• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 HDTV Almak isteyenler buraya yazsın

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• arkadşım reelbox alabilrsen ne mutlu sana ne diyelim 1numara cihaz.eğr alamazsan dreambox hd almanı tavsiye edrm.next 2000super hd tv düşünüyorsan bence çok ama çok erken sonradan cihaz elinde kalabilr.sorun yaşayabilirsin.gerekli altyapı yazılımları destek tam olursa alırsın

Yorum yap

• Pozİzyoner olsa İyİ olurde bence birde fiyatı pahalı bence ???

Yorum yap

• valla çok güzel bi cihaz ama bunu kullanmak için yani tam manasıyla faydalana bilmek için tv ninde HD uyumlu olması gerek oda biraz tuzlu açıkçası cihazın fiyatıda cabası ben düşündüm aslında ama tv yi almadan cihaz almayı düşünmedim fakat şu anda kararsızım
        SUSKUNLUĞUM ASALETİMDENDİR...
        HER LAFA VERECEK CEVABIM VAR...
        AMA İLK ÖNCE BAKARIM...
        LAFMI DİYE...
        SONRADA SÖYLEYENE BAKARIM...
        ADAMMI DİYE...!!!

Yorum yap

• hakanoz2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Hep aynı şeyleri konuşuyoruz. Niye almasın ? Bence alsın. Benim bu cihazı almaktaki birinci önceliğim HD yayınları seyretmek. Seyrediyor muyum ? Evet... Hangi HD kanallar mı ?? Ne bileyim SkyItalia HD'lerden tut, Cyfra+ HD'ler, Suisse HD vs. vs. Biraz araştırınca server falan herşey bulunuyor (elbette belli bir ücret karşılığı). Kayıt yapabiliyor muyum ? Evet... Bağladım bilgisayarıma, SD/HD herşeyi kaydedebiliyorum. MP3 dinleyebiliyor muyum ? Hayır... Eh, ben bu cihazı MP3 dinlemek için almadım ki. Alırken biliyordum bu özelliğin olmadığını. Çünkü araştırmıştım. Çünkü aldığım yer (Nebu TV) bana açık açık söylemişti ne var ne yok diye... Sinyal, port, motor. Hiçbir sorunum yok. Niye alınmasın o zaman bu cihaz... Diye sorarım o zaman ...
          arkadaşım bu cihazın kayıt yapma özelliği varmı bağladım bilgisayarıma kayıt yapıyorum diyorsun nasıl yapıyorsun anlatırsan memnun olurum

Yorum yap

• caner1960 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşım bu cihazın kayıt yapma özelliği varmı bağladım bilgisayarıma kayıt yapıyorum diyorsun nasıl yapıyorsun anlatırsan memnun olurum
            kayıt yapma özelliği şuan yok ilerde ne olur bilinmez tabi

Yorum yap

• arkadaşım mademki 3000cıp kulanıyorsun onun yerine 2000dpcıs süper plus al çok memnun kalırsın hd ye gelince 1920x1080 hd tv +next 2000hd + vbox + server bunları kullandığında maliyet çok yüksek ve türk kanaları şu an için hd yayın yapmıyor.Ben 2000hd yi aldım (sadece merak ettiğim için) ve birkaç ay önce sattım.

Yorum yap

• caner1960 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                145 nolu mesajımda da yazdığım gibi cihazın analog çıkışını bilgisayarımın TV kartının analog girişine bağladım, istediğim herşeyi kayıt ediyorum . Hatta daha önce cihaz ve bilgisayar ayrı odalardaydı, o zaman Video-sender kullanıyordum, şimdi yanyana duruyorlar, 1.5 m. kablo yetiyor.

Yorum yap

• hakanoz2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  145 nolu mesajımda da yazdığım gibi cihazın analog çıkışını bilgisayarımın TV kartının analog girişine bağladım, istediğim herşeyi kayıt ediyorum . Hatta daha önce cihaz ve bilgisayar ayrı odalardaydı, o zaman Video-sender kullanıyordum, şimdi yanyana duruyorlar, 1.5 m. kablo yetiyor.
                  yakında usb kayıt yazılımı çıkınca pcyle uğraşmaktan kurtulacaksın

Yorum yap

• banderas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    yakında usb kayıt yazılımı çıkınca pcyle uğraşmaktan kurtulacaksın
                    Elbette öylesi daha pratik olur .

Yorum yap

• ben yenı aldım hd 2000 ı nasıl sorvıra baglanacagız

Yorum yap

• abonelık mı ıstıyo eternet gırısını de yaptım ne kadar dogru oldu bılınmez ama

Yorum yap

• Server için Mach1 e PM atarsan gerekli bilgiler gelir...
                          Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

• kurbis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            abonelık mı ıstıyo eternet gırısını de yaptım ne kadar dogru oldu bılınmez ama
                            bir servera aboneliğin yoksa bi işe yaramaz.

Yorum yap

• ben hiç next cihaz kullanmadım ama bi tane HD cihaz almayı düşünüyorum bugünlerde, baya acemiyim diyebilirim kendim için, özellikleri okudum ama pek birşey anladığım söylenemez.benim merak ettiğim lcd tvim var acaba next 2000 hd cihazın görüntü kalitesi nasıl ve paylaşım da dreambox gibi bütün serverlarda çalışıyormu veya çalışmıyorsa ileride yazılımla çalışabilirmi?şu an kullandığım cihaz yazılım konusunda beni hasta ediyor diyebilirim nextlerde yazılım desteği nasıl ve emu desteğiyle server kullanmadan açıabilen kanaları izleyebilirmiyim bu cihazla bunuda merak ediyorum.cevaplarınız için şimdiden teşekkürler saygılar....

Yorum yap

• qabayq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                ben hiç next cihaz kullanmadım ama bi tane HD cihaz almayı düşünüyorum bugünlerde, baya acemiyim diyebilirim kendim için, özellikleri okudum ama pek birşey anladığım söylenemez.benim merak ettiğim lcd tvim var acaba next 2000 hd cihazın görüntü kalitesi nasıl ve paylaşım da dreambox gibi bütün serverlarda çalışıyormu veya çalışmıyorsa ileride yazılımla çalışabilirmi?şu an kullandığım cihaz yazılım konusunda beni hasta ediyor diyebilirim nextlerde yazılım desteği nasıl ve emu desteğiyle server kullanmadan açıabilen kanaları izleyebilirmiyim bu cihazla bunuda merak ediyorum.cevaplarınız için şimdiden teşekkürler saygılar....
                                1-dreambox gibi bütün serverlarda çalışmaz. dreambox linux tabanlı kulvarı ayrı.next 2000 super hdtv de eternetten newcamd server kullanabilirsin.gbox serverde pc özerinden paylaşım alabilirsin.dreambox ta cccam server kullanıldığı gibi nextte cccam server paylaşımı kullanamazsın.
                                2-bu bölümde ocak ayından itibaren en az 10 tane yazılım verildi.birde sizin kullandığınız cihazın yazılım desteğiyle karşılaştır.
                                3-emu ile izlediğin paketler.şu an tps,polsat,premier,diji tv,ve biss ile açılan birçok uyduda bulunan kanallar var.
                                4-lcd marka ve modele göre değişiklik gösterebilir.bunu kendiniz almadan öncecihazı alacağınız yerle konuşup anlaşın görüntüyü beğenmezsen iade edersiniz.
                                İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                                VU+ SOLO 2
                                Popcorn Hour A-210
                                TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                                UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                                DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                                NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                                DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                                NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X