur mikrofonlu iyi bir şeye benziyor
                              https://tr.aliexpress.com/item/New-V...7-82066ff80782

bunun aynısının kodi versiyonu vardı tuşları bile atanmış malesef bir daha bulamadım

Sorumluluk alınmaz
                              .
                              Saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X