• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

x box.sorunu...

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• x box.sorunu...

slm herkese.. x baxta son haftalarda devamlı bazı kanalar . ve paketler gelıyor ve gıdıyor..son 2 gundur yayın yok.. ve hıc bır kımseden bılgı alınmıyor.. astra 19.dakı kanalar gıtii . . ilk acıldında ilgı vardı sımdı kımse yok ortada.. neden acaba.. x bax. 21.33. 53.. nezaman aktif olocak acaba... tsk....

X-Box ile ilgili yapılan uygulamaların hiç yasal dayanağı bulunmadığı için herhangi bir kanal taahhüdünde de bulunulmamıştır. Bugün açık olan bir yayın yarın açık olmayabilir, bu yüzden ne verilirse onu izlemek zorundasınız.

Kolay gelsin.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      X-Box ile ilgili yapılan uygulamaların hiç yasal dayanağı bulunmadığı için herhangi bir kanal taahhüdünde de bulunulmamıştır. Bugün açık olan bir yayın yarın açık olmayabilir, bu yüzden ne verilirse onu izlemek zorundasınız.

Kolay gelsin.
      usta 2 gundur hıc bır yayın yok.ben next satıyorum vesatacam ve satım urunun ardıdayım kacamak cevaplar verıpte.nıc bır musterıye yalancı duruma dusmwek istemiyorum. nexten hıc bır yetkılıden hıc bır cevap yok.ve hıc bır yayın yok. bıldın kadar tasarım usta bunlar x bax ları yılık satıldı...... ve nexten bır yetkılı yada bırı desıkı. x bax hıznet verneycegız. . yada devam edılecek . .bakım olur sorun olur. tamam . next nextstar.iye degıl en iye .

Yorum yap

naum99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        usta 2 gundur hıc bır yayın yok.ben next satıyorum vesatacam ve satım urunun ardıdayım kacamak cevaplar verıpte.nıc bır musterıye yalancı duruma dusmwek istemiyorum. nexten hıc bır yetkılıden hıc bır cevap yok.ve hıc bır yayın yok. bıldın kadar tasarım usta bunlar x bax ları yılık satıldı...... ve nexten bır yetkılı yada bırı desıkı. x bax hıznet verneycegız. . yada devam edılecek . .bakım olur sorun olur. tamam . next nextstar.iye degıl en iye .
        Aynı sorunları ben ve bir çok arkadaşım yaşıyor,en kısa zamanda çözüm üretilmesini bekliyoruz.Saygılarımla.

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          x-box ile ilgili yapılan uygulamaların hiç yasal dayanağı bulunmadığı için herhangi bir kanal taahhüdünde de bulunulmamıştır. Bugün açık olan bir yayın yarın açık olmayabilir, bu yüzden ne verilirse onu izlemek zorundasınız.

Kolay gelsin.
          ustam kolay gelsin bizler bu x-box alırken ve satarken bu chz 1 yıllık yayın garantisi ve yasal hiç bir sorunun olmuyacagını belirtiler tamam bazı paketlerde geçici sorunlar olabilir ama bu chz 1 hafta çalısıyorsa 1 hafta bakımda müsterilerimizin hepsi isyanda ve bizler bu konular yüzünden çok madur oluyoruz... Ve sizden bu konuları gerekli yerlere bildirmenizi rica ediyoruz.

Yorum yap

selam
            naum99 kardeşimize bende katılıyorum. oysa bu cihazı bizler insanlara tavsiye edebiliyorduk son zamanlarda raflarımızda tozlanmağa yüz tutmuş cihazlar olarak beklemektedir. Ne yazık ki insanlara bu cihazın bu kanallar 1 sene boyunca açacağı söylendi ama daha senesi dolmadan durum ortada ...............

Yorum yap

naum99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Next hiçbir zaman X-Box üretip satmadı, üretmediği bir cihazın arkasında durmasını beklemeniz yanlış bence, siz olayları yanlış anlıyorsunuz, ya da yanlış anlatıyorsunuz, cihazı üretmekle, destek vermek arasında fark var. Lütfen önce bunu anlayın ve müşteriye de anlatın. Sattığınız ürünün üzerinde eğer "Next" yazıyorsa o zaman sorun hesabını.

Yorum yap

yasal nedenlerden dolayı next yapmadı satmadı demek yanlış o zaman neden next bölümünde tartışıyoruz neden xboxla ilgili yazılım veriliyor *** veriliyor konu açılıyor
                emudaki kanal sayısı azalınca next süper ve 17500 serisi için böyle bir uygulama yaptı ve satışta da başarılı oldu.
                bunu başka açıklaması yok
                DM 520 HD

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Next hiçbir zaman X-Box üretip satmadı, üretmediği bir cihazın arkasında durmasını beklemeniz yanlış bence, siz olayları yanlış anlıyorsunuz, ya da yanlış anlatıyorsunuz, cihazı üretmekle, destek vermek arasında fark var. Lütfen önce bunu anlayın ve müşteriye de anlatın. Sattığınız ürünün üzerinde eğer "Next" yazıyorsa o zaman sorun hesabını.
                  x bax nangı cıhaza calısıyor.. 2000 super. ve kulanların sorunu var . ve sızın ilgınız bu kadar.. bız hesap sormak pesıde degılız sorun cozmek pesındeyız...

Yorum yap

SuNnY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    yasal nedenlerden dolayı next yapmadı satmadı demek yanlış o zaman neden next bölümünde tartışıyoruz neden xboxla ilgili yazılım veriliyor *** veriliyor konu açılıyor
                    emudaki kanal sayısı azalınca next süper ve 17500 serisi için böyle bir uygulama yaptı ve satışta da başarılı oldu.
                    bunu başka açıklaması yok
                    Ne demek "next yapmadı satmadı demek yanlış" lütfen konuyu farklı yerlere çekmeye çalışmayın, hele hele bu sorunu Next'e yıkmaya asla çalışmayın. Aynı cihazı bende kullanıyorum, alırken hiç kimse bana şu kanalları açacak diye bir garanti ve taahhüdde bulunmadı, lütfen cihazı kimden aldıysanız gidin hesabını ve açılmayan kanalları onlara sorun. Size doğru olan yolu göstermeye çalışıyoruz ama maalesef anlamamakta ısrar ediyorsunuz.

Konu kapanmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X