• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra Yeni Server Url Adresi !!!!!

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• felix35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar server adresini kumandadan next 9000 ultra makinaya nasıl giriyoruz kısaca anlata bilirmisiniz
    http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=29681
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

• maksat

[B]Gözümüz aydın maalesef rakip firmaların maksatlarını gerçeleştireceği kolay ve etkili yola fırsat veren arkadaşlarımızda varmış.İşte buraya kadar dedirtecek sonra biz size demedikmi diye soracaklar.Kınaya ihtiyacı olanlar sıraya girsin diyorum sizce bir mahzuru yoksa..beleşçiliğin sonu hüsran ya da yeni fırsat kollama .Neyapsan ne yazsan nedesen haklısın.Yiyen yüz utanır derler bunlar utanmuyorda usta....:
      nebutv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      01 Aralık 2007
      - Son biriki gündür 9000Xcamultra server kısmında serverle ilgili bu güne kadar yapılan yayınlarla ilgili olarak teşekkür edenlerin yanında bir sürü abuk sabuk yazıların yazıldığını gördüm.Bunlara istinaden saygıdeğer kardeşim MACH1 Üstadın bu yazılardan etkilenerek serveri kapattırması ile sonuçlanan olaylar zinciri gelişti.Bana göre yerden göğe kadar haklıydı.
      - Fakat.....!
      Öyle bir şey varki sanki buradan 9000ultra kullanıcılarına ömür boyu newcamd1 desteği verilecekmiş gibi algılamalar olduğunu zannediyorum. Ama öyle bir şey olmadığını ve bu hizmetin bir gün sonlanacağını anlamanız gerekli.
      - Ama burada bir şey daha anlam kazanmalı.Bu cihazda verilen yazılım desteklerinde
      1-newcamd1 bu güne kadar verilen kendi serveri gibi algılanan share desteği
      2-newcamd2 paralı server diye bilinen serverlerden account alınarak yararlanılabilecek share desteği
      1 i olmasa 2 si olan bir cihaza yüzlerce binlerce edilen tatsız tuzsuz sinkaflar.Yazık doğrusu.Hiç anlıyamamışsınız yada anlamak istememişsiniz.
      - Yazının birindede diyorku üyelerden biri.Share var diye cihazları bize sattınız.Sitemizde yayınlanan kampanya afişinde share emaresi varmıki.Öyle bir taahhütmü verildiki.Share yokkende varkende biz bu cihazı satıyoruz.Satacağızda.Satıcı ve alıcı olduğu müddetçe bu ticari olgu devam edecektir.Üzerindeki hardware'si ile üzerine konulan bedel etiketini karşılayabilecek bir cihaza yapılan yakıştırmalara pes diyorum valla.
      - Bence lafı fazla uzatmanın gereği yok.İsterseniz.Bir ARALIK sürprizi de diyebilirsiniz.İsterseniz .........!
      Aşağıdaki adresi yazarak bir kaç kanal seyretmeye devam edebilirsiniz.Ama Bu bedava hizmetin zamanlamasına bizlerin karar verebileceğini unutmayın.Ticaretini yapıp para kazananlar dururken hiç ticari ilişkisi olmayan ve sırf hobi olarak bu işlere destek vermeye çalışan sevgili dostuma yapılan hakaret sözcüklerinide buradan sözlerin sahiplerine iade ediyorum.Bu kişiler karşılarındakileride zannedersem kendileri gibi algılıyorlar ama yanılıyorlar.
      - Neyse
      aşağıdaki adresi girin ve seyretmeye devam edin.
      belesciyiz.mt2.cx
      İyi geceler ve iyi seyirler.

Not:Serverda ne çalışıp çalışmadığı hangi kart açıp açmadığı niye çöktü geldi gitti çalışmıyor gibi yazılar yazmayınız.Açtığı zaman bakarsınız açmadığında ise emu yada paralı server bulur newcamd2 den seyredersiniz bedava 1.5 senedir verilen hizmetin hesabınıda sormaya kalkmayınız lütfen.

Yorum yap

• valla ben nextcıyım... 2000 cis plus... arkadasım bırak share yapmayı sadece emu ıle dunyayı seyredıyom ya... tps d+ premıere onlarca adult kanal. cıhaza verdıgım para 180 lıra. karsılıgında aldıklarım ıse bence cok sey. ıyı ıngılızce bıldıgım ıcın onlarcada fılm kanalı var. bıde mach ustam sagolsun yazılım destegı softcam falan derken. ya saldırmayın su nexte lutfen. yasasın next aılesi...sagolsun varolsun hocalarımız

Yorum yap

• sey... absatı polsatı unutmusum

Yorum yap

• teşekkürler hocam
            :tr:

Yorum yap

• NEBUT TV arkadaşım bu düşüncelerin hakkında seni savunuyor ve para veripte next uydu cihazı alan kişilerin, bize bu hizmeti sağlayan ve bu forumda faydalı bilgiler veren kişileride satın alamayacaklarını hatırlatmak isterim.NEBUT arkadaşımızın yazdıklarını okuyunca iyiki böyle bir site var diyen ben bile utandım.Çünkü mach 1 hocam başta olmak üzere birçok arkadaş şu anda amme hizmeti yapmaktadır.Hizmetleriniz için sonsuz teşekkürler...

Yorum yap

• Bu hızmeti bizler sunan emeği ni vermiş herkese teşekür ederim, saygılarımı sunarım ve bu hızmetin devamını dilerim

Yorum yap

• Bu siteyi yapan next kullanıcılarına dertlerini sorunlarını hızlı bir şekilde çözüm yolunu gösteren ve en önemlisi aldıkları cihazın bütün özelliklerini anlatıp kullanılmasını maddi bir çıkar gözetmeksizin bizlere sunan en başta mach1 ustad , nebutv ve diğer arkadaşlara sonsuz teşekür ederim . Yazılan abuk subuk yazılar bu hizemti çekemeyen ve next cihazların hızlı yükselişini çekemeyen kişlerin yapmış oldukları yazılardır diye düşünüyorum. Gerçek Next kullanıcısı ve bu hizmeti alan kişi bu yazıları yazmaz. Ustad , böyle iftiralardan etkilenmeyip yapmış olduğunuz hizmet ve bilgilerinzden faydalanan bizleri mağdur bırakmayın. Yıllardır Next kullanıcısı olarak vermiş olduğunuz bütün hizmetlerden dolayı teşekür eder iyiki varsınız ve daima varolunuz. Bu iftiraları yazan kişileride kınıyorum
                  xxx_Dream

Yorum yap

• bütün next kullanıcılarına selam

ben amatörce yazılım yapan biriyim. bir cihaz için yapılacak bir yazılımın adımlrını az çok tahmin ediyorum, bu olay bilgi ve becerinin yanısıra çok büyük bir sabır da istiyor.

hocamızın gösterdiği bu sabrı alkışlamaktan başka bir şey gelmiyor elimden. eline aklına sağlık hocam.

arkadaşlar bende ultra 6000 var. ben bunu alırken kimse bana server garantisi vermedi. eğer bu garantiyi alan biri varsa bunun hesabını satıcıdan sorsun! bunu forma taşımanın bir anlamı yok...

Yorum yap

• sususu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      ben amatörce yazılım yapan biriyim. bir cihaz için yapılacak bir yazılımın adımlrını az çok tahmin ediyorum, bu olay bilgi ve becerinin yanısıra çok büyük bir sabır da istiyor.

hocamızın gösterdiği bu sabrı alkışlamaktan başka bir şey gelmiyor elimden. eline aklına sağlık hocam.

arkadaşlar bende ultra 6000 var. ben bunu alırken kimse bana server garantisi vermedi. eğer bu garantiyi alan biri varsa bunun hesabını satıcıdan sorsun! bunu forma taşımanın bir anlamı yok...
                      next 9000 ultra demek istedin herhalde arkadaşım
                      DM500 - NEXT DISEQ MOTOR OFSET 90 cm ÇANAK LG 32 İNÇ LCD TV UYDULAR- DOGU-42°-39°-28.2°-26°-25.5°-19.2°-16°-13°-9°-7°-4.8°- BATI- 1°-4°-7°-30.0°-

Yorum yap

• eline saglık teşekkürler...

Yorum yap

• cokof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          İllagal olan bir olayın Legal bir platformda tartışma zorluluğu var Bilgisizce haksız yere eleştirenlerin hatta eleştiri boyutunu aşması ancak bencillik ve bilgisizlikten kaynaklanır. Paylaşım işlerinin başladığı ilk günlerde değerli dostumuz mach1 bizlerden bir iki kere bu iş için gerekli kişisel bilgilerimizi istemiş ve almıştır. ve herbirimize ulaşılabilir kart maliyeti vs. gibi konularda görüntü paylaşımı yaptığımız gibi bu işin külfetinide paylaşabilmemiz lazım bu konuda bütün duyarlı arkadaşların üstüne düşeni yapacağına eminim yeterki bu konuyu inandığımız dostlarımızın organize etmesidir. Ben varım ya siz ? unutmayın belesin sonu yok.
                          bende varım demekle yetinirim. neyse üzerimize düşen nasıl gerekliyse bilgi verilirse varım tabiki..

Yorum yap

• icimizdeki hainleri temizleyelim

arkadaslar icimizde next ailesinin rakipleri bu form a girerek abuk subuk konusabilir sırf next i karalamak ve elindeki baska cihazları satmak adına belkide bizi kıskanıyorlar. bizler hepimiz mach1 ailesiyiz .butun aile birlik olalım yeni baslık altında icimizdeki hainlerin isimlerini karaliste altında toplayalım. hocalarımızdanda bunların uyeliklerinin silinmesini isteyelim benimki sadece bir fikir......

Yorum yap

• emeği geçen herkese teşekkürler

Yorum yap

• ustalar teşekürler saygılar
                                62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X