• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

AVerTV DVB-S Hybrid+FM (A700) yardım lütfen

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• AVerTV DVB-S Hybrid+FM (A700) yardım lütfen

Arkadaşlar
    AVerTV DVB-S Hybrid+FM (A700) aldım
    Progdvb kurmayı düşünüyorum ama progdvb nin birsürü versiyonu ve power install ı var galiba bide arasındaki fark nedir?
    ikincisi şifre için progdvb nin üzerine hangi yazılımları kopyalıyacağım? forum da bakıyorum da o kadar çok eklenti varki hangisi progdvb nin anlayamadım bir s2emu var galiba vplug var bide sanırım
    yada bu karta uygun başka hangi yazılım var?
    yardımcı olursanız çok sevinirim.

hepsi aynı gibi yeterki ayarlarını doğru yap ....
    VU+DUO GİGABLUE 800 UE PLUS GİBERTİNİ 135 CM MOTORLU
    125 OFFSET MOTORİZE LG SMART TV FULL PROGRAMLI İPTV Lİ TV

AZBOX PREMUM HD 42,19,23,5,07,01,UYDULAR
    GigaBlue quad Xtreand et 9000

Yorum yap

merhaba, bende bu kartı AVerTV DVB-S Hybrid+FM (A700) aldım, kanal araması yaptım 113 kanal buldu fakat ProgDVB 5 programıyla 160 kanaldan fazla buldum. Bu sorunu nasıl çözebilirim, yardımınızı talep ediyorum.
      Şimdiden teşekkürler

Yorum yap

bende avermedia dsb-s pro var aynı sorun bendede vardı ayarlardan 20000hz ayarlarsan sorunu cozer yada frekansları tek gırerım dersen frekans ların sonuna 000 ekle sembol oranları kalsın bozma sorunu cozulmus olur
        BİLGİ PAYLAŞILDIKÇA GÜZELDİR....:manga:

Yorum yap

reha64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Arkadaşlar
          AVerTV DVB-S Hybrid+FM (A700) aldım
          Progdvb kurmayı düşünüyorum ama progdvb nin birsürü versiyonu ve power install ı var galiba bide arasındaki fark nedir?
          ikincisi şifre için progdvb nin üzerine hangi yazılımları kopyalıyacağım? forum da bakıyorum da o kadar çok eklenti varki hangisi progdvb nin anlayamadım bir s2emu var galiba vplug var bide sanırım
          yada bu karta uygun başka hangi yazılım var?
          yardımcı olursanız çok sevinirim.
          Powerinstall un farkı yeni kullanıcılar için birçok ayarı hazır yani otomatik olmasıdır.
          İçinde ses ve görüntü araçları yüklüdür. Diğer progdvbler için ayrıca sisteme ses ve görüntü kodekleri yüklemen ve graphedit programını kullanarak bunlarla progdvb için ses ve görüntü mekanizmaları oluşturman gerek. Yoksa görüntü ve ses alamazsın. (Görüntü ve ses codecleri için telif hakkı istedikleri için progdvb veya öteki üreticiler bunları bedavaya dağıtamazlar.)

Powerinstallun hazır kanal listesi vardır. Diğerlerinde kanal listesini kendin taratıp oluşturursun ki bunlar da yeni kullanıcının başını ağrıtır.

Bu tip şeyleri öğrenmek zaman aldığı için powerinstall bir sürü kolaylık sağlar.

Malum kanalları izlemek için ise vplug sana yeter şu anda en çok işe yarayan programdır.Tam kullanabilirsen başka hiçbirşeye ihtiyacın yok. (Tabi kart paylaşımını hariç tutuyorum ki bu da baya bi zordur server bulamazsın seni bedavaya üye yapmazlar işlemleri çok karmaşıktır)

şu anda en son vplug 2.1.6 çıkmıştır.

sonuç olarak progdvb powerinstall yükle (http://www.dvbsupport.net/) top downloadsın altında

vplug ı (http://www.skystar-2.com/) progdvbnin Plugins klsörüne çıkart ama önce pluginste ne var ne yok sil çünkü eskidirler )

Günlük ke yler için ( http://www.skystar-2.com/ ) k eys diye geçer vplug için olan klasördekileri progdvbnin pluginsdeki eski keylerle sürekli değiştirmen lazım.

3 - 4 günde bir yeni vplug çıkar
          hergün ke y çıkar.
          Hergün sadece ke yleri
          3 4 günde bir komple vplugı değiştireceksin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X