• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-7500CIS-HD EMULU TPS Auto/Nagra(TEST)

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Next YE 7500 CIS

Ustam ellerine sağlık en kısa sürede cihazımda deneyeceğim

Yorum yap

arkadaşlar gördügünüz gibi bu yazılım test ve ben sorunsuz fabrika ayarlarına dönme yok şekilde kullanıyorum. yazılımda o olsaydı bu olsaydı diye bişey yok adı üstünde TEST yazılımı.gelişmeler olacaktır..

Yorum yap

Bu yazıllım HD şifreli kanalları açıyormu? yoksa normal şifreli kanallarımı açıyor
        Hiremco TurBo4K

Yorum yap

üstadlar yazılımı yükleyince hakketten fabrika ayarlarına dönüyor. Ayrıca kanal geçişlerinde aynı paketteki kanallar haricinde geçişlerde tv de kararma oluyor. Ayrıyeten hiçbir şifreli kanalıda açmıyor bilgilerinize sunulur. Yardım Lütfen. Saygılar...

Yorum yap

söylediğim gibi favori kanalları ayırınca sorun olmuyor deneyin

Yorum yap

InXtc tv yi nereye nasıl yüklerim yardımcı olurmusunuz?

Yorum yap

pol_07_65 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Usatam ellerine sağlık en kısa sürede cihazımda eneyeceğim
                Evet denedim ama NBA tv , FOX tv , ...kanalda şifreye giriyor ama en azından ses değiştirirken kanal değişmesi azaldı..

Yorum yap

kepenek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  üstadlar yazılımı yükleyince hakketten fabrika ayarlarına dönüyor. Ayrıca kanal geçişlerinde aynı paketteki kanallar haricinde geçişlerde tv de kararma oluyor. Ayrıyeten hiçbir şifreli kanalıda açmıyor bilgilerinize sunulur. Yardım Lütfen. Saygılar...
                  Malesef bende de ama test yazılım belki kısa süre sonra düzeltilir ve çağrılarımıza cevap verilir.....

Yorum yap

offffff diyorum.ne ümitle 7500 hd cihazı aldım ama yazılım problemleri+eksikleri yüzünden hala 5000 kullanıyorum.diğer marka hd cihazlarda problem yok ama bizim next hala düzeltilemedi!şu fabrika ayarına dönme hikayesi 2 aydır beni yordu.tamam test yazlm ama düzeltilemezmi next markasına hiç yakışmıyor lütfen................

Yorum yap

CCam dosyası bu cihazda çalışıyomu*
                      Hiremco TurBo4K

Yorum yap

Bekle bekle bi sonuç yok diğer sitelerden bulan varsa insaniyet namına bizede söylesin
                        http://www.youtube.com/watch?v=jCU4de3x0Vo
                        En azından bu görüntüye bakıp rahatlıyorum...

Yorum yap

yeni yazılım ile ilgili çalışmaların bu hafta içinde başlanacağı bildirildi inşallah iyi bir şey olur bekleyelim görelim

Yorum yap

Malesef benim gibi Next YE 7500 CIS HD cihazı mağdurlarının yapacak bir şeyi kalmadı suç bizim yeterince araştırmadan yeterli desteği olmayan bir cihaz aldığımız için bunu hak ettik. Biz mağdur olduk yada mağdur olduğumuzu düşünüyoruz bari arkadaş, Dost, yakın artık ne diyorsanız çevremizde bulunan insanları uyaralımda onlarda bizim gibi NEXT mağduru olmasınlar artık bu yapacağımız NEXt firması için iyimi kötümü reklam olur bilemem ama biz yinede yeni bir next cihaz alacak olan varsa insanlık namına uyaralım
                            Sevgiyle Kalın

http://www.youtube.com/watch?v=jCU4d...eature=related

Yorum yap

Doktor Doktor kalksana,
                              Lambaları yaksana,
                              Next elden gidiyor,
                              Artık yazılımı atsana.

"Next 7500 HD Mağdurları Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği"

Yorum yap

emeği geçenlere teşekkürler
                                Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X