• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ye-2000 Super Hdtv High Definition

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• muratakcan01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fuarda cihazı görmek nasip oldu.güzel bir cihaz ama ilk çıkışı biraz pahalı.....
    bence değil bu özellikte cihaza 700 usd deseler kimse neden diyemez bizlerde kasa kopuk onun için biraz pahalı geliyor doktorun söylediği 7500hd den pahalı olmayacağı belki 480 usd gibi bir fiyat oluşur herkese sevgiler saygılar
    chance favors the preparent mind crea32 lcdtv-next8000xcam-next9000ultra-2000hdtv-sony6110hifi-LGdvdhome thetre system-320ofsetçanak-150parabol-120parabol2adet90lıkçanakve ilk göz ağrım 70 ekran sharp black matrix tv 40inc samsung full hd tv 19 inc seg lcd tv toshiba hddvd player

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Wireless access point robotics dlink gibi köprü görevi görecek parça ile aktarabilirsin diğer odadan interneti cihaz kendi başına parça olmadan wireless çalışmaz fuarda share gösterdim mesela nerde olduğunu bilmediğim bir yerde internet vardı wireless robotics ile bağlanıp cihaza arkadan taktık herşey çalıştı mükemmel şekilde..
      Açıklama için teşekkür ederim. Bir tek gerçek varki arkadaşlar günlerdir araştırma yapıyorum 500 Dolar gibi bir fiyat inanın sahip olduğu avantajlara göre gerçekten çok makul bir fiyat. Özellikle Wirles olayı muhteşem .Kesinlikle idda ediyorum bu piyasada '' Fiyat Performans '' olarak yılın cihazı olacaktır. '' Reciver of the year ''

Yorum yap

• vayyyy desenize arkadaslar onumuzdeki sene bu cihazlara laptoplardaki gibi birde icerden WIRALES alici eklenirse hic sasirmayalimmmmm.....

vallaha super olur...bir dokunuyorsun....viraless yayin yapan modeme baglaniyorsun card sharing yapiyorsun....bi dokunuyorsun......diger odadaki receivere baglaniyorsun home charing yapiyorsun........

ufffff dusuncesi bile cildirtiyorrr.....

hadii hayirlisi.....daha dune kadar virales mi vardi.....ama bugun var insallah devir kablosuz iletisim olduguna goree......

Yorum yap

• Eklenecek birşey yok lan girişli cihaz wireless modem dağıtıcı takarak çalışır cihaz.

Yorum yap

• alemkes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            tamam yazmışlar biliyorum ama 9000 ultrada böyle oldu ama geç çıktı o yüzden bu sene mi yoksa 2008 ocak ayı veya şubatıda bulur mu acaba cihaz şuanda üretimi başladı mı diye soruyorum saygılar
            Bulmaz

Yorum yap

• muratakcan01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              fuarda cihazı görmek nasip oldu.güzel bir cihaz ama ilk çıkışı biraz pahalı.....
              Pahalı filan değil ucuz bile

Yorum yap

• tweeter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Arkadaşlar HDTV modeller şimdiki Dijital sistemleri gösterebiliyormu yoksa sadece HD yayınları mı alabiliyor?

Ayrıca bu cihazın pozisyonerlisi varmı?
                SD+HD eski yeni tüm yayınları gösterir

Yorum yap

• hgyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  bu cihazda nds desteği olurmu diğerini kapa bunu aç olmasın diye sormuştum
                  Olmaz

Yorum yap

• ali004 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    bize bu ay gelen serinin kasaları siyah cıs cx ikisininde kasaları siyah ve daha şık
                    Siyahı sevende var griyi sevende

Yorum yap

• arif0571 Nickli Üyeden Alıntı
                      usb girişinin altında minisd girişi gibi bir yer vardı ben onu sormuştum mach1 hocamda söylememiş girişin ne olduğunu siz biliyormusunuz.
                      Orda giriş yok kasada sadece bir boşluk var

Yorum yap

• muco2000 Nickli Üyeden Alıntı
                        dogru söylersin üstadın Perpa,dan cıkan ilk makinayı almak bize nasip oluyordu ama bu sefer zor.
                        O senin yorumun önce bir hdtv cihazların fiyatlarını incele şu an satan

Yorum yap

• takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          hocam elimizdeki 9000 ultralar bu şekılde paylaşım yapıyor.yeni sistemde bunlar olmayacakmı ? olmayacaksa elimizdeki cihazlar ne olacak ? değişim kampanyasında 1 ay once yeni aldık daha ultrayı ???
                          Ne alaka bul server dünyayı seyret.

Yorum yap

• satel90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            hd yayınların pvr kaydı mpeg 2'den farklı olduğu için bu cihazlarda pvr özelliği hd yayınlar dışında uygulanabilir bildiğim kadarıyla. bu cihazlarda pvr var mı bilmiyorum?
                            Pvr yok

Yorum yap

• Team Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Ben 300 USD ye razıyım bu cihaz için..
                              Rüyanda görürsün.

Yorum yap

• halitgultekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                istediğin kanalı kaydedebiliyorsun. illa flashdisk'e de gerek yok. yeterli büyüklükte bir usb hdd takarak 24 saat kayıt bile yapabilirsin.

zaman ayarlı kaydı şu an yapamıyor. umarım ilerki yazılımlarda bu özellik de eklenir.
                                Farklı modelden bahsediyorsunuz hdtv ile alakası yok yazdığınızın

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X