• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

KII Pro 4k Android uydu alıcı destek ve yardımlaşma bölümü...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

edit
    ¤¤ 42 LM 760S-K2 PRO ANDROİD-KORAX İPBOX HD-HOMOTECH 1200SE-TÜRKSAT-ASTRA 19-HOTBİRD-EUTELSAT 7 ¤¤
    ¤¤ -NEXT DİSEQ MOTOR- 110 CM ÇANAK- ¤¤

Yorum yap

okifioktay Nickli Üyeden Alıntı
      Ustam bu yazılımı indirdim,açtığımda içerisinde daha öncelerden bahsi geçen 3 adet dosya yok.
      factory_update.aml
      recorvy
      bu dosyalar yok,daha önceki firmware yükseltmelerinde 3 dosyada sd kartın ana dizinine atılacak diye yazılıyordu.Verdiğiniz dosyada yukarıda belirttiğim 2 dosya yok.Birde indirdiğimiz dosyayı zipten çıkartmadanmı atmalıyız sd karta.?
      Daha önce dosyadan çıkan 3 dosya var deniliyordu,Enigma98 arkadaşın verdiği linkten yalnızca bir dosya çıktı.Sd kartın dizinine sadece onu atıp yüklemeyi yaptım.Şuan son yazılım yüklü.
      ¤¤ 42 LM 760S-K2 PRO ANDROİD-KORAX İPBOX HD-HOMOTECH 1200SE-TÜRKSAT-ASTRA 19-HOTBİRD-EUTELSAT 7 ¤¤

Yorum yap

Merhaba arkadastar en sonunda kodi yi deneme fırsatı buldum yanlız bazı yerlere girince günlük dosyasını kontrol edin yazısı yada sağ alt köşede kırmızı çarpı işareti 404 gibi yazan hatalar çıkıyor bunlar nasıl duzele bilir yada benim uydu alicisindami hata var cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Yorum yap

okifioktay Nickli Üyeden Alıntı
          Enigma98 ustam,Söylediğiniz Wetek_XMO-1.0.0 bu eklentiyi indirip cihazın sd kartına atıp,kodide zip dosyasından yükle yaptım.Buraya kadar tamam,ancak sonrasında ne yapılacağını ve nasıl aktif edip açabileceğimyeri bulamadım.Mach1 usta resimlerle göstermiş ama,wetek eklentisini bir türlü göremedim.
          Yardımcı olursanız müteşekkir olurum.
          kodi-sistem-eklentiler-depodan yükle-xmo depo gir istediğin eklentiri kur...

okifioktay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Daha önce dosyadan çıkan 3 dosya var deniliyordu,Enigma98 arkadaşın verdiği linkten yalnızca bir dosya çıktı.Sd kartın dizinine sadece onu atıp yüklemeyi yaptım.Şuan son yazılım yüklü.
          iyi seyirler...

sahanne Nickli Üyeden Alıntı
          Merhaba arkadastar en sonunda kodi yi deneme fırsatı buldum yanlız bazı yerlere girince günlük dosyasını kontrol edin yazısı yada sağ alt köşede kırmızı çarpı işareti 404 gibi yazan hatalar çıkıyor bunlar nasıl duzele bilir yada benim uydu alicisindami hata var cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
          güncellendiği zaman sorun ortadan kalkar yada bazı eklentiler çalışmaz...bendede aynı sorunlar zaman zaman oluyor cihazın mutlaka dns ayarlarını değiştir...
          WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
          K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

KII Pro DNS Ayarları Nasıl Yapılır

Merhaba,
            KII Pro dns ayarları nerden yapılıyor ? Bilen birisi kısaca izah edebilir mi?

Ben DNS ayarlarını KII Pro da bulamadım.

Teşekkürler

Yorum yap

enigma98 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              kodi-sistem-eklentiler-depodan yükle-xmo depo gir istediğin eklentiri kur...

iyi seyirler...

güncellendiği zaman sorun ortadan kalkar yada bazı eklentiler çalışmaz...bendede aynı sorunlar zaman zaman oluyor cihazın mutlaka dns ayarlarını değiştir...
              Merhaba cevap verdiğin için çok tesekkur ederim kodi yimi güncellemem gerekiyor nasıl yapılıyor bide dns ayarlarını nasıl degisterecem yani cihazdan kaynaklanmıyor degilmi çünkü daha siparişimi onaylamadım bi sorun vardır diye sorun yoksa onayliyim

Yorum yap

sahanne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Merhaba cevap verdiğin için çok tesekkur ederim kodi yimi güncellemem gerekiyor nasıl yapılıyor bide dns ayarlarını nasıl degisterecem yani cihazdan kaynaklanmıyor degilmi çünkü daha siparişimi onaylamadım bi sorun vardır diye sorun yoksa onayliyim
                üstadım bunlar türkiyede desteği olmayan cihazlar ama kolay kolayda arıza yapmayan cihazdır kodi de otomatik güncellemeyi bütün eklentilerde işaretle kendi kendine günceller...

dns değiştirme ise anroid kısmında ayarlara gel ağ ayarlarından statik i seç sırasıyla cihaza ip si 192.168.1.xx yap --- yerel ip yi 192.168.1.1 (modem ipsi neyse onu yap yap)---21---8.8.8.8---8.8.4.4 bu şekilde gir sonrada iyi seyirler...

Yorum yap

Kardeş statik senin dediğin gibi yaptım fakat internete girmedi bende tekrar eskisi gibi yaptım

Yorum yap

enigma98 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    üstadım bunlar türkiyede desteği olmayan cihazlar ama kolay kolayda arıza yapmayan cihazdır kodi de otomatik güncellemeyi bütün eklentilerde işaretle kendi kendine günceller...

dns değiştirme ise anroid kısmında ayarlara gel ağ ayarlarından statik i seç sırasıyla cihaza ip si 192.168.1.xx yap --- yerel ip yi 192.168.1.1 (modem ipsi neyse onu yap yap)---21---8.8.8.8---8.8.4.4 bu şekilde gir sonrada iyi seyirler...
                    Edit:dns ayarlarını tekrar deneyecem ama benim uydu alıcısı uzun zaman açık kalınca ses kayması oluyor sizde de ayni sorun varmı acaba

Yorum yap

bende k1 var öyle soruna rastlamadım devamlıda evde açık kalıyor uydudamı yoksa iptv demi ?

Yorum yap

enigma98 Nickli Üyeden Alıntı
                        bende k1 var öyle soruna rastlamadım devamlıda evde açık kalıyor uydudamı yoksa iptv demi ?
                        Uydu alıcısı uzun zaman açık kalınca hepsinde oluyor.

Yorum yap

Cihazı reesetle yada yeniden yazılım at yazılímdan sonra mutlaka cihazı fabrika ayarlarına döndür sonra dene yapacakmı bakalım?

Yorum yap

Tr de bayaa bu cihazdan kullanan var piyango sana vurmuş elektronik şans işidir dediklerimi yap bakalım sorun devam edeckmi ?

Yorum yap

Arkadaşlar Stb Emulatör pro kullanan varmı.Bana ayarları nasıl yapılacak,birisinin anlatması gerekli.Bir türlü ayarlarını yapamadım.kendime ait m3u dosyam var.

Yorum yap

cihazınızı cep telefonu yada tabletiniz ile kumanda etmek için ;
                                Smartiremote adlı programı kurunuz ve k2 cihazınızın ip sini giriniz...

[YOUTUBE]05N6iVgVWUc[/YOUTUBE]

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X